Informace k závodům


Závod: Letní pohár ČR jedenáctiletých – Čechy, Jablonec n. N.
ID závodu: 8604
Schůzka:
Sraz:
Doprava:
Ukončení:
Trenér:
Cena: -,- Kč/start
Oficiální přihlášky v systému ČSPS: přihlášky
Doplňující info:
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
R/D
KOVAŘÍK Jakub
2013
4. 200m Prsa
3:15.42
6. 50m Volný způsob
0:32.89
10. 100m Polohový závod
1:23.92
17. 100m Prsa
1:32.19
19. 200m Znak
2:55.16
25. 200m Volný způsob
2:35.14
LANGHAMMEROVÁ Ella
2013
1. 100m Znak
1:45.94
5. 50m Volný způsob
0:39.95
9. 100m Polohový závod
1:44.11
16. 100m Volný způsob
1:34.39
18. 100m Prsa
1:53.71
22. 50m Motýlek
0:50.46
PECHOVÁ Anna
2013
1. 100m Znak
1:22.90
5. 50m Volný způsob
0:33.81
11. 200m Volný způsob
2:50.51
16. 100m Volný způsob
1:18.13
20. 200m Znak
3:07.85
22. 50m Motýlek
0:39.17
ULRICHOVÁ Eliška
2013
3. 200m Prsa
3:17.65
5. 50m Volný způsob
0:36.74
9. 100m Polohový závod
1:28.05
18. 100m Prsa
1:32.90
22. 50m Motýlek
0:39.30
24. 200m Polohový závod
3:14.98
VOJTULOVIČ Filip
2013
6. 50m Volný způsob
0:33.31
8. 100m Motýlek
1:33.56
10. 100m Polohový závod
1:29.50
15. 100m Volný způsob
1:14.73
21. 50m Motýlek
0:39.06
23. 200m Polohový závod
3:09.51

Rubrika: Aktuality

Letní Pohár ČR jedenáctiletých v Jablonci nad Nisou – 22.6.2024


Na Letním Poháru ČR jedenáctiletých v Jablonci nad Nisou 22.6.2024 si výborně vedla čtveřice litvínovských plavců.
Eliška Ulrichová vybojovala dva bronzy 🥉🥉 v disciplínách 100 a 200 m prsa, dále 50 m motýlek (21.), 200 m polohový závod (24.), 100 m polohový závod (25.).
Jakubovi Kovaříkovi utekla bronzová medaile o malý kousek 3x 4.místo 100, 200 m prsa a 200 m volný způsob, 200 m znak (5.), 50 m volný způsob (6.), 100 m polohový závod (8.).
Filip Vojtulovič získal cenné umístění v první desítce 50 m motýlek (9.), 100 m volný způsob (10.), 100 m motýlek (10.), 50 m volný způsob (12.), 200 m polohový závod (15.), 100 m polohový závod (17.).
Anna Pechová vypalavala 13.místo v disciplíně 100 m znak, 200 m znak (16.) 3 x 17.místo 100, 200 m volný způsob a 50 m motýlek, 50 m volný způsob (18.).
Vynikající součinnost všech plavců vyvrcholila ziskem dvou stříbrných medailí 🥈🥈 v mixových štafetách 4 x 50 m polohový závod a 4 x 50m volný způsob ve složení Anna Pechová, Eliška Ulrichová, Filip Vojtulovič a Jakub Kovařík.

Gratulujeme všem plavcům a jejich trenérům 👍👏

Plavecký klub

Letní mistrovství ČR dvanáctiletého žactva Znojmo 8.-9.6.2024


Markéta Kejřová vyplavala titul 🥇 v disciplíně 100m motýlek a dvakrát 🥉🥉 100m, 200m polohový závod, dále přidala 4.místo 50m volný způsob, 5.místo 100m volný způsob a 6.místo 200m volný způsob. V celostátní soutěži Drop cup získala pohár za celkové 🥈 2.místo.

 

Pavel Zícha těsně přišel o medaili na 100m polohový závod kde doplaval čtvrtý, 100m volný způsob 5.místo, dvakrát 6.místo 200m a 400m polohový závod, 10.místo 200m volný způsob. V soutěži Drop cup byl v součtu bodů sedmý.

 

Hana Racíková doplavala 15. v disciplíně 200m znak, 19. 100m znak, 20. 400m polohový závod, 24. 200m polohový závod a 30.místo 100m motýlek.

 

Velká gratulace pro naše plavce.

 

 

Plavecký klub

Krajský přebor mladšího žactva – Ústecký kraj – Litoměřice


Z Krajského přeboru mladšího žactva v Litoměřicích(1.6.2024) přivezli litvínovští plavci 17 medailí.

Eliška Ulrichová 🥇🥇100m,200m prsa,🥉200m polohový závod.

Jakub Kovařík 🥇100m prsa,🥈🥈🥈200m prsa,200m volný způsob,200m znak,🥉100m polohový závod.

Anna Pechová 🥈100m znak,🥉🥉50m volný způsob,200m znak.

Filip Vojtulovič 🥉🥉🥉🥉50m,100m volný způsob,50m,100m motýlek.

🥇štafeta 4x50m polohový závod mix (Pechová, Ulrichová, Vojtulovič, Kovařík)

🥇štafeta 4x50m volný způsob mix (Moscato ,Pechová, Vojtulovič, Kovařík)

Další litvínovští plavci byli: Emily Moscato, Adam Gergel, Ella Langhammerová a Ema Vojtulovičová.

Velké gratulace Všem.

Plavecký klub

Letní soustředění – Rakovník 2024


INFORMACE K LETNÍMU SOUSTŘEDĚNÍ RAKOVNÍK – 2024

Adresa: Sportovní centrum CAFEX, Na Studánkách 2590, 269 01  Rakovník

Termín: 24.08. – 31.08.2024

Cena: 7000,- Kč

Pobyt dítěte by měl být naplánován na celou dobu soustředění. V případě pozdního příjezdu, nebo dřívějšího odjezdu s výjimkou důvodu onemocnění, nebude z uhrazeného poukazu vrácena žádná částka.

Platba:
Uhrazení poukazu proveďte převodem na účet – 217714688/0300 variabilní symbol – rodné číslo dítěte, do poznámky příjmení dítěte.
Termín uhrazení první části 4000,- Kč nejpozději do 31.3.2024.
Termín uhrazení druhé části 3000,- Kč nejpozději do 30.6.2024.
V případě, že nebude poukaz uhrazen v termínu, bude plavec ze soustředění vyřazen.

 

Doprava: na vlastní náklady
Sraz účastníků je 24.08. v 9:00 ve Sportovním centru CAFEX Rakovník. Ukončení soustředění 31.08. v 11:30. Rodiče si vyzvednou děti na stejném místě ve Sportovním centru CAFEX Rakovník.

Ubytování: Sportovní centrum CAFEX Rakovník

Stravování: Sportovní centrum CAFEX Rakovník (plná penze, pitný režim po celý den zajištěn)

Tréninky: plavecký bazén Rakovník, 2.hod denně


Vybavení:

  • klubové oblečení

  • věci potřebné k plaveckému výcviku a suché přípravě + švihadlo, karimatka

  • jízdní kolo (podmínka k účasti na soustředění)

  • cyklistická přilba, rukavice, brýle, držák láhve a láhev na kolo

  • základní vybavení pro údržbu kola (náhradní duše)

  • dle možnosti a zájmu dítěte – společenské hry, hudební nástroj, maska na karneval, sportovní potřeby (tenisová raketa, badminton, pálky na stolní tenis apod.)

  • Nedávejte dětem tablety, notebooky apod.

Povinné dokumenty: 

  • prohlášení o bezinfekčnosti (formulář ke stažení ZDE)

  • průkaz pojištěnce (stačí kopie)

  • potvrzení o seřízení kola z cykloservisu (pokud je kolo nové, tak záruční list)

V případě, že některý z výše uvedených dokumentů nebude doložen, nebude dítě přijato k pobytu na soustředění.

 

Vedoucí soustředění: Pavel Kadlec, tel. +420 604 907 694

 

Pavel Kadlec
Plavecký klub

Krajský přebor staršího žactva Rumburk 18.-19.5.2024


Na krajském přeboru staršího žactva v Rumburku 18.-19.5.2024 se podařilo litvínovským plavcům vybojovat 19 medailí.
Nejlepší plavkyní byla Markéta Kejřová s 9-ti zlatými medailemi 🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇 na  50, 100, 200m volný způsob, 100, 200, 400m polohový závod,100m znak. Následoval pak Pavel Zícha 2x 🥇🥇 100m volný způsob, 200m motýlek, 5x 🥈🥈🥈🥈🥈50, 200m volný způsob, 200, 400m polohový závod,100m motýlek. Další krásná pódiová umístění přivezli Hana Racíková 🥈 200m znak a Alica Struharňanská 🥈 100m motýlek.

Velká gratulace všem.

Plavecký klub

Memoriál Z.Vaněčka – Ústí nad Labem


Memoriál Z.Vaněčka Ústí nad Labem 4.-5.5.2024

Krásné výsledky z Ústí nad Labem přivezli naši plavci.
Markéta Kejřová 🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇50,100M,200M,50VZ,200VZ,50Z,200Z,🥈100Z
Pavel Zícha 🥈50M,🥉🥉50P,100M
Jakub Kovařík 🥈200P,🥉🥉100P,200Z
Hana Racíková 🥉100VZ
Eliška Ulrichová 🥉50P

Velká gratulace všem.

 

 

Plavecký klub