Informace k závodům

Závod: Krajské mistrovství Ústeckého kraje – Děčín Schůzka: 23.06.2021 od 18:00 u bazénu
Odjezd: 6:30 – 26.06.2021 od bazénu Příjezd: 19:00 – 26.06.2021 k bazénu (odhadovaný příjezd)
Doprava: Minibus Doplňující info:

Přihlášení plavci
ADAMEC Petr 2007 2. 100m Znak 1:10.87
12. 100m Volný způsob 0:58.03
21. 50m Motýlek 0:31.80
31. 100m Prsa 1:29.05
ANDRLOVÁ Adéla 2009 5. 100m Znak 1:22.80
15. 100m Volný způsob 1:16.50
26. 50m Motýlek 0:39.24
36. 100m Prsa 1:38.13
BĚHOUNEK Ondřej 2009 6. 100m Znak 1:41.10
16. 100m Volný způsob 1:32.03
25. 50m Motýlek 0:43.88
35. 100m Prsa 1:56.42
BRNA Filip 2008 4. 100m Znak 1:26.83
14. 100m Volný způsob 1:18.75
23. 50m Motýlek 0:41.60
33. 100m Prsa 1:31.46
ELIS Jan 2010 8. 50m Znak 0:56.22
18. 50m Volný způsob 0:49.63
27. 50m Motýlek 1:05.20
37. 50m Prsa 1:03.11
ELIS Josef 2010 8. 50m Znak 0:49.54
18. 50m Volný způsob 0:44.07
27. 50m Motýlek 0:56.70
37. 50m Prsa 0:56.57
HRUBEŠOVÁ Klára 2008 3. 100m Znak 1:38.67
13. 100m Volný způsob 1:29.89
24. 50m Motýlek 0:49.36
34. 100m Prsa 1:48.61
MACHÁČEK René Petr 2008 4. 100m Znak 1:27.59
14. 100m Volný způsob 1:10.49
23. 50m Motýlek 0:35.42
33. 100m Prsa 1:51.22
NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 3. 100m Znak 1:44.64
13. 100m Volný způsob 1:34.76
34. 100m Prsa 1:53.56
24. 50m Motýlek 0:53.00
PRANTOVÁ Laura 2008 3. 100m Znak 1:20.55
13. 100m Volný způsob 1:08.01
24. 50m Motýlek 0:34.57
34. 100m Prsa 1:41.83
ROUS David 2008 4. 100m Znak 1:21.96
14. 100m Volný způsob 1:10.38
23. 50m Motýlek 0:36.24
33. 100m Prsa 1:36.33
ŠTAFA Pavel 2009 6. 100m Znak 1:41.81
16. 100m Volný způsob 1:28.77
25. 50m Motýlek 0:57.88
35. 100m Prsa 2:05.18
ŠVÁB Pavel 2010 8. 50m Znak 0:46.32
18. 50m Volný způsob 0:39.08
27. 50m Motýlek 0:54.47
37. 50m Prsa 0:50.98
VÁŽANSKÁ Aneta 2008 3. 100m Znak 1:29.98
13. 100m Volný způsob 1:20.98
24. 50m Motýlek 0:43.39
34. 100m Prsa 1:36.53

Termínovka 2020


Oficiální termínová listina Českého svazu plaveckých sportů – ZDE.


Termínová listina pro rok 2020 - Plavecký klub Litvínov

termínnázevměstokategoriedopravaodpovídáúhradaID závodu
rozpisvýsledky
11.01.2020Mladoboleslavská vlnka. 41 ročníkMladá boleslav2008,2009autaSemenecDopravu a 1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov6030



25.1.2020MČR družstev - 1. kolo - Ústecký kraj 2020ChomutovautaKadlecStartovné hradí PK Litvínov6271



15.02.2020Litoměřický kalich - 22. ročníkLitoměřice2006-2009Semenec, Andrle1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov6301

07.03.-08.03.2020Memoriál Zdeňka VaněčkaÚstí nad Labem2006-2009autaKadlec, Semenec1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov6069


20.03.-21.03.2020
ZRUŠENO
Plzeňský vytrvalec a memoriál Jana Jebery na 800VZ a 1500VZPlzeň5978
21.03.2020
ZRUŠENO
Jarní cena nejmladšího žactvaChomutovSemenec6270
28.03.2020
ZRUŠENO
Cena TJ Bižuterie a města Jablonce n. N.Jablonec nad NisouSemenec6188
03.04.-04.04.2020
ZRUŠENO
Západočeský pohárPlzeň5979
04.04.2020
ZRUŠENO
Tachovský pohárTachov6192
04.04.2020
ZRUŠENO
52. ročník Velikonočních závodůPraha - Radlice6007
18.04.2020
ZRUŠENO
Jarní cena PrahyPraha - Podolí5926
24.04-26.04.2020
ZRUŠENO
Velká cena Pardubic - 2.kolo Českého poháru ARENA CupPardubiceKadlec5936
18.04.2020
ZRUŠENO
Memoriál Jaroslava Jezbery - 33. ročníkChomutov6269
02.05.2020
ZRUŠENO
Pražské duhové jaro 2020Praha - Kobylisy6259
10.05.2020
ZRUŠENO
Krajské přebory na dlouhých tratíchMělník6386
22.05.-24.05.2020
ZRUŠENO
Velká cena Ústí nad Labem v plavání - 7.ročníkÚstí nad LabemKadlec5959
30.05.2020
ZRUŠENO
Krajský přebor mladšího žactva - Ústecký krajLitvínovSemenec6365
13.06.-14.06.2020
ZRUŠENO
Letní pohár ČR desetiletých - ČechyMladá BoleslavSemenec5939
13.06.-14.06.2020
ZRUŠENO
Letní pohár ČR jedenáctiletých - ČechyPraha-RadliceAndrle5941
27.06.-28.06.2020
ZRUŠENO
Letní mistrovství ČR mladšího žactva 2020Kopřivnice 2008Semenec5946
27.06.-28.06.2020
ZRUŠENO
Letní mistrovství ČR staršího žactva 2020České Budějovice2007Kadlec5945
27.06.-28.06.2020
ZRUŠENO
Letní mistrovství ČR staršího žactva 2020Brno - Lužánky20065944
27.06.2020CORONA CupPraha - Podolí2006-2008Rous6465

01.07-19.08.2020Letní prázdniny
20.-29.08.2020Letní soustředěníTáborKadlec, Semenec
18.-19.09.2020Velká cena Chomutova - 37. ročníkChomutovKadlec6268

3.10.2020
ZRUŠENO
Memoriál Luboše Kracíka - 5. ročníkLitoměřice2004-2009Kadlec6459
10.10.2020
ZRUŠENO
Litvínovský pohárLitvínovvšichniSemenec6484
10.10.2020
ZRUŠENO
Klubové závodyLitvínovvšichni6651
24.10.2020Meziměstský přeborMělníkvšichniSemenec6449
8.11.2020Krajský přebor dlouhých tratíDěčínA+B6583
14.11.2020Krajský přebor jedenáctiletých a mladšíchLouny2009 - 2011Semenec
21.-22.2020Krajský přebor st. žactva a dorostu - Ústecký krajChomutov2008 a st.Kadlec6272
28.-29.11.2020Plzeňské sprinty ČPPlzeň2003-2007Kadlec5947
28.-29.11.2020Zimní pohár ČR jedenáctiletých - ČechyMladá Boleslav20095950
28.-29.11.2020Zimní pohár ČR desetiletých - ČechyPraha - Radlice20105952
5.12.2020Velká cena MostuMostvšichni6300
12.-13.12.2020Zimní mistrovství ČR mladšího žactva 2020 (roč.08)Prostějov20085956
17.-20.2020Zimní mistrovství ČR 2020 dorostu a dospělých - 8.kolo ČPPlzeň2003-2005Kadlec5957