Informace k závodům

Závod: Meziměstský přebor – podzim 2021 – Mělník
Schůzka:
Odjezd: 23.10.2021 v 6:15 od bazénu
Příjezd: 23.10.2021 v podvečerních hodinách
Doprava: Minibus
Doplňující info: vyplněný Self report formulář

Přihlášení plavci
Přihlášený Ročník Disciplína Kvalifikační čas
ADAMEC Petr 2007 2. 200m Volný způsob 2:00.70
6. 200m Prsa 2:58.00
18. 400m Polohový závod 5:27.66
22. 50m Volný způsob 0:26.10
32. 400m Volný způsob 4:19.13
ANDRLOVÁ Adéla 2009 1. 200m Volný způsob 3:02.51
7. 100m Znak 1:15.90
13. 100m Volný způsob 1:10.14
21. 50m Volný způsob 0:32.81
23. 100m Motýlek 1:23.63
27. 200m Znak 2:45.29
BRNA Filip 2008 2. 200m Volný způsob 2:45.80
6. 200m Prsa 2:58.76
18. 400m Polohový závod 6:41.10
20. 100m Prsa 1:22.69
22. 50m Volný způsob 0:31.40
32. 400m Volný způsob 5:55.23
ČERNÝ Jakub 2010 8. 100m Znak 1:48.44
14. 100m Volný způsob 1:39.63
16. 100m Polohový závod 2:05.00
20. 100m Prsa 1:58.00
22. 50m Volný způsob 0:46.24
DOLNIAK Martin 2006 8. 100m Znak 1:11.44
12. 200m Motýlek 2:46.10
18. 400m Polohový závod 5:29.31
20. 100m Prsa 1:30.68
24. 100m Motýlek 1:13.43
28. 200m Znak 2:32.21
ELIS Jan 2010 8. 100m Znak 1:50.31
14. 100m Volný způsob 1:44.81
16. 100m Polohový závod 2:06.00
20. 100m Prsa 2:05.20
22. 50m Volný způsob 0:45.90
ELIS Josef 2010 8. 100m Znak 1:48.00
10. 50m Motýlek 0:57.10
16. 100m Polohový závod 1:55.00
20. 100m Prsa 1:57.99
22. 50m Volný způsob 0:41.50
CHYTRÝ Josef 2010 8. 100m Znak 1:55.00
14. 100m Volný způsob 1:39.75
16. 100m Polohový závod 2:05.00
20. 100m Prsa 2:12.55
22. 50m Volný způsob 0:45.17
KEJŘOVÁ Markéta 2012 13. 100m Volný způsob 1:55.00
15. 100m Polohový závod 2:05.00
21. 50m Volný způsob 0:42.92
25. 50m Znak 0:56.00
KOVAŘÍK Jakub 2013 4. 50m Prsa 1:01.70
14. 100m Volný způsob 2:02.00
22. 50m Volný způsob 0:44.28
26. 50m Znak 0:57.00
KŘÍŽ Robert 2005 6. 200m Prsa 3:00.43
14. 100m Volný způsob 1:05.21
20. 100m Prsa 1:23.00
22. 50m Volný způsob 0:28.90
MACHÁČEK René Petr 2008 2. 200m Volný způsob 2:41.10
8. 100m Znak 1:20.23
14. 100m Volný způsob 1:06.27
22. 50m Volný způsob 0:29.70
24. 100m Motýlek 1:15.48
28. 200m Znak 2:55.00
MARÁŠKOVÁ Linda 2009 5. 200m Prsa 3:27.16
7. 100m Znak 1:32.07
17. 400m Polohový závod 7:01.00
19. 100m Prsa 1:36.57
21. 50m Volný způsob 0:37.36
29. 200m Polohový závod 3:18.20
PRANTOVÁ Laura 2008 1. 200m Volný způsob 2:29.31
13. 100m Volný způsob 1:05.89
17. 400m Polohový závod 6:43.10
21. 50m Volný způsob 0:30.00
23. 100m Motýlek 1:15.79
31. 400m Volný způsob 5:34.53
PRASKÁ Adéla 2011 3. 50m Prsa 1:05.00
13. 100m Volný způsob 2:05.00
19. 100m Prsa 2:22.00
21. 50m Volný způsob 0:52.00
25. 50m Znak 0:59.00
PROCHÁZKA Jiří 2010 8. 100m Znak 2:05.00
10. 50m Motýlek 1:02.00
16. 100m Polohový závod 2:02.00
20. 100m Prsa 2:09.57
22. 50m Volný způsob 0:47.38
RACÍKOVÁ Hana 2012 3. 50m Prsa 1:04.90
13. 100m Volný způsob 2:18.00
21. 50m Volný způsob 0:56.25
25. 50m Znak 1:06.00
ROUS David 2008 2. 200m Volný způsob 2:36.70
8. 100m Znak 1:17.49
18. 400m Polohový závod 6:50.00
22. 50m Volný způsob 0:31.40
30. 200m Polohový závod 3:01.97
32. 400m Volný způsob 5:45.46
STRUHARŇANSKÁ Alica 2011 3. 50m Prsa 1:04.00
13. 100m Volný způsob 2:02.00
19. 100m Prsa 2:20.00
21. 50m Volný způsob 0:55.00
25. 50m Znak 1:02.00
ŠTAFA Pavel 2009 2. 200m Volný způsob 3:20.48
14. 100m Volný způsob 1:25.71
16. 100m Polohový závod 1:42.60
20. 100m Prsa 2:05.18
22. 50m Volný způsob 0:39.19
30. 200m Polohový závod 3:46.95
ŠVÁB Pavel 2010 2. 200m Volný způsob 3:11.80
6. 200m Prsa 4:00.00
14. 100m Volný způsob 1:25.35
20. 100m Prsa 1:48.83
22. 50m Volný způsob 0:38.00
TROJKOVÁ Kristýna 2010 7. 100m Znak 1:57.11
9. 50m Motýlek 1:02.00
15. 100m Polohový závod 2:02.00
19. 100m Prsa 1:59.35
21. 50m Volný způsob 0:45.78
VÁŽANSKÁ Aneta 2008 1. 200m Volný způsob 2:48.00
5. 200m Prsa 3:25.38
17. 400m Polohový závod 6:55.00
19. 100m Prsa 1:33.53
21. 50m Volný způsob 0:33.90
29. 200m Polohový závod 3:03.70
WOHLOVÁ Adéla 2004 7. 100m Znak 1:12.22
15. 100m Polohový závod 1:19.62
21. 50m Volný způsob 0:31.29
27. 200m Znak 2:36.97
ZÍCHA Pavel 2012 4. 50m Prsa 1:00.57
16. 100m Polohový závod 2:10.00
22. 50m Volný způsob 0:45.81
26. 50m Znak 0:58.00

Média


Články v médiích:

Mezi elitou 6. ročníku Velké ceny Ústí nad Labem se litvínovští plavci neztratili – duben 2019

Petr Adamec šestkrát zlatý ve Varnsdorfu – únor 2019

Adam Novák přivezl z MČR bronz – prosinec 2018

Zimní Mistrovství a Poháry ČR – Javorková šest medailí a 3 tituly mistryně ČR, Petr Adamec trojnásobným medailistou 

Litvínovští plavci mají 10 titulů krajského přeborníka – listopad 2018

Plavci vylovili v domácím bazénu 20 medailí – říjen 2018

Plavci ve finále MČR dorostu a dospělých Praha – červenec 2018

Letní Mistrovství ČR a Poháry ČR – Javorková čtyřnásobnou mistryní ČR – červenec 2018

Mladší žactvo získalo 14 přebornických titulů – červen 2018

Plavci přivezli z Mělníku 59 medailí – květen 2018

Závody v dubnu + štafetové stříbro z M4U – 4+5/2018

Březen ve znamení úspěchů – 3/2018

Plavci vybojovali na domácí půdě 21 medailí – únor 2018

Vyhlášení ankety „Nejúspěšnější sportovec Mostecka 2017“ únor 2018

Javorková a Adamec v litoměřickém finále – leden 2018

Javorková šestinásobnou mistryní ČR – prosinec 2017

Litvínovští plavcí mají 30 titulů krajského přeborníka – listopad 2017

Javorková držitelkou nového rekordu – říjen 2017

Plavci získali doma 14 symbolických medailí – říjen 2017

Mladým plavcům se v Kolíně dařilo – září 2017

Plavci na MČR dorostu a dospělých v Praze – červenec 2017

Kamila Javorková pětkrát zlatá na LODM v Brně – červen 2017

Petr Adamec přivezl z Poháru ČR desetiletých 6 medailí – červen 2017

Fantastická Kamča Javorková čtyřnásobnou mistryní ČR – červen 2017

Mladší žactvo přivezlo z krajského přeboru v Rumburku 23 medailí – červen 2017

11 titulů krajského přeborníka vybojovali plavci v Chomutově – květen 2017

Plavci vybojovali na Memoriálu Zdeňka Vaněčka v ÚL 21 medailí – květen 2017

Kamila Javorková splnila limit do juniorské reprezentace – duben 2017

Plavcům to zacinkalo v Litvínově i v Jablonci – březen 2017

Kamila Javorková vítězkou Litoměřického kalichu – únor 2017

Anketa „Nejúspěšnejší sportovec Mostecka 2016“ – leden 2017

Petr Adamec přivezl z Mladé Boleslavi 6 medailí

Kamila Javorková je čtyřnásobnou mistryní ČR – prosinec 2016

Plavci přivezli z oblastního přeboru 29 medailí a 5 titulů přeborníka – listopad 2016

Plavci získali doma 6 zlatých pohárů – říjen 2016

Javorková šestkrát zlatá na Velké ceně Chomutova – září 2016

Plavci se soustředili opět v Čelákovicích – srpen 2016

Novák dvakrát bronzový na MČR – červen 2016

Javorková dvojnásobnou mistryní ČR – červen 2016

Haselbergerová zářila v ústeckém bazénu – květen 2016

Z Jablonce přivezli plavci 15 medailí – duben 2016 

Z Plzně přivezli plavci 14 medailí a 2 rekordy – březen 2016

Anketa „Nejúspěšnější sportovec Mostecka 2015“ – únor 2016

Plavci přivezli z Litoměřic 13 medailí – únor 2016

Mistrovství ČR družstev zahájilo novou sezónu – leden 2016

Kamila Javorková vybojovala na Poháru ČR pět medailí – prosinec 2015

Adam Novák přivezl z MČR 4 medaile – prosinec 2015

Adam Novák dvojnásobným přeborníkem – listopad 2015

Litvínovským plavcům to doma cinkalo – říjen 2015

Kamila Javorková přivezla pět medailí z Poháru ČR – červen 2015

Plavci mají šest titulů přeborníka – květen 2015

Haselbergerová přivezla stříbro a bronz ze Západočeského poháru – duben 2015

Litvínovští byli úspěšní v Praze na Velikonočních závodech – březen 2015

Plavci přivezli z plzeňské padesátky medaile – březen 2015

Plavci zahájili novou sezónu na MČR družstev v Chomutově – leden 2015

Haselbergerová přivezla z Mistrovství ČR bronz – prosinec 2014

Javorková vítězkou Poháru ČR – prosinec 2014

Plavci přivezli z oblastních přeborů šest titulů – listopad 2014

Plavci doma vybojovali pět pohárů – říjen 2014

Plavci zahájili sezónu na VC města Chomutova úspěšně – září 2014

Aleš Malý na MEJ 2014 v Dordrechtu (Nizozemí) – červenec 2014

Aleš Malý trojnásobným mistrem ČR – červen 2014

Litvínovská plavecká naděje Aleš Malý se představí na Mistrovství Evropy juniorů

Haselbergerová stříbrnou medailistkou na MČR mladšího žactva – červen 2014

Javorková přivezla z Poháru ČR 4 medaile– červen 2014

Haselbergerová a Dvořáková přeborníky oblasti

Z meziokresního přeboru přivezli plavci 52 medailí

Aleš Malý skvěle reprentoval v Řecku – duben 2014

Plavci přivezli šest medailí z Plzeňského vytrvalce březen 2014

Litvínovští plavci se představili na zimních PČR a MČR – prosinec 2013

Plavec Aleš Malý získal na zimním MČR dorostu a dospělých 3 medaile – prosinec 2013

Plavci mají 9 titulů oblastního přeborníka – listopad 2013

Mostecký deník 29.10.2013 – příspěvek nespokojených rodičů plavců

Litvínovští plavci opět úspěšní a „volající“ po opravě litvínovského bazénu – říjen 2013

Plavci na olympiádě mládeže – září 2013

Plavci přivezli z Pohárů ČR 5 medailí –  červen 2013

Z oblastních přeborů mají litvínovští plavci 44 medailí – červen 2013

Aleš Malý skvělý v Plzni – 4.- 5. 5. 2013

Plavci přivezli 23 medailí – 30.-31.3. Plzeň, 6.-7.4. Ústí, 13.4. Chomutov

Koutná bronzová ve víceboji v Lounech – 23.3.2013

16 medailí z MC Prosen Louny do Litvínova – 16.2.2013

Plavci přivezli z Litoměřic dva poháry – 26.1.2013

Malý obhájil dvojnásobný titula mistra ČR – 19.12.2012

Haselbergerová a Novák přivezli šest medailí z Poháru ČR 10 v Sokolově – 1.-2.12.2012

Litvínovští získali doma 8 titulů oblastního přeborníka – 10.11.2012

Plavecký ples – 27.10.2012

Litvínovský pohár – 13.10.2012

Kraulový trojboj na chomutovské padesátce – 22.9.2012

Aleš Malý dvojnásobným mistrem České republiky – červen 2012

Haselbergerová a Novák přivezli čtyři medaile z Poháru ČR 10 v Plzni – 9.6.-10.6.2012

Aleš Malý přivezl z Polska stříbro a bronz 19.-20.5.2012 

Plavci přivezli sedmnáct přebornických titulů – květen 2012 

Pro Litvínov úspěšná Velká cena města Chomutova a memoriál J. Jezbery 28.-29.4.2012

Plavci přivezli medaile z Prahy i z Chomutova – 14.- 15. 4 2012

Koutná a Čermák úspěšní na Plzeňském vytrvalci – 24. -25.3.2012

Plavci vybojovali v Jablonci 24 medailí – 17.3. 2012

Plavci úspěšní na malé ceně Prosen Louny – 25.2.2012

14 medailí z Litoměřického kalichu do Litvínova –  28.1.2012

Sedm titulů pro litvínovské plavce – listopad 2011

Litvínovští plavci přivezli další tituly – květen 2011 

Litvínovští plavci v Chomutově úspěšní – květen 2011

Pohár ČR 10 let v Domažlicích – prosinec 2010

Poháry ČR 10 a 11 ve Svitavách a Domažlicích – červen 2010  

Poháry ČR 10 a 11 v Berouně a Táboře – prosinec 2009

Letní poháry ČR 10 a 11 v Litoměřicích a Domažlicích 2009

Medailisté z oblasti v Rumburku 2009

Oblastní přebor v Litvínově – květen 2009

Olympiáda mládeže Tábor 2009

Oblastní přebor Rumburk 2008

Pohár ČR 10 v Litoměřicích a 11 v Sokolově – červen 2008

Mistrovství ČR dorostu ve Zlíně 2008

Oblastní přebor v Litoměřicích 2008

Oblastní přebor v Lounech 2008