Informace k závodům

Závod: Krajský přebor staršího žactva – Rumburk
ID závodu:  7507
Schůzka: dotazy tel. Michaela Prantová
Odjezd: 4.6.2022 – 5:30 před bazénem Litvínov
Doprava: bus
Příjezd: 5.6.2022 – cca 15:00 před bazén Litvínov
Trenér: Andrle, Prantová
Cena: 700,- Kč
Doplňující info: Zajištěno ubytování a polopenze (SO – večeře, Ne – snídaně). Věci na přespání, klubové věci, svačinu sebou.
Přihlášení plavci
Přihlášený Ročník Disciplína Kvalifikační čas
ANDRLOVÁ Adéla 2009 8. 100m Polohový závod 1:18.57
13. 50m Volný způsob 0:29.67
17. 100m Znak 1:15.27
24. 200m Znak 2:42.94
30. 100m Volný způsob 1:08.75
BRNA Filip 2008 3. 100m Prsa 1:19.43
18. 100m Znak 1:17.47
29. 200m Prsa 2:52.51
33. 400m Polohový závod 6:10.59
ČERNÝ Jakub 2010 1. 200m Volný způsob 3:15.42
3. 100m Prsa 1:50.44
7. 100m Polohový závod 1:38.56
14. 50m Volný způsob 0:38.01
18. 100m Znak 1:35.62
29. 200m Prsa 3:52.87
31. 100m Volný způsob 1:29.13
ELIS Jan 2010 1. 200m Volný způsob 3:23.57
3. 100m Prsa 1:59.76
14. 50m Volný způsob 0:40.26
18. 100m Znak 1:42.93
31. 100m Volný způsob 1:32.09
ELIS Josef 2010 1. 200m Volný způsob 3:20.64
3. 100m Prsa 1:52.22
7. 100m Polohový závod 1:44.38
14. 50m Volný způsob 0:40.18
18. 100m Znak 1:41.05
29. 200m Prsa 3:50.14
31. 100m Volný způsob 1:28.37
MACHÁČEK René Petr 2008 5. 200m Motýlek 2:57.18
14. 50m Volný způsob 0:27.80
27. 100m Motýlek 1:12.26
31. 100m Volný způsob 1:04.48
MARÁŠKOVÁ Linda 2009 4. 100m Prsa 1:31.85
6. 200m Motýlek 3:19.16
15. 200m Polohový závod 2:59.68
28. 200m Prsa 3:19.86
32. 400m Polohový závod 6:41.94
PALOWSKI Marek 2010 1. 200m Volný způsob 3:33.99
3. 100m Prsa 2:08.49
14. 50m Volný způsob 0:40.44
18. 100m Znak 1:49.61
PRANTOVÁ Laura 2008 2. 200m Volný způsob 2:25.65
6. 200m Motýlek 3:06.15
13. 50m Volný způsob 0:29.76
17. 100m Znak 1:13.81
24. 200m Znak 2:43.52
26. 100m Motýlek 1:13.41
30. 100m Volný způsob 1:05.56
PROCHÁZKA Jiří 2010 1. 200m Volný způsob 3:27.89
3. 100m Prsa 1:58.63
14. 50m Volný způsob 0:39.18
18. 100m Znak 1:53.68
27. 100m Motýlek 1:59.36
29. 200m Prsa 4:06.50
31. 100m Volný způsob 1:31.43
ROUS David 2008 1. 200m Volný způsob 2:20.24
3. 100m Prsa 1:24.04
14. 50m Volný způsob 0:28.23
18. 100m Znak 1:12.51
25. 200m Znak 2:35.47
33. 400m Polohový závod 6:00.20
ŠVÁB Pavel 2010 1. 200m Volný způsob 3:01.13
3. 100m Prsa 1:44.62
9. 400m Volný způsob 6:28.99
14. 50m Volný způsob 0:36.79
16. 200m Polohový závod 3:19.29
27. 100m Motýlek 1:43.31
29. 200m Prsa 3:43.10
31. 100m Volný způsob 1:22.10
TROJKOVÁ Kristýna 2010 2. 200m Volný způsob 3:13.45
4. 100m Prsa 1:59.35
8. 100m Polohový závod 1:39.56
13. 50m Volný způsob 0:35.44
30. 100m Volný způsob 1:23.03
VÁŽANSKÁ Aneta 2008 4. 100m Prsa 1:33.53
8. 100m Polohový závod 1:20.73
13. 50m Volný způsob 0:32.25
15. 200m Polohový závod 3:03.70
17. 100m Znak 1:22.91
28. 200m Prsa 3:22.16
32. 400m Polohový závod 6:46.00

Docházka – A


Rok 2021
JménoLedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
Adamec Petr----100%133%-208%95%137%84%100%
Brettschneider Adam-----83%-92%62%100%79%113%
Dolniak Martin-----67%-92%81%89%84%63%
Kříž Robert-----17%-69%24%21%21%13%
Letalíková Alexandra-----58%-77%62%26%58%63%
Wohlová Adéla-----75%-100%62%47%47%50%

Rok 2020
JménoLedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
Adamec Petr--
Brettschneider Adam--
Dolniak Martin--
Chmelařová Michaela--
Kříž Robert--
Letalíková Alexandra--
Toušková Lucie--
Wohlová Adéla--

Rok 2019
JménoLedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
Adamec Petr58%113%105%89%83%--100%110%108%110%
Bergmanová Eliška37%33%30%26%17%------
Brettschneider Adam95%93%90%79%17%--89%95%104%50%
Dolniak Martin74%107%65%95%67%--122%71%88%80%
Chmelařová Michaela58%40%35%26%0%--100%61%68%40%
Javorková Kamila179%140%120%168%83%------
Kříž Robert47%53%45%42%25%--89%76%76%20%
Kšonžeková Martina37%43%0%0%0%------
Letalíková Alexandra21%0%115%105%108%--106%38%100%180%
Novák Adam111%113%90%74%108%------
Rousová Sabina84%13%0%0%0%------
Toušková Lucie58%60%35%74%42%--94%48%68%130%
Wohlová Adéla21%40%20%26%25%83%62%80%70%