Informace k závodům

Závod: Meziměstský přebor – podzim 2021 – Mělník
Schůzka:
Odjezd: 23.10.2021 v 6:15 od bazénu
Příjezd: 23.10.2021 v podvečerních hodinách
Doprava: Minibus
Doplňující info: vyplněný Self report formulář

Přihlášení plavci
Přihlášený Ročník Disciplína Kvalifikační čas
ADAMEC Petr 2007 2. 200m Volný způsob 2:00.70
6. 200m Prsa 2:58.00
18. 400m Polohový závod 5:27.66
22. 50m Volný způsob 0:26.10
32. 400m Volný způsob 4:19.13
ANDRLOVÁ Adéla 2009 1. 200m Volný způsob 3:02.51
7. 100m Znak 1:15.90
13. 100m Volný způsob 1:10.14
21. 50m Volný způsob 0:32.81
23. 100m Motýlek 1:23.63
27. 200m Znak 2:45.29
BRNA Filip 2008 2. 200m Volný způsob 2:45.80
6. 200m Prsa 2:58.76
18. 400m Polohový závod 6:41.10
20. 100m Prsa 1:22.69
22. 50m Volný způsob 0:31.40
32. 400m Volný způsob 5:55.23
ČERNÝ Jakub 2010 8. 100m Znak 1:48.44
14. 100m Volný způsob 1:39.63
16. 100m Polohový závod 2:05.00
20. 100m Prsa 1:58.00
22. 50m Volný způsob 0:46.24
DOLNIAK Martin 2006 8. 100m Znak 1:11.44
12. 200m Motýlek 2:46.10
18. 400m Polohový závod 5:29.31
20. 100m Prsa 1:30.68
24. 100m Motýlek 1:13.43
28. 200m Znak 2:32.21
ELIS Jan 2010 8. 100m Znak 1:50.31
14. 100m Volný způsob 1:44.81
16. 100m Polohový závod 2:06.00
20. 100m Prsa 2:05.20
22. 50m Volný způsob 0:45.90
ELIS Josef 2010 8. 100m Znak 1:48.00
10. 50m Motýlek 0:57.10
16. 100m Polohový závod 1:55.00
20. 100m Prsa 1:57.99
22. 50m Volný způsob 0:41.50
CHYTRÝ Josef 2010 8. 100m Znak 1:55.00
14. 100m Volný způsob 1:39.75
16. 100m Polohový závod 2:05.00
20. 100m Prsa 2:12.55
22. 50m Volný způsob 0:45.17
KEJŘOVÁ Markéta 2012 13. 100m Volný způsob 1:55.00
15. 100m Polohový závod 2:05.00
21. 50m Volný způsob 0:42.92
25. 50m Znak 0:56.00
KOVAŘÍK Jakub 2013 4. 50m Prsa 1:01.70
14. 100m Volný způsob 2:02.00
22. 50m Volný způsob 0:44.28
26. 50m Znak 0:57.00
KŘÍŽ Robert 2005 6. 200m Prsa 3:00.43
14. 100m Volný způsob 1:05.21
20. 100m Prsa 1:23.00
22. 50m Volný způsob 0:28.90
MACHÁČEK René Petr 2008 2. 200m Volný způsob 2:41.10
8. 100m Znak 1:20.23
14. 100m Volný způsob 1:06.27
22. 50m Volný způsob 0:29.70
24. 100m Motýlek 1:15.48
28. 200m Znak 2:55.00
MARÁŠKOVÁ Linda 2009 5. 200m Prsa 3:27.16
7. 100m Znak 1:32.07
17. 400m Polohový závod 7:01.00
19. 100m Prsa 1:36.57
21. 50m Volný způsob 0:37.36
29. 200m Polohový závod 3:18.20
PRANTOVÁ Laura 2008 1. 200m Volný způsob 2:29.31
13. 100m Volný způsob 1:05.89
17. 400m Polohový závod 6:43.10
21. 50m Volný způsob 0:30.00
23. 100m Motýlek 1:15.79
31. 400m Volný způsob 5:34.53
PRASKÁ Adéla 2011 3. 50m Prsa 1:05.00
13. 100m Volný způsob 2:05.00
19. 100m Prsa 2:22.00
21. 50m Volný způsob 0:52.00
25. 50m Znak 0:59.00
PROCHÁZKA Jiří 2010 8. 100m Znak 2:05.00
10. 50m Motýlek 1:02.00
16. 100m Polohový závod 2:02.00
20. 100m Prsa 2:09.57
22. 50m Volný způsob 0:47.38
RACÍKOVÁ Hana 2012 3. 50m Prsa 1:04.90
13. 100m Volný způsob 2:18.00
21. 50m Volný způsob 0:56.25
25. 50m Znak 1:06.00
ROUS David 2008 2. 200m Volný způsob 2:36.70
8. 100m Znak 1:17.49
18. 400m Polohový závod 6:50.00
22. 50m Volný způsob 0:31.40
30. 200m Polohový závod 3:01.97
32. 400m Volný způsob 5:45.46
STRUHARŇANSKÁ Alica 2011 3. 50m Prsa 1:04.00
13. 100m Volný způsob 2:02.00
19. 100m Prsa 2:20.00
21. 50m Volný způsob 0:55.00
25. 50m Znak 1:02.00
ŠTAFA Pavel 2009 2. 200m Volný způsob 3:20.48
14. 100m Volný způsob 1:25.71
16. 100m Polohový závod 1:42.60
20. 100m Prsa 2:05.18
22. 50m Volný způsob 0:39.19
30. 200m Polohový závod 3:46.95
ŠVÁB Pavel 2010 2. 200m Volný způsob 3:11.80
6. 200m Prsa 4:00.00
14. 100m Volný způsob 1:25.35
20. 100m Prsa 1:48.83
22. 50m Volný způsob 0:38.00
TROJKOVÁ Kristýna 2010 7. 100m Znak 1:57.11
9. 50m Motýlek 1:02.00
15. 100m Polohový závod 2:02.00
19. 100m Prsa 1:59.35
21. 50m Volný způsob 0:45.78
VÁŽANSKÁ Aneta 2008 1. 200m Volný způsob 2:48.00
5. 200m Prsa 3:25.38
17. 400m Polohový závod 6:55.00
19. 100m Prsa 1:33.53
21. 50m Volný způsob 0:33.90
29. 200m Polohový závod 3:03.70
WOHLOVÁ Adéla 2004 7. 100m Znak 1:12.22
15. 100m Polohový závod 1:19.62
21. 50m Volný způsob 0:31.29
27. 200m Znak 2:36.97
ZÍCHA Pavel 2012 4. 50m Prsa 1:00.57
16. 100m Polohový závod 2:10.00
22. 50m Volný způsob 0:45.81
26. 50m Znak 0:58.00

Letní soustředění 2021 – Klíny


Doplňující informace:

Každý rodič účastníka soustředění musí odevzdat jedno z následujících potvrzení:

  1. PCR test ne starší než 7 dní před nástupem na soustředění. Musí předložit a odevzdat certifikát. Čestné prohlášení nestačí.
  2. Potvrzení o prodělané nemoci Covid-19. Od prvního pozitivního testu méně než 180 dní.
  3. Očkování 14 dní po druhé dávce, nebo 14 dní po jednodávkové vakcíně. Musí odevzdat certifikát.   

Letní soustředění 2021


INFORMACE K LETNÍMU SOUSTŘEDĚNÍ 2021

Adresa: Penzion Studánka, Klíny 42, 436 01
Termín: 19. – 29. 08. 2021
Cena: 4 000,- Kč

Pobyt dítěte by měl být naplánován na celou dobu soustředění. V případě pozdního příjezdu, nebo dřívějšího odjezdu s výjimkou důvodu onemocnění, nebude z uhrazeného poukazu vrácena žádná částka.

Platba:
Uhrazení poukazu proveďte převodem na účet – 217714688/0300 nejpozději do 20. 07. 2021. Variabilní symbol – rodné číslo dítěte, do poznámky příjmení dítěte. V případě, že nebude poukaz uhrazen v termínu, bude plavec ze soustředění vyřazen.

Doprava: na vlastní náklady
Sraz účastníků je 19.8. v 17:00 v penzionu Studánka. Ukončení soustředění 29.8. v 9:00. Rodiče si vyzvednou děti v penzionu.

Ubytování: Penzion Studánka, Klíny

Stravování: restaurace Stará škola, Klíny

Tréninky: plavecký bazén Litvínov, 2.hod denně

Vybavení:

  • věci potřebné k plaveckému výcviku a suché přípravě + švihadlo, karimatka
    jízdní kolo (podmínka k účasti na soustředění)
  • cyklistická přilba, rukavice, brýle, držák láhve a láhev na kolo
    základní vybavení pro údržbu kola (náhradní duše)
  • dle možnosti a zájmu dítěte – společenské hry, hudební nástroj, maska na karneval, sportovní potřeby (tenisová raketa, badminton, pálky na stolní tenis apod.)
  • Nedávejte dětem tablety, notebooky apod.

Povinné dokumenty: 

  • potřebné dokumenty týkající se Covid dle platného vládního nařízení (bude upřesněno na stránkách pl.klubu)
  • prohlášení o bezinfekčnosti (formulář ke stažení ZDE)
  • průkaz pojištěnce (stačí kopie)
  • potvrzení o seřízení kola z cykloservisu (pokud je kolo nové, tak záruční list)

V případě, že některý z výše uvedených dokumentů nebude doložen, nebude dítě přijato k pobytu na soustředění.

 

Vedoucí soustředění: Pavel Kadlec, tel. 604 907 694

 

Pavel Kadlec
Plavecký klub

Letní soustředění 2021 – Klíny


Zdravíme všechny plavce !!!

Máme pro vás v této nelehké covidové době taky jednu příjemnou zprávu. Plavecký klub Litvínov připravuje tradiční letní soustředění v trochu neobvyklém stylu:

Termín soustředění: 19. – 29.8.2021

Místo: Klíny, pension Studánka

Plavecké tréninky: plavecký bazén Litvínov

Odpolední program: kola, využití klínského sportovního areálu 

Cena: 4000,-

Účastníci:
družstvo A: Adamec, Brettschneider, Dolniak, Kříž, Letalíková, Wohlová
družstvo B: Andrlová, Brna, Hrubešová, Macháček, Neknězová, Prantová, Rous, Vážanská

Vše ostatní platí jako vždy na letních soustředěních.

Případné bližší informace se dozvíte na informační schůzce, která se uskuteční po skončení nouzového stavu.
Budeme Vás včas informovat prostřednictvím webových stránek a případně děti budou informováni svými trenéry.

Věříme, že se nám povede letní soustředění uskutečnit.

Pavel Kadlec
Plavecký klub