Informace k závodům

Závod: Letní pohár ČR desetiletých – Čechy – Kladno
ID závodu: 7798
Schůzka: 7.6.2023, 17:30
Odjezd:
Doprava: auta
Příjezd:
Trenér: Květoslav Semenec
Cena: 0,- Kč/start
Doplňující info:
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
R/D
KOVAŘÍK Jakub
2013
2. 100m Znak
1:30.23
A
6. 50m Volný způsob
0:35.72
A
10. 100m Polohový závod
1:33.44
A
16. 100m Prsa
1:45.18
A
18. 50m Znak
0:42.45
A
22. 200m Polohový závod
3:21.88
A
ULRICHOVÁ Eliška
2013
1. 100m Znak
1:47.09
N5
3. 50m Prsa
0:49.82
A
9. 100m Polohový závod
1:42.84
A
15. 100m Volný způsob
1:36.03
N12
17. 100m Prsa
1:50.95
A
19. 50m Znak
0:48.73
A
VOJTULOVIČ Filip
2013
2. 100m Znak
1:32.88
A
6. 50m Volný způsob
0:38.31
A
10. 100m Polohový závod
1:40.13
A
14. 100m Volný způsob
1:24.19
A
18. 50m Znak
0:43.05
A
20. 50m Motýlek
0:44.86
A

Závod: Letní pohár ČR jedenáctiletých – Čechy – Náchod
ID závodu: 7800
Schůzka: 7.6.2023, 17:30
Odjezd:
Doprava: auta
Příjezd:
Trenér: Petr Andrle
Cena: 0,- Kč/start
Doplňující info:
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
R/D
KEJŘOVÁ Lucie
2012
1. 100m Znak
1:31.55
N4
5. 50m Volný způsob
0:38.16
N3
11. 200m Volný způsob
3:08.53
N13
16. 100m Volný způsob
1:27.55
N22
20. 200m Znak
3:14.79
A
22. 50m Motýlek
0:45.71
N3
KEJŘOVÁ Markéta
2012
5. 50m Volný způsob
0:31.58
A
7. 100m Motýlek
1:20.41
A
9. 100m Polohový závod
1:22.22
A
16. 100m Volný způsob
1:11.75
A
22. 50m Motýlek
0:35.80
A
24. 200m Polohový závod
2:57.69
A
RACÍKOVÁ Hana
2012
1. 100m Znak
1:24.61
A
7. 100m Motýlek
1:35.60
A
9. 100m Polohový závod
1:27.56
A
20. 200m Znak
3:03.62
A
24. 200m Polohový závod
3:10.11
A
ROVNÁ Julie
2012
1. 100m Znak
1:41.70
X
3. 200m Prsa
3:47.48
X
9. 100m Polohový závod
1:43.23
X
16. 100m Volný způsob
1:35.63
X
18. 100m Prsa
1:49.11
X
22. 50m Motýlek
0:52.66
X
ZÍCHA Pavel
2012
6. 50m Volný způsob
0:32.83
A
8. 100m Motýlek
1:28.79
A
10. 100m Polohový závod
1:20.73
A
17. 100m Prsa
1:34.23
A
21. 50m Motýlek
0:36.14
A
23. 200m Polohový závod
2:54.91
A

Kontakty


Plavecký klub Litvínov, z.s.

Předseda: Pavel Kadlec
Místopředseda: Jana Haselbergerová
Hospodář: Michaela Prantová
Sídlo: Jiráskova 413, 436 01 Litvínov
IČ: 62209744
Bankovní spojení: 217714688/0300
email: plavanichpl.litvinov@seznam.cz

Trenérské obsazení:

Družstvo A:

Pavel Kadlec, tel.: +420  604 907 694, email: pajakad@seznam.cz

Družstvo B:

Petr Andrle, tel.: +420 604 466 290 , email: petr.andrle@email.cz

Družstvo C:

Květoslav Semenec, tel.: +420 603 475 813, email: semenec.k@seznam.cz
Haselbergerová Jana, tel.: +420 777 004 915, email: j.haselbergerova@seznam.cz

Přípravka:

Michaela Prantová, tel.:+420 728 702 203, email: michaela.s@seznam.cz
Jana Gergelová, tel.: +420 604 373 696, email: jana.gergelova@seznam.cz
Marcel Rous. tel.: +420 736 506 047, email: marcel.rous@pklitvinov.cz

Delfínkové plavání:

Michaela Fiedlerová, tel.: +420 739 224 709, email: plavcisam@seznam.cz

Správce webu:

Marcel Rous, tel.: +420 736 506 047, email: marcel.rous@pklitvinov.cz