Informace k závodům


Závod: Krajský přebor staršího žactva – Ústecký kraj
ID závodu: 8844
Schůzka: 15.5.2024 (ST) 18:00
Sraz: 18.5.2024 v 5:30 u plaveckého bazénu Litvínov
Doprava: bus
Ukončení: 19.5.2024 u plaveckého bazénu Litvínov
Trenér: Kadlec Pavel
Cena: 60,- Kč/start (hradí klub)
Oficiální přihlášky v systému ČSPS: přihlášky
Doplňující info: Ubytování: 800,- Kč (hradí klub); Večeře, snídaně: 350,- Kč (hradí rodiče)
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
KEJŘOVÁ Lucie
2012
2. 200m Volný způsob
2:50.56
8. 100m Polohový závod
1:30.53
14. 200m Polohový závod
3:11.67
16. 100m Znak
1:23.47
22. 200m Znak
3:04.07
24. 100m Motýlek
1:35.17
KEJŘOVÁ Markéta
2012
2. 200m Volný způsob
2:24.90
6. 200m Motýlek
2:49.92
8. 100m Polohový závod
1:14.50
12. 50m Volný způsob
0:29.61
14. 200m Polohový závod
2:37.96
16. 100m Znak
1:15.37
24. 100m Motýlek
1:14.03
28. 100m Volný způsob
1:05.42
30. 400m Polohový závod
5:47.13
PRASKÁ Adéla
2011
2. 200m Volný způsob
2:47.90
4. 100m Prsa
1:35.68
8. 100m Polohový závod
1:25.23
12. 50m Volný způsob
0:33.11
14. 200m Polohový závod
3:03.46
16. 100m Znak
1:26.23
24. 100m Motýlek
1:29.56
26. 200m Prsa
3:24.38
28. 100m Volný způsob
1:11.58
RACÍKOVÁ Hana
2012
4. 100m Prsa
1:35.19
8. 100m Polohový závod
1:25.37
12. 50m Volný způsob
0:32.96
14. 200m Polohový závod
2:58.56
16. 100m Znak
1:19.36
22. 200m Znak
2:55.79
24. 100m Motýlek
1:29.37
30. 400m Polohový závod
6:25.25
ROVNÁ Julie
2012
2. 200m Volný způsob
3:06.95
4. 100m Prsa
1:45.55
8. 100m Polohový závod
1:40.25
12. 50m Volný způsob
0:38.86
14. 200m Polohový závod
3:28.11
18. 400m Volný způsob
6:43.71
22. 200m Znak
3:28.74
26. 200m Prsa
3:41.40
28. 100m Volný způsob
1:25.85
STRUHARŇANSKÁ Alica
2011
4. 100m Prsa
1:34.80
8. 100m Polohový závod
1:23.81
6. 200m Motýlek
3:05.94
12. 50m Volný způsob
0:32.90
14. 200m Polohový závod
2:58.37
18. 400m Volný způsob
5:44.51
24. 100m Motýlek
1:19.10
26. 200m Prsa
3:24.40
30. 400m Polohový závod
6:22.73
ZÍCHA Pavel
2012
1. 200m Volný způsob
2:25.81
5. 200m Motýlek
2:59.80
7. 100m Polohový závod
1:14.59
13. 50m Volný způsob
0:30.24
15. 200m Polohový závod
2:43.49
25. 100m Motýlek
1:16.55
29. 100m Volný způsob
1:06.15
31. 400m Polohový závod
6:08.59

Rekordy klubu


REKORDY KLUBU – muži

50 Z 0:26,41 Aleš Malý (1996) 16.11.2013 Brno  25m
100 Z 0:56,00 Aleš Malý (1996) 25.01.2014 Chomutov  25m
200 Z 2:01,00 Aleš Malý (1996) 29.11.2013 Plzeň  25m
50 P 0:29,95 Ondřej Fleischmann (1983)  09.12.2001 Chomutov  25m
100 P 1:04,93 Ondřej Fleischmann (1983)  02.12.2001 Plzeň  25m
200 P 2:21,49 Tomáš Křesálek (1984)          08.12.2002 Trutnov  25m
50 M    0:25,76 Aleš Malý (1996)                    19.04.2014 Ústí nad Labem 50m
100 M   0:57,42 Adam Novák (2002)               14.12.2018 Plzeň  25m
200 M   2:14,80 Adam Novák (2002)                26.01.2019 Chomutov 25m
50 VZ   0:23,36 Ondřej Fleischmann (1983)   02.12.2001 Plzeň  25m
100 VZ 0:53,36 Ondřej Fleischmann (1983)    09.11.2001 Chomutov  25m
200 VZ 1:58,66 Petr Pokorný (1983)                17.12.2000 Plzeň  25m
400 VZ 4:14,45 Petr Pokorný (1983)                17.12.2000 Plzeň  25m
800 VZ 9:06,68 Adamec Petr (2007)                11.12.2021 Prostějov 25m
1500 VZ 17:09,03 Adamec Petr (2007)        07.11.2021 Louny 25m
100 PZ 0:59,44 Aleš Malý (1996)                     28.11.2013 Plzeň  25m
200 PZ 2:08,69 Aleš Malý (1996)                     29.11.2013 Plzeň  25m
400 PZ 4:50,40 Tomáš Křesálek (1984)          27.05.2001 Litoměřice  25m

REKORDY KLUBU – ženy

50 Z 0:31,29 Kamila Javorková (2004) 17.11.2018 Plzeň 25m
100 Z 1:07,28 Kamila Javorková (2004) 18.11.2018 Plzeň 25m
200 Z 2:23,15 Kamila Javorková (2004) 16.11.2018 Plzeň 25m
50 P 0:34,09 Alexandra Letalíková (2003) 13.12.2019 Plzeň 25m
100 P 1:16,19 Alexandra Letalíková (2003) 14.12.2019 Plzeň 25m
200 P 2:47,84 Kamila Javorková (2004) 30.11.2019 Zlín 25m
50 M    0:29,44 Kamila Javorková (2004) 25.05.2018 Pardubice 50m
100 M   1:04,90 Kamila Javorková (2004) 02.12.2018 Nový Jičín 25m
200 M   2:30,08 Kamila Javorková (2004) 30.11.2019 Zlín 50m
50 VZ   0:27,65 Kamila Javorková (2004) 21.04.2018 Chomutov 25m
100 VZ 0:58,22 Kamila Javorková (2004) 13.12.2019 Plzeň 25m
200 VZ 2:07,09 Kamila Javorková (2004) 02.12.2018 Nový Jičín 25m
400 VZ 4:31,87 Kamila Javorková (2004) 22.07.2019 Baku 25m
800 VZ 9:43,03 Kamila Javorková (2004) 16.11.2019 Brno-Lužánky 25m
1500 VZ 19:18,40 Kamila Javorková (2004) 04.11.2018 Děčín 25m
100 PZ 1:05,44 Kamila Javorková (2004) 14.12.2019 Plzeň 25m
200 PZ 2:20,70 Kamila Javorková (2004) 12.12.2019 Plzeň 25m
400 PZ 5:03,08 Kamila Javorková (2004) 15.12.2019 Plzeň 25m