Informace k závodům

Závod: Malá cena Prosen – 16. ročník
ID závodu: 8840
Schůzka: 21.2.2024 – 18:00
Sraz: 24.2.2024 – Bílina
Doprava: auta osobní
Ukončení: 24.2.2024 – Bílina
Trenér: Semenec
Cena: 100,- Kč/start 
Doplňující info:
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
GEIER Sebastian
2013
2. 200m Volný způsob
3:30.00
6. 50m Volný způsob
0:42.19
8. 100m Znak
1:54.02
14. 100m Volný způsob
1:36.43
16. 50m Znak
0:49.68
18. 100m Polohový závod
1:55.62
KEJŘOVÁ Lucie
2012
1. 200m Volný způsob
3:08.53
5. 50m Volný způsob
0:35.40
7. 100m Znak
1:27.91
15. 100m Volný způsob
1:23.57
17. 50m Znak
0:42.35
19. 100m Polohový závod
1:36.22
KEJŘOVÁ Markéta
2012
1. 200m Volný způsob
2:41.06
5. 50m Volný způsob
0:30.57
9. 50m Motýlek
0:33.15
15. 100m Volný způsob
1:08.38
17. 50m Znak
0:37.09
19. 100m Polohový závod
1:17.82
KOVAŘÍK Jakub
2013
2. 200m Volný způsob
2:56.46
4. 100m Prsa
1:35.20
10. 50m Motýlek
0:41.96
12. 50m Prsa
0:43.57
14. 100m Volný způsob
1:14.55
18. 100m Polohový závod
1:27.49
LANGHAMMEROVÁ Ella
2013
1. 200m Volný způsob
3:40.00
3. 100m Prsa
1:57.01
7. 100m Znak
1:48.62
13. 50m Prsa
0:52.96
15. 100m Volný způsob
1:37.99
19. 100m Polohový závod
1:50.06
MOSCATO Emily
2014
3. 100m Prsa
2:30.00
5. 50m Volný způsob
0:50.59
7. 100m Znak
2:15.00
13. 50m Prsa
1:05.00
15. 100m Volný způsob
2:10.00
17. 50m Znak
0:59.32
PECHOVÁ Anna
2013
1. 200m Volný způsob
3:10.00
5. 50m Volný způsob
0:35.45
7. 100m Znak
1:28.72
15. 100m Volný způsob
1:18.75
17. 50m Znak
0:39.80
19. 100m Polohový závod
1:29.66
RACÍKOVÁ Hana
2012
1. 200m Volný způsob
2:54.05
3. 100m Prsa
1:35.19
7. 100m Znak
1:22.55
13. 50m Prsa
0:44.88
17. 50m Znak
0:38.93
19. 100m Polohový závod
1:26.61
ROVNÁ Julie
2012
1. 200m Volný způsob
3:26.59
3. 100m Prsa
1:49.11
7. 100m Znak
1:40.32
13. 50m Prsa
0:51.16
15. 100m Volný způsob
1:34.05
19. 100m Polohový závod
1:43.23
SUCHÝ Dominik
2014
4. 100m Prsa
2:30.00
6. 50m Volný způsob
0:52.41
8. 100m Znak
2:15.00
12. 50m Prsa
1:08.05
14. 100m Volný způsob
2:12.15
16. 50m Znak
0:58.70
ULRICHOVÁ Eliška
2013
1. 200m Volný způsob
3:30.34
3. 100m Prsa
1:35.92
9. 50m Motýlek
0:42.42
13. 50m Prsa
0:45.12
15. 100m Volný způsob
1:25.07
19. 100m Polohový závod
1:33.27
VOJTULOVIČ Filip
2013
2. 200m Volný způsob
2:58.80
6. 50m Volný způsob
0:35.35
8. 100m Znak
1:30.52
12. 50m Prsa
0:53.18
16. 50m Znak
0:42.35
18. 100m Polohový závod
1:33.60
VOJTULOVIČOVÁ Ema
2015
3. 100m Prsa
2:13.06
7. 100m Znak
2:03.19
13. 50m Prsa
1:04.40
17. 50m Znak
0:53.33
ZÍCHA Pavel
2012
2. 200m Volný způsob
2:52.06
8. 100m Znak
1:25.91
10. 50m Motýlek
0:34.60
12. 50m Prsa
0:42.26
14. 100m Volný způsob
1:07.62
18. 100m Polohový závod
1:18.49

 

Medailisté na Pohárech ČR a Mistrovstvích ČR ve věku 11 let


PlavecRočníkDisciplínaČasDatumMěstoUmístění
Fialová Lenka19821993
🥈 stříbro
🥉 bronz
Neumann Jakub19831994🥇 zlato
🥈 stříbro
🥈 stříbro
Fleischmann Ondřej19831994🥇 zlato
🥉 bronz
Křesálek Tomáš19841995🥇 zlato
🥈 stříbro
Šorelová Karolína1993100 VZ
50 VZ
1:11.35
0:32.29
19.-20.06.2004Praha🥉 bronz
🥉 bronz
Malý Aleš199650 M0:37.989.-10.6.2007Trutnov🥈 stříbro
Marks Ladislav199850 M
50 VZ
0:34.65
0:31.46
5.-6.12.2009
5.-6.12.2009
Tábor
Tábor
🥇 zlato
🥉 bronz
🥉 bronz
Nuc Ondřej19982009🥉 bronz
Koutná Kateřina199950 VZ
50 VZ
0:31.70
0:31.00
12.-13.06.2010
4.-5.12.2010
Domažlice
Beroun
🥉 bronz
🥉 bronz
Čermák Jan20002011🥉 bronz
Haselbergerová Anna2002200 VZ
100 VZ
100 Z
100 PZ
2:30.20
1:09.20
2:47.40
1:20.0
22.-23.06.2013
Chomutov
🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥉 bronz
Javorková Kamila200450 M
100 PZ
50 M
50 VZ
100 PZ
200 PZ
200 VZ
200 PZ
50 VZ
100 VZ
0:34.70
1:14.30
0:32.50
0:31.50
1:19.00
2:49.90
2:31.50
2:44.0
0:30.0
1:07.40
13.-14.06.2015
12.-13.12.2015
12.-13.12.2015
13.-14.06.2015
13.-14.06.2015
13.-14.06.2015
13.-14.06.2015
12.-13.12.2015
12.-13.12.2015
12.-13.12.2015
Jablonec nad Nisou
Tábor
Tábor
Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou
Tábor
Tábor
Tábor
🥇 zlato
🥇 zlato
🥇 zlato
🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥉 bronz
🥉 bronz
Adamec Petr200750 VZ
50 M
200 VZ
0:30.29
0:34.51
2:26.30
8.-9.10.2018Mladá Boleslav🥈 stříbro
🥉 bronz
🥉 bronz
Markéta Kejřová201250 M
50 VZ
100 M
0:34,37
0:31,20
1:17,55
10.6.2023Náchod🥇 zlato
🥈 stříbro
🥈 stříbro
Pavel Zícha201250 M
100 M
200 PZ
100 PZ
0:36,07
1:26,16
2:56,62
1:21,31
10.6.2023Náchod🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥉 bronz