Informace k závodům

Závod: Litvínovský pohár 18.ročník
ID závodu: 7526
Schůzka: 5.10.2022, 18:00
Odjezd:
Doprava:
Příjezd:
Trenér:
Cena:
Doplňující info:
Přihlášení plavci

Úspěchy na pohárech a Mistrovstvích ČR


Medailové úspěchy na pohárech a Mistrovstvích ČR dle věkových kategorií

(evidence od roku 1992)

10 let

ZlatoStříbroBronz
 Tomáš Křesálek  (*1984) 3xOndřej Fleis Ondchmann (*1983) 2x Ondřej Fleischmann (*1983)  3x
 Anna Haselbergerová (*2002) Antonín Kouřimský (*1984) 2x Tomáš Křesálek (*1984) 4x
 Kamila Javorková (*2004) Tomáš Křesálek (*1984) 2x Alena Bauerová  (*1986) 4x
  Alena Bauerová (*1986) 4x Miroslava Křesálková (*1989) 4x
  Miroslava Křesálková (*1989) 2x Pavel Štandera (*1992)
  Ladislav Marks (*1998) Karolína Šorelová (*1993) 2x
  Anna Haselbergerová (*2002) 4x Matěj Douda (*1994) 4x
  Alexandra Letalíková (*2003) Jana Weberová (*1996)
  Kamila Javorková (*2004) 3x Jakub Dietrich (*1996)
  Petr Adamec (*2007) 2x Aleš Malý (*1996)
   Ladislav Marks (*1998) 2x
   Kateřina Koutná (*1999) 2x
   Eliška Brejšková (*2000)
   Anna Haselbergerová (*2002) 3x
   Adam Novák (*2002) 2x
   Kamila Javorková (*2004) 3x
   Petr Adamec (*2007) 4x

11 let

ZlatoStříbroBronz
 Tomáš Křesálek (*1984) Jakub Neumann (*1983) 2x Ondřej Fleischmann (*1983)
 Jakub Neumann (*1983) Lenka Fialová (*1982) Lenka Fialová (*1982)
 Ondřej Fleischmann (*1983) Tomáš Křesálek (*1984) Karolína Šorelová (*1993)2x
 Ladislav Marks (*1998) Aleš Malý (*1996) Ondřej Nuc(*1997)
 Kamila Javorková (*2004) 3x Anna Haselbergerová (*2002) 3x Ladislav Marks (*1998) 2x
  Kamila Javorková (*2004) 4x Kateřina Koutná (*1999)  2x
  Petr Adamec (*2007) Jan Čermák (*2000)
   Anna Haselbergerová (*2002)
   Kamila Javorková (*2004) 3x
   Petr Adamec (*2007) 2x

12 let

ZlatoStříbroBronz
  Kamila Javorková (*2004) 6x Ondřej Fleischmann (*1983) Ondřej Fleischmann (*1983)
  Tomáš Křesálek  (*1984) 2x Miroslav Holenda (*1986)
  Miroslav Holenda (*1986) Lukáš Stejskal (1992)3x
  Alena Bauerová (*1988) Marek Ziman(*1997)
  Lukáš Stejskal (*1992) Anna Haselbergerová (*2002)
  Anna Haselbergerová (*2002) Kamila Javorková (*2004) 3x
  Kamila Javorková (*2004) 3x 

 

13 let

ZlatoStříbroBronz
 Miroslav Hodek (*1976) Tomáš Křesálek (*1984) 2x Miroslav Hodek (*1976)
 Miroslav Holenda (*1986) 2x Miroslav Holenda (*1986) Lukáš Chilo (Ešler) (*1985)
 Kamila Javorková (*2004) 10x Matěj Douda (*1994) 2x Miroslav Holenda (*1986)
  Adam Novák (*2002) Lukáš Stejskal  (*1992) 6x
  Kamila Javorková (*2004) 2x Adam Novák (*2002) 3x

 

14 let

ZlatoStříbroBronz
 Miroslav Holenda (*1986) Tomáš Křesálek (*1984) Ondřej Fleischmann (*1983)
 Kamila Javorková (*2004) 7x Miroslav Holenda (*1986) Andrea Bauerová (*1986)
  Lukáš Stejskal (*1992) 4x Miroslav Holenda (*1986)
  Ondřej Fleischmann (*1983) Lukáš Stejskal (*1992) 3x
  Kamila Javorková (*2004) 2x Jakub Dietrich (1996) 2x
   Adam Novák (*2002) 2x
   Kamila Javorková (*2004) 2x

 

Dorost

ZlatoStříbroBronz
 Ondřej Fleischmann (*1983) Ondřej Fleischmann (*1983) 4x Ondřej Fleischmann (*1983)  5x
 Lukáš Stejskal (*1992) Tomáš Křesálek (*1984) 3x Tomáš Křesálek (*1984)
 Aleš Malý  (*1996) 7x Lukáš Stejskal (*1992) Miroslav Holenda (*1986)
  Aleš Malý (*1996) 5x Alena Kouřimská (*1990)
   Lukáš Stejskal (*1992) 2x
   Aleš Malý (*1996) 5x
   Adam Novák (*2002)

  Dospělí

ZlatoStříbroBronz
  Ondřej Fleischmann (*1983)