Informace k závodům

Závod: Memoriál Jaroslava Jezbery – 37. ročník
ID závodu: 8781
Schůzka: 24.4.2024 18:00
Sraz: 27.4.2024 – Aqasvět Chomutov 7:20
Doprava:
Ukončení: 27.4.2024 – Aqasvět Chomutov
Trenér: Semenec Květoslav
Cena: 100,- Kč/start
Doplňující info:
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
GERGEL Adam
2014
4. 50m Motýlek
0:55.00
6. 50m Znak
0:49.22
8. 50m Volný způsob
0:43.88
15. 50m Prsa
1:03.23
17. 100m Volný způsob
1:39.29
19. 100m Polohový závod
1:55.23
KEJŘOVÁ Lucie
2012
1. 200m Volný způsob
2:50.56
3. 50m Motýlek
0:39.86
7. 50m Volný způsob
0:34.41
12. 200m Polohový závod
3:41.21
16. 100m Volný způsob
1:18.62
18. 100m Polohový závod
1:30.53
KEJŘOVÁ Markéta
2012
1. 200m Volný způsob
2:26.99
3. 50m Motýlek
0:33.15
7. 50m Volný způsob
0:30.42
12. 200m Polohový závod
2:47.74
16. 100m Volný způsob
1:06.56
18. 100m Polohový závod
1:16.75
KOVAŘÍK Jakub
2013
2. 200m Volný způsob
2:43.10
6. 50m Znak
0:39.96
8. 50m Volný způsob
0:32.89
13. 200m Polohový závod
3:21.88
17. 100m Volný způsob
1:14.55
19. 100m Polohový závod
1:25.01
LANGHAMMEROVÁ Ella
2013
1. 200m Volný způsob
3:27.67
3. 50m Motýlek
0:58.00
7. 50m Volný způsob
0:40.57
12. 200m Polohový závod
3:58.00
14. 50m Prsa
0:52.66
16. 100m Volný způsob
1:34.88
MOSCATO Emily
2014
3. 50m Motýlek
0:53.00
5. 50m Znak
0:51.62
7. 50m Volný způsob
0:43.10
14. 50m Prsa
0:58.50
16. 100m Volný způsob
1:38.56
18. 100m Polohový závod
1:48.00
PECHOVÁ Anna
2013
1. 200m Volný způsob
2:50.51
3. 50m Motýlek
0:41.13
5. 50m Znak
0:39.80
12. 200m Polohový závod
3:35.00
16. 100m Volný způsob
1:18.75
18. 100m Polohový závod
1:29.66
PRASKÁ Adéla
2011
3. 50m Motýlek
0:38.09
5. 50m Znak
0:42.93
7. 50m Volný způsob
0:33.54
12. 200m Polohový závod
3:09.46
16. 100m Volný způsob
1:13.71
18. 100m Polohový závod
1:28.07
RACÍKOVÁ Hana
2012
1. 200m Volný způsob
2:40.83
3. 50m Motýlek
0:40.58
5. 50m Znak
0:38.86
12. 200m Polohový závod
3:02.15
16. 100m Volný způsob
1:14.32
18. 100m Polohový závod
1:25.37
ROVNÁ Julie
2012
1. 200m Volný způsob
3:06.95
3. 50m Motýlek
0:52.66
7. 50m Volný způsob
0:38.86
12. 200m Polohový závod
3:45.00
14. 50m Prsa
0:49.48
16. 100m Volný způsob
1:25.85
SUCHÝ Dominik
2014
6. 50m Znak
0:54.68
8. 50m Volný způsob
0:51.02
15. 50m Prsa
1:03.67
17. 100m Volný způsob
1:59.08
19. 100m Polohový závod
2:11.88
ULRICHOVÁ Eliška
2013
1. 200m Volný způsob
3:14.63
3. 50m Motýlek
0:39.30
5. 50m Znak
0:45.54
12. 200m Polohový závod
3:25.00
14. 50m Prsa
0:45.12
18. 100m Polohový závod
1:29.86
VOJTULOVIČ Filip
2013
4. 50m Motýlek
0:39.64
6. 50m Znak
0:41.91
8. 50m Volný způsob
0:34.95
13. 200m Polohový závod
3:15.27
17. 100m Volný způsob
1:18.21
19. 100m Polohový závod
1:31.19
VOJTULOVIČOVÁ Ema
2015
5. 50m Znak
0:53.25
7. 50m Volný způsob
0:49.49
14. 50m Prsa
1:03.41
16. 100m Volný způsob
1:51.85
ZÍCHA Pavel
2012
2. 200m Volný způsob
2:29.86
4. 50m Motýlek
0:34.60
8. 50m Volný způsob
0:31.06
13. 200m Polohový závod
2:48.95
17. 100m Volný způsob
1:07.62
19. 100m Polohový závod
1:18.49

Medailisté na Pohárech ČR a Mistrovstvích ČR ve věku 10 let


PlavecRočníkDisciplínaČasDatumMěstoUmístění
Fleischmann Ondřej19831993
1993
1993
1993
1993
🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥉 bronz
🥉 bronz
🥉 bronz
Křesálek Tomáš19841994
1994
1994
1994
1994
🥇 zlato
🥉 bronz
🥉 bronz
🥉 bronz
🥉 bronz
Kouřimský Antonín19841984🥈 stříbro
🥈 stříbro
Bauerová Alena19861986🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥉 bronz
🥉 bronz
🥉 bronz
🥉 bronz
Křesálková Miroslava19891989🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥉 bronz
🥉 bronz
🥉 bronz
🥉 bronz
Štandera Pavel19922002🥉 bronz
Šorelová Karolína19932003🥉 bronz
🥉 bronz
Douda Matěj19942004🥉 bronz
🥉 bronz
🥉 bronz
🥉 bronz
Dietrich Jakub19962006🥈 stříbro
Malý Aleš19962006🥈 stříbro
Weberová Jana19962006🥈 stříbro
Marks Ladislav1998?
?
50 M
?
?
?
0:39.60
?
2008
2008
14.-15.6.2008
?
?
?
Litoměřice
?
🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥉 bronz
🥉 bronz
Koutná Kateřina199950 Z
?
0:38.3
?
5.-6.12.2009Beroun🥉 bronz
🥉 bronz
Brejšková Eliška2000100 M1:34.004.-5.12.2010Domažlice🥉 bronz
Haselbergerová Anna2002100 Z
400 VZ
200 VZ
1:20.2
5:42.7
2:41.9
9.-10.6.2012Plzeň🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥉 bronz
Novák Adam200250 P
50 P
0:45.5
0:44.6
9.-10.6.2012
1.-2.12.2012
Plzeň
Sokolov
🥉 bronz
🥉 bronz
Letalíková Alexandra200350 P0:46.0022.06.2013Domažlice🥈 stříbro
Javorková Kamila2004100 Z
100 PZ
50 M
50 Z
1:24.5
1:25.7
0:37.51
0:39.4
7.-8.6.2014

Jindřichův Hradec🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥉 bronz
Adamec Petr2007100 M
50 Z
50 VZ
400 VZ
100 VZ
200 PZ
1:29.34
0:40.18
0:34.06
5:57.83
1:14.94
3:09.99
17.-18.06.2017Mladá Boleslav🥈 stříbro
🥈 stříbro
🥉 bronz
🥉 bronz
🥉 bronz
🥉 bronz
Zícha Pavel201250 M
50 M
100 M
0:42.00
0:38.29
1:30.41
11.06.2022
3.-4.12.2022
3.-4.12.2022
Náchod
Liberec
Liberec
🥉 bronz
🥉 bronz
🥉 bronz