Informace k závodům

Závod: Zimní poháry ČR, dle ročníků
ID závodu: 7808, 7810
Schůzka: 29.11.2023 v 18:00 (pro případné dotazy)
Sraz:
Doprava: auta
Ukončení:
Trenér:
Cena:
Doplňující info: Bližší informace k jednotlivým mistrákům u trenérů 
Přihlášení plavci
Zimní pohár ČR desetiletých – Čechy – Česká Lípa
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
Status
KOVAŘÍK Jakub
2013
2. 100m Znak
1:26.60
A
4. 50m Prsa
0:44.53
A
10. 100m Polohový závod
1:27.49
A
16. 100m Prsa
1:39.68
A
18. 50m Znak
0:40.02
A
20. 50m Motýlek
0:43.13
A
PECHOVÁ Anna
2013
1. 100m Znak
1:30.11
A
5. 50m Volný způsob
0:35.78
A
9. 100m Polohový závod
1:36.66
A
15. 100m Volný způsob
1:23.60
A
19. 50m Znak
0:42.86
A
21. 50m Motýlek
0:45.17
A
ULRICHOVÁ Eliška
2013
1. 100m Znak
1:39.24
N
3. 50m Prsa
0:46.61
A
9. 100m Polohový závod
1:35.85
A
17. 100m Prsa
1:42.01
A
19. 50m Znak
0:46.81
N
21. 50m Motýlek
0:42.79
A
VOJTULOVIČ Filip
2013
2. 100m Znak
1:31.65
A
6. 50m Volný způsob
0:35.35
A
10. 100m Polohový závod
1:33.98
A
14. 100m Volný způsob
1:21.34
A
18. 50m Znak
0:42.35
A
20. 50m Motýlek
0:41.03
A

Zimní pohár ČR jedenáctiletých – Čechy – Domažlice
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
Status
KEJŘOVÁ Lucie
2012
1. 100m Znak
1:28.92
A
5. 50m Volný způsob
0:36.35
N1
7. 100m Motýlek
1:46.92
A
16. 100m Volný způsob
1:24.35
N21
20. 200m Znak
3:12.28
N11
22. 50m Motýlek
0:41.60
A
KEJŘOVÁ Markéta
2012
5. 50m Volný způsob
0:30.70
A
7. 100m Motýlek
1:17.55
A
9. 100m Polohový závod
1:18.25
A
16. 100m Volný způsob
1:08.52
A
22. 50m Motýlek
0:34.08
A
24. 200m Polohový závod
2:47.74
A
RACÍKOVÁ Hana
2012
1. 100m Znak
1:22.55
A
7. 100m Motýlek
1:32.48
A
9. 100m Polohový závod
1:26.89
A
20. 200m Znak
3:00.95
A
22. 50m Motýlek
0:41.23
A
24. 200m Polohový závod
3:09.97
A
ZÍCHA Pavel
2012
6. 50m Volný způsob
0:31.52
A
8. 100m Motýlek
1:20.85
A
10. 100m Polohový závod
1:18.57
A
17. 100m Prsa
1:30.11
A
21. 50m Motýlek
0:34.76
A
23. 200m Polohový závod
2:54.63
A

 

Docházka – B

Rok 2021
JménoLedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
Andrlová Adéla-----75%-100%105%100%94%100%
Brna Filip-----92%-100%74%88%76%71%
Hrubešová Klára-----58%-0%0%0%0%0%
Macháček René Petr-----83%-91%58%71%76%71%
Marášková Linda-------18%58%88%82%71%
Neknězová Aneta-----50%-0%0%0%0%0%
Prantová Laura-----92%-100%84%71%94%100%
Rous David-----92%-100%68%100%100%86%
Šváb Pavel-------100%63%24%53%14%
Vážanská Aneta-----42%-100%53%47%53%43%

Rok 2020
JménoLedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
Andrlová Adéla--
Brna Filip--
Hrubešová Klára--
Kunkela Alexandr--
Macháček René Petr--
Neknězová Aneta--
Pošta Jakub--
Prantová Laura--
Rous David--
Vážanská Aneta--

Rok 2019
JménoLedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
Andrlová Adéla--50%
106%
94%
50%
Brna Filip74%40%75%74%25%--81%78%
82%
38%
Hrubešová Klára
Kunkela Alexandr79%87%60%58%17%--75%83%
65%
25%
Macháček René Petr--
22%
53%
75%
Neknězová Aneta
Pošta Jakub
Prantová Laura32%67%80%84%33%--88%
78%
53%
88%
Rous David47%53%65%58%33%--100%
94%
82%
75%
Vážanská Aneta42%60%0%58%17%--75%
83%
47%
63%