Informace k závodům

Závod: Memoriál Jaroslava Jezbery – 37. ročník
ID závodu: 8781
Schůzka: 24.4.2024 18:00
Sraz: 27.4.2024 – Aqasvět Chomutov 7:20
Doprava:
Ukončení: 27.4.2024 – Aqasvět Chomutov
Trenér: Semenec Květoslav
Cena: 100,- Kč/start
Doplňující info:
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
GERGEL Adam
2014
4. 50m Motýlek
0:55.00
6. 50m Znak
0:49.22
8. 50m Volný způsob
0:43.88
15. 50m Prsa
1:03.23
17. 100m Volný způsob
1:39.29
19. 100m Polohový závod
1:55.23
KEJŘOVÁ Lucie
2012
1. 200m Volný způsob
2:50.56
3. 50m Motýlek
0:39.86
7. 50m Volný způsob
0:34.41
12. 200m Polohový závod
3:41.21
16. 100m Volný způsob
1:18.62
18. 100m Polohový závod
1:30.53
KEJŘOVÁ Markéta
2012
1. 200m Volný způsob
2:26.99
3. 50m Motýlek
0:33.15
7. 50m Volný způsob
0:30.42
12. 200m Polohový závod
2:47.74
16. 100m Volný způsob
1:06.56
18. 100m Polohový závod
1:16.75
KOVAŘÍK Jakub
2013
2. 200m Volný způsob
2:43.10
6. 50m Znak
0:39.96
8. 50m Volný způsob
0:32.89
13. 200m Polohový závod
3:21.88
17. 100m Volný způsob
1:14.55
19. 100m Polohový závod
1:25.01
LANGHAMMEROVÁ Ella
2013
1. 200m Volný způsob
3:27.67
3. 50m Motýlek
0:58.00
7. 50m Volný způsob
0:40.57
12. 200m Polohový závod
3:58.00
14. 50m Prsa
0:52.66
16. 100m Volný způsob
1:34.88
MOSCATO Emily
2014
3. 50m Motýlek
0:53.00
5. 50m Znak
0:51.62
7. 50m Volný způsob
0:43.10
14. 50m Prsa
0:58.50
16. 100m Volný způsob
1:38.56
18. 100m Polohový závod
1:48.00
PECHOVÁ Anna
2013
1. 200m Volný způsob
2:50.51
3. 50m Motýlek
0:41.13
5. 50m Znak
0:39.80
12. 200m Polohový závod
3:35.00
16. 100m Volný způsob
1:18.75
18. 100m Polohový závod
1:29.66
PRASKÁ Adéla
2011
3. 50m Motýlek
0:38.09
5. 50m Znak
0:42.93
7. 50m Volný způsob
0:33.54
12. 200m Polohový závod
3:09.46
16. 100m Volný způsob
1:13.71
18. 100m Polohový závod
1:28.07
RACÍKOVÁ Hana
2012
1. 200m Volný způsob
2:40.83
3. 50m Motýlek
0:40.58
5. 50m Znak
0:38.86
12. 200m Polohový závod
3:02.15
16. 100m Volný způsob
1:14.32
18. 100m Polohový závod
1:25.37
ROVNÁ Julie
2012
1. 200m Volný způsob
3:06.95
3. 50m Motýlek
0:52.66
7. 50m Volný způsob
0:38.86
12. 200m Polohový závod
3:45.00
14. 50m Prsa
0:49.48
16. 100m Volný způsob
1:25.85
SUCHÝ Dominik
2014
6. 50m Znak
0:54.68
8. 50m Volný způsob
0:51.02
15. 50m Prsa
1:03.67
17. 100m Volný způsob
1:59.08
19. 100m Polohový závod
2:11.88
ULRICHOVÁ Eliška
2013
1. 200m Volný způsob
3:14.63
3. 50m Motýlek
0:39.30
5. 50m Znak
0:45.54
12. 200m Polohový závod
3:25.00
14. 50m Prsa
0:45.12
18. 100m Polohový závod
1:29.86
VOJTULOVIČ Filip
2013
4. 50m Motýlek
0:39.64
6. 50m Znak
0:41.91
8. 50m Volný způsob
0:34.95
13. 200m Polohový závod
3:15.27
17. 100m Volný způsob
1:18.21
19. 100m Polohový závod
1:31.19
VOJTULOVIČOVÁ Ema
2015
5. 50m Znak
0:53.25
7. 50m Volný způsob
0:49.49
14. 50m Prsa
1:03.41
16. 100m Volný způsob
1:51.85
ZÍCHA Pavel
2012
2. 200m Volný způsob
2:29.86
4. 50m Motýlek
0:34.60
8. 50m Volný způsob
0:31.06
13. 200m Polohový závod
2:48.95
17. 100m Volný způsob
1:07.62
19. 100m Polohový závod
1:18.49

Termínovka 2021


Oficiální termínová listina Českého svazu plaveckých sportů – ZDE.


Termínová listina pro rok 2021 - Plavecký klub Litvínov

termínnázevměstokategoriedopravaodpovídáúhradaID závodu
rozpisvýsledky
19.06.2021Letní mistrovství České republiky OPEN - 4.kolo ČPÚstí nad LabemautaKadlecStartovné hradí PK Litvínov6534
26.61.2021Krajské mistrovství Ústeckého krajeDěčín2007-2011busAndrleStartovné hradí PK Litvínov6884
01.07-19.08.2021Letní prázdniny
19.-29.08.2021Letní soustředěníKlínyKadlec, Andrle
11.09.2021Děčínský pohár 2021Děčín2007-2012Andrle1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov6877
18.09.2021DROP CUP 2021 ŽACTVALitvínov2007-2009-Andrle6919
02.10.2021Memoriál Luboše Kracíka - 6. ročníkLitoměřicevšichniAndrleStartovné hradí PK Litvínov6766
09.10.2021Litvínovský pohár - 17.ročníkLitvínovvšichniKadlec, AndrleStartovné hradí PK Litvínov6998
15.-17.10.2021Plzeňské sprintyPlzeň2003-2007busKadlecStartovné a ubytování hradí PK Litvínov6538
23.-24.10.2021Meziměstský přebor - podzim 2021MělníkvšichnibusAndrleStartovné hradí PK Litvínov6860
25.-30.10.2021Nymburk - SoustředěníNymburkAdamecHradí PK Litvínov
06.11.2021Děčínské sprinty 2021DěčínA+BautaKadlec, AndrleStartovné hradí PK Litvínov6779
07.11.2021Louny - Krajské přebory na dlouhých tratíLounyA+BautaKadlec, AndrleStartovné hradí PK Litvínov7143
10.11.2021Klubové závody - část 2.Litvínovvšichni-Semenec, Kadlec, AndrleStartovné hradí PK Litvínov7161
13.11.2021Velká cena MostuMostvšichniautaAndrleStartovné hradí PK Litvínov7073
20.11.2021Podzimní Krajský přebor ml. žactva 10-11 let - Ústecký krajBílinaCSemenecStartovné hradí PK Litvínov7158
27.-28.11-2021Krajské přebory 12 a st.MostA+BautaKadlec, AndrleStartovné hradí PK Litvínov7074
04.12.2021Pohár ČR 11.letKladnoCSemenecStartovné hradí PK Litvínov7023
11.-12.12.2021Zimní mistrovství ČR st. žactva - 14.letProstějov2007KadlecStartovné a ubytování hradí PK Litvínov6545
11.-12.12.2021Zimní mistrovství ČR st. žactva - 13.letMladá Boleslav2008SemenecStartovné a ubytování hradí PK Litvínov6546
11.-12.12.2021Zimní mistrovství ČR ml. žactva - 12.letLitoměřice2009AndrleStartovné a ubytování hradí PK Litvínov6547
16.-19.12.2021Zimní mistrovství ČR dospělých a juniorůPlzeň2003-2007KadlecStartovné a ubytování hradí PK Litvínov6549