Informace k závodům

Závod: Krajské mistrovství Ústeckého kraje – Děčín Schůzka: 23.06.2021 od 18:00 u bazénu
Odjezd: 6:30 – 26.06.2021 od bazénu Příjezd: 19:00 – 26.06.2021 k bazénu (odhadovaný příjezd)
Doprava: Minibus Doplňující info:

Přihlášení plavci
ADAMEC Petr 2007 2. 100m Znak 1:10.87
12. 100m Volný způsob 0:58.03
21. 50m Motýlek 0:31.80
31. 100m Prsa 1:29.05
ANDRLOVÁ Adéla 2009 5. 100m Znak 1:22.80
15. 100m Volný způsob 1:16.50
26. 50m Motýlek 0:39.24
36. 100m Prsa 1:38.13
BĚHOUNEK Ondřej 2009 6. 100m Znak 1:41.10
16. 100m Volný způsob 1:32.03
25. 50m Motýlek 0:43.88
35. 100m Prsa 1:56.42
BRNA Filip 2008 4. 100m Znak 1:26.83
14. 100m Volný způsob 1:18.75
23. 50m Motýlek 0:41.60
33. 100m Prsa 1:31.46
ELIS Jan 2010 8. 50m Znak 0:56.22
18. 50m Volný způsob 0:49.63
27. 50m Motýlek 1:05.20
37. 50m Prsa 1:03.11
ELIS Josef 2010 8. 50m Znak 0:49.54
18. 50m Volný způsob 0:44.07
27. 50m Motýlek 0:56.70
37. 50m Prsa 0:56.57
HRUBEŠOVÁ Klára 2008 3. 100m Znak 1:38.67
13. 100m Volný způsob 1:29.89
24. 50m Motýlek 0:49.36
34. 100m Prsa 1:48.61
MACHÁČEK René Petr 2008 4. 100m Znak 1:27.59
14. 100m Volný způsob 1:10.49
23. 50m Motýlek 0:35.42
33. 100m Prsa 1:51.22
NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 3. 100m Znak 1:44.64
13. 100m Volný způsob 1:34.76
34. 100m Prsa 1:53.56
24. 50m Motýlek 0:53.00
PRANTOVÁ Laura 2008 3. 100m Znak 1:20.55
13. 100m Volný způsob 1:08.01
24. 50m Motýlek 0:34.57
34. 100m Prsa 1:41.83
ROUS David 2008 4. 100m Znak 1:21.96
14. 100m Volný způsob 1:10.38
23. 50m Motýlek 0:36.24
33. 100m Prsa 1:36.33
ŠTAFA Pavel 2009 6. 100m Znak 1:41.81
16. 100m Volný způsob 1:28.77
25. 50m Motýlek 0:57.88
35. 100m Prsa 2:05.18
ŠVÁB Pavel 2010 8. 50m Znak 0:46.32
18. 50m Volný způsob 0:39.08
27. 50m Motýlek 0:54.47
37. 50m Prsa 0:50.98
VÁŽANSKÁ Aneta 2008 3. 100m Znak 1:29.98
13. 100m Volný způsob 1:20.98
24. 50m Motýlek 0:43.39
34. 100m Prsa 1:36.53

Výsledky 2018


13.1. Mladoboleslavská vlnka
27.1. Mistrovství ČR družstev, 1. kolo, Chomutov
3.2. Litoměřický kalich
24.2. Malá cena Prosen Louny
16.-17.3. Plzeňský vytrvalec
24.3. Cena TJ Bižuterie Jablonec
24.3. Kraulařský víceboj Louny (v Litvínově)
24.-25.3. Multiutkání mladších juniorů, Kypr, Limassol
6.-7.4. Západočeský pohár, Plzeň
14.4. Jarní cena Prahy
21.4. Memoriál J. Jezbery, Chomutov
28.4. Písecký pulec
5.-6.5. M4U, Plzeň
11.-13.5. Velká cena města Ústí nad Labem
19.5. Meziokresní přebor, Mělník
25.-27.5. Velká cena Pardubic
2.6. Krajský přebor ml. žactva, Litvínov
9.-10.6. Kraský přebor st. žactva, Varnsdorf
15.-17.6. Memoriál Zdeňka Vaněčka, Ústí nad Labem
23.-24.6. Pohár ČR jedenáctiletých, Kladno
23.-24.6. Pohár ČR desetiletých, Mladá Boleslav 
30.6.-1.7. Mistrovství ČR čtrnáctiletého žactva, České Budějovice
12.-15.7. Mistrovství ČR dorostu a dospělých, Praha
21.-22.9. Velká cena Chomutova
22.9. Cena města Mladé Boleslavi
6.10. Memoriál Luboše Kracíka, Litoměřice
13.10. Litvínovský pohár, 15. ročník
20.10. Meziměstský přebor, Mělník
20.-21.10. Velká cena Brna                    
4.11. Krajský přebor na dlouhé tratě, Děčín
10.-11.11. Krajský přebor staršího žactva a dorostu, Chomutov
16.-18.11. Plzeňské sprintypátek    sobota    neděle
17.11. Vánoční cena města Mostu – Memoriál Jiřího Vachulky
24.11. Krajský přebor mladšího žactva, Litoměřice
1.12. Marienberg
1.-2.12. Mistrovství ČR dvanáctiletého žactva, Prostějov
1.-2.12. Mistrovství ČR čtrnáctiletého žactva, Nový Jičín
8.12. Pohár ČR desetiletých, Jablonec nad Nisou
8.-9.12. Pohár ČR jedenáctiletých, Mladá Boleslav
13.-16.12. Mistrovství ČR dorostu a dospělých, Plzeň