Informace k závodům

Závod: Malá cena Prosen – 16. ročník
ID závodu: 8840
Schůzka: 21.2.2024 – 18:00
Sraz: 24.2.2024 – Bílina
Doprava: auta osobní
Ukončení: 24.2.2024 – Bílina
Trenér: Semenec
Cena: 100,- Kč/start 
Doplňující info:
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
GEIER Sebastian
2013
2. 200m Volný způsob
3:30.00
6. 50m Volný způsob
0:42.19
8. 100m Znak
1:54.02
14. 100m Volný způsob
1:36.43
16. 50m Znak
0:49.68
18. 100m Polohový závod
1:55.62
KEJŘOVÁ Lucie
2012
1. 200m Volný způsob
3:08.53
5. 50m Volný způsob
0:35.40
7. 100m Znak
1:27.91
15. 100m Volný způsob
1:23.57
17. 50m Znak
0:42.35
19. 100m Polohový závod
1:36.22
KEJŘOVÁ Markéta
2012
1. 200m Volný způsob
2:41.06
5. 50m Volný způsob
0:30.57
9. 50m Motýlek
0:33.15
15. 100m Volný způsob
1:08.38
17. 50m Znak
0:37.09
19. 100m Polohový závod
1:17.82
KOVAŘÍK Jakub
2013
2. 200m Volný způsob
2:56.46
4. 100m Prsa
1:35.20
10. 50m Motýlek
0:41.96
12. 50m Prsa
0:43.57
14. 100m Volný způsob
1:14.55
18. 100m Polohový závod
1:27.49
LANGHAMMEROVÁ Ella
2013
1. 200m Volný způsob
3:40.00
3. 100m Prsa
1:57.01
7. 100m Znak
1:48.62
13. 50m Prsa
0:52.96
15. 100m Volný způsob
1:37.99
19. 100m Polohový závod
1:50.06
MOSCATO Emily
2014
3. 100m Prsa
2:30.00
5. 50m Volný způsob
0:50.59
7. 100m Znak
2:15.00
13. 50m Prsa
1:05.00
15. 100m Volný způsob
2:10.00
17. 50m Znak
0:59.32
PECHOVÁ Anna
2013
1. 200m Volný způsob
3:10.00
5. 50m Volný způsob
0:35.45
7. 100m Znak
1:28.72
15. 100m Volný způsob
1:18.75
17. 50m Znak
0:39.80
19. 100m Polohový závod
1:29.66
RACÍKOVÁ Hana
2012
1. 200m Volný způsob
2:54.05
3. 100m Prsa
1:35.19
7. 100m Znak
1:22.55
13. 50m Prsa
0:44.88
17. 50m Znak
0:38.93
19. 100m Polohový závod
1:26.61
ROVNÁ Julie
2012
1. 200m Volný způsob
3:26.59
3. 100m Prsa
1:49.11
7. 100m Znak
1:40.32
13. 50m Prsa
0:51.16
15. 100m Volný způsob
1:34.05
19. 100m Polohový závod
1:43.23
SUCHÝ Dominik
2014
4. 100m Prsa
2:30.00
6. 50m Volný způsob
0:52.41
8. 100m Znak
2:15.00
12. 50m Prsa
1:08.05
14. 100m Volný způsob
2:12.15
16. 50m Znak
0:58.70
ULRICHOVÁ Eliška
2013
1. 200m Volný způsob
3:30.34
3. 100m Prsa
1:35.92
9. 50m Motýlek
0:42.42
13. 50m Prsa
0:45.12
15. 100m Volný způsob
1:25.07
19. 100m Polohový závod
1:33.27
VOJTULOVIČ Filip
2013
2. 200m Volný způsob
2:58.80
6. 50m Volný způsob
0:35.35
8. 100m Znak
1:30.52
12. 50m Prsa
0:53.18
16. 50m Znak
0:42.35
18. 100m Polohový závod
1:33.60
VOJTULOVIČOVÁ Ema
2015
3. 100m Prsa
2:13.06
7. 100m Znak
2:03.19
13. 50m Prsa
1:04.40
17. 50m Znak
0:53.33
ZÍCHA Pavel
2012
2. 200m Volný způsob
2:52.06
8. 100m Znak
1:25.91
10. 50m Motýlek
0:34.60
12. 50m Prsa
0:42.26
14. 100m Volný způsob
1:07.62
18. 100m Polohový závod
1:18.49

 

Přípravka


Tréninky přípravky pro rok 2023/2024 začínají od 25.9.2023 od 17:00.


Trenérské obsazení:

Michaela Prantová – trenér plavání III. třídy
Jana Gergelová – trenér plavání III. třídy
Marcel Rous – asistent

Děti:

 

Obsah:
  • učíme se základním plaveckým způsobům znak a kraul (okrajově prsa)
  • děti během jedné treninkové hodiny uplavou cca 500 m (ti zdatnější i více)
  • během tréninku navštěvujeme na cca 10 minut saunu (otužujeme se)
  • děti se učí používat plavecké pomůcky (destičky, žížaly, ploutve, šnorchly…)
  • učíme se startovní skok, dýchání do vody, splývání, kotouly, plavání pod vodou, lovení předmětů atd.
Požadovaná výbava plavce:

plavky (dívky plavky celkové), spolehlivé plavecké brýle, čepička, ručník, mýdlo, pantofle, zámek na skříňku

Tréninkový harmonogram:

pondělí: 17:00 – 18:00
čtvrtek: 17:00 – 18:00

Poplatek:

4.000,- Kč ročně (úhrada pololetně 2 x 2.000,- Kč)

číslo účtu:  217714688/0300 (VS je rodné číslo nebo jméno a příjmení dítěte)

Naši plavci: