Informace k závodům

Závod: Krajský přebor staršího žactva – Rumburk
ID závodu:  7507
Schůzka: dotazy tel. Michaela Prantová
Odjezd: 4.6.2022 – 5:30 před bazénem Litvínov
Doprava: bus
Příjezd: 5.6.2022 – cca 15:00 před bazén Litvínov
Trenér: Andrle, Prantová
Cena: 700,- Kč
Doplňující info: Zajištěno ubytování a polopenze (SO – večeře, Ne – snídaně). Věci na přespání, klubové věci, svačinu sebou.
Přihlášení plavci
Přihlášený Ročník Disciplína Kvalifikační čas
ANDRLOVÁ Adéla 2009 8. 100m Polohový závod 1:18.57
13. 50m Volný způsob 0:29.67
17. 100m Znak 1:15.27
24. 200m Znak 2:42.94
30. 100m Volný způsob 1:08.75
BRNA Filip 2008 3. 100m Prsa 1:19.43
18. 100m Znak 1:17.47
29. 200m Prsa 2:52.51
33. 400m Polohový závod 6:10.59
ČERNÝ Jakub 2010 1. 200m Volný způsob 3:15.42
3. 100m Prsa 1:50.44
7. 100m Polohový závod 1:38.56
14. 50m Volný způsob 0:38.01
18. 100m Znak 1:35.62
29. 200m Prsa 3:52.87
31. 100m Volný způsob 1:29.13
ELIS Jan 2010 1. 200m Volný způsob 3:23.57
3. 100m Prsa 1:59.76
14. 50m Volný způsob 0:40.26
18. 100m Znak 1:42.93
31. 100m Volný způsob 1:32.09
ELIS Josef 2010 1. 200m Volný způsob 3:20.64
3. 100m Prsa 1:52.22
7. 100m Polohový závod 1:44.38
14. 50m Volný způsob 0:40.18
18. 100m Znak 1:41.05
29. 200m Prsa 3:50.14
31. 100m Volný způsob 1:28.37
MACHÁČEK René Petr 2008 5. 200m Motýlek 2:57.18
14. 50m Volný způsob 0:27.80
27. 100m Motýlek 1:12.26
31. 100m Volný způsob 1:04.48
MARÁŠKOVÁ Linda 2009 4. 100m Prsa 1:31.85
6. 200m Motýlek 3:19.16
15. 200m Polohový závod 2:59.68
28. 200m Prsa 3:19.86
32. 400m Polohový závod 6:41.94
PALOWSKI Marek 2010 1. 200m Volný způsob 3:33.99
3. 100m Prsa 2:08.49
14. 50m Volný způsob 0:40.44
18. 100m Znak 1:49.61
PRANTOVÁ Laura 2008 2. 200m Volný způsob 2:25.65
6. 200m Motýlek 3:06.15
13. 50m Volný způsob 0:29.76
17. 100m Znak 1:13.81
24. 200m Znak 2:43.52
26. 100m Motýlek 1:13.41
30. 100m Volný způsob 1:05.56
PROCHÁZKA Jiří 2010 1. 200m Volný způsob 3:27.89
3. 100m Prsa 1:58.63
14. 50m Volný způsob 0:39.18
18. 100m Znak 1:53.68
27. 100m Motýlek 1:59.36
29. 200m Prsa 4:06.50
31. 100m Volný způsob 1:31.43
ROUS David 2008 1. 200m Volný způsob 2:20.24
3. 100m Prsa 1:24.04
14. 50m Volný způsob 0:28.23
18. 100m Znak 1:12.51
25. 200m Znak 2:35.47
33. 400m Polohový závod 6:00.20
ŠVÁB Pavel 2010 1. 200m Volný způsob 3:01.13
3. 100m Prsa 1:44.62
9. 400m Volný způsob 6:28.99
14. 50m Volný způsob 0:36.79
16. 200m Polohový závod 3:19.29
27. 100m Motýlek 1:43.31
29. 200m Prsa 3:43.10
31. 100m Volný způsob 1:22.10
TROJKOVÁ Kristýna 2010 2. 200m Volný způsob 3:13.45
4. 100m Prsa 1:59.35
8. 100m Polohový závod 1:39.56
13. 50m Volný způsob 0:35.44
30. 100m Volný způsob 1:23.03
VÁŽANSKÁ Aneta 2008 4. 100m Prsa 1:33.53
8. 100m Polohový závod 1:20.73
13. 50m Volný způsob 0:32.25
15. 200m Polohový závod 3:03.70
17. 100m Znak 1:22.91
28. 200m Prsa 3:22.16
32. 400m Polohový závod 6:46.00

Termínovka 2019


Oficiální termínová listina Českého svazu plaveckých sportů – ZDE.


Termínová listina pro rok 2019 - Plavecký klub Litvínov

termínnázevměstokategoriedopravaodpovídáúhradaID závodu
rozpisvýsledky
12.01.2019Mladoboleslavská vlnkaMladá boleslavautobusSemenecDopravu a 1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5451



26.01.2019MČR družstev 1.koloChomutovdle výběruautaSoukupovástartovné hradí PK5631
09.02.2019Litoměřický kalichLitoměřice2005-2008autaSoukup1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5578
08-09.03.2019Západočeský pohár PlzeňPlzeňdorost + dospělíautaSoukupováDopravu a 1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5309
10.-17.03.2019Jarní prázdniny 2019
24.03.2019Krajské přebory v dlouhých tratích MělníkMělníkdle výběruautaSoukupovástartovné i dopravu hradí PK Litvínov5697
30.03.2019Cena TJ Bižuterie JablonecJablonec n. N.všichniautobusSemenec, KadlecDopravu a 1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5547



05.-07.04.2019Velká cena města Ústí nad LabemÚstí n. L.
2007 a staršíautaSoukupová1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5328


13.-14.04.2019Meziměstsky přebor - jaro 2019MělníkvšichniautobusSemenec1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5718



27.04.2019Memoriál Jaroslava JezberyChomutovvšichniautaSemenec, Kadlec1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5632
11.-12.05.2019Memoriál Zdeňka Vaněčka Ústí n. L.všichni
autaSemenec1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5313
17.-19.05.2019VC Pardubic 2018 - 2 kolo ČPPardubiceJavorková, Novák, LetalíkováautaSoukupovástartovné a dopravu hradí PK Litvínov5630
25.05.2019Krajské přebory ml. žactva LitvínovLitvínovml. žactvo---Semenecstartovné hradí PK Litvínov5756
1.6.2019Krajský přebor staršího žactva - Ústecký krajVarnsdorf2007 a staršíautaSoukupovástartovné hradí PK Litvínov5822
08.06.2019Letní pohár ČR desetiletých - ČechyPraha - Radlice2009autaSemenecstartovné a dopravu hradí PK Litvínov5315
08.-09.06.2019Letní pohár ČR jedenáctiletých - ČechyChomutov2008autaKadlecstartovné a dopravu hradí PK Litvínov5529
15.-16.06.2019Letní MČR 13. letého žactva PlzeňPlzeň2006autaSoukupovástartovné, ubytování i dopravu hradí PK Litvínov5531
15.-16.06.2019Letní MČR 12. letého žactva Nový JičínNový jičín2007autaKadlecstartovné, ubytování i dopravu hradí PK Litvínov5532
01.07-21.08.2019Letní prázdniny
22.-31.08.2019Letní soustředění
13.09-14.09.2019VC ChomutovaChomutov2003-2008autaKadlec1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5465
21.09.201942.Cena Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava TotteraMladá boleslav2005-2009autobusSemenecDopravu a 1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5452
28.9.2019Memoriál L.KracíkaLitoměřiceA+BautaKadlec1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5846
12.10.2019Litvínovský pohár 16. ročníkLitvínov2009 a starší-Semenec-5518
18.10-20.10.2019Plzeňské sprinty, 5.koloPlzeňAautobusKadlec1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5411
19.10-20.10.2019Meziměstský přebor podzim 2019MělníkB+CautobusSemenec1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov6018
3.11.2019Krajské přebory na dlouhých tratíchDěčínA+BautobusAndrle, Danihelková1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov6017
09.11.201915.ročník Velká cena města Mostu a memoriál Jiřího VachulkyMostA+B+CautaSemenec, Andrle1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov5716
16.11.2019Krajské přebory ml.žatstva (11 a ml.)LitoměřiceB+CautobusSemenecstartovné hradí PK Litvínov6012
24.-24.11.2019Krajské přebory st. žatstva (12 a st.)ChomutovA+BautaKadlecstartovné hradí PK Litvínov5966
30.11.-01.12.2019Zimní pohár ČR jedenáctiletých - ČechyPraha - RadliceBautaSemenecstartovné hradí PK Litvínov5415
30.11.2019Pohár MarienbergMarienbergvýběrautaVodák
30.11.-01.12.2019Zimní pohár ČR desetiletých - ČechyMladá boleslavCautaAndrlestartovné hradí PK Litvínov5533
07.-08.12.2019Zimní přebory ČR 12 letProstějovAautaKadlecstartovné se nehradí5541
07.-08.12.2019Zimní přebory ČR 13 letKopřivniceAautaVodákstartovné se nehradí5536
07.-08.12.2019Zimní přebory ČR 14 letMladá BoleslavAautaDanihelkovástartovné se nehradí5416
12.-15.12.2019Zimní přebory ČR dorostu a dospělýchPlzeňAautaKadlecstartovné se nehradí5418