Informace k závodům

Závod: Meziměstský přebor – podzim 2021 – Mělník
Schůzka:
Odjezd: 23.10.2021 v 6:15 od bazénu
Příjezd: 23.10.2021 v podvečerních hodinách
Doprava: Minibus
Doplňující info: vyplněný Self report formulář

Přihlášení plavci
Přihlášený Ročník Disciplína Kvalifikační čas
ADAMEC Petr 2007 2. 200m Volný způsob 2:00.70
6. 200m Prsa 2:58.00
18. 400m Polohový závod 5:27.66
22. 50m Volný způsob 0:26.10
32. 400m Volný způsob 4:19.13
ANDRLOVÁ Adéla 2009 1. 200m Volný způsob 3:02.51
7. 100m Znak 1:15.90
13. 100m Volný způsob 1:10.14
21. 50m Volný způsob 0:32.81
23. 100m Motýlek 1:23.63
27. 200m Znak 2:45.29
BRNA Filip 2008 2. 200m Volný způsob 2:45.80
6. 200m Prsa 2:58.76
18. 400m Polohový závod 6:41.10
20. 100m Prsa 1:22.69
22. 50m Volný způsob 0:31.40
32. 400m Volný způsob 5:55.23
ČERNÝ Jakub 2010 8. 100m Znak 1:48.44
14. 100m Volný způsob 1:39.63
16. 100m Polohový závod 2:05.00
20. 100m Prsa 1:58.00
22. 50m Volný způsob 0:46.24
DOLNIAK Martin 2006 8. 100m Znak 1:11.44
12. 200m Motýlek 2:46.10
18. 400m Polohový závod 5:29.31
20. 100m Prsa 1:30.68
24. 100m Motýlek 1:13.43
28. 200m Znak 2:32.21
ELIS Jan 2010 8. 100m Znak 1:50.31
14. 100m Volný způsob 1:44.81
16. 100m Polohový závod 2:06.00
20. 100m Prsa 2:05.20
22. 50m Volný způsob 0:45.90
ELIS Josef 2010 8. 100m Znak 1:48.00
10. 50m Motýlek 0:57.10
16. 100m Polohový závod 1:55.00
20. 100m Prsa 1:57.99
22. 50m Volný způsob 0:41.50
CHYTRÝ Josef 2010 8. 100m Znak 1:55.00
14. 100m Volný způsob 1:39.75
16. 100m Polohový závod 2:05.00
20. 100m Prsa 2:12.55
22. 50m Volný způsob 0:45.17
KEJŘOVÁ Markéta 2012 13. 100m Volný způsob 1:55.00
15. 100m Polohový závod 2:05.00
21. 50m Volný způsob 0:42.92
25. 50m Znak 0:56.00
KOVAŘÍK Jakub 2013 4. 50m Prsa 1:01.70
14. 100m Volný způsob 2:02.00
22. 50m Volný způsob 0:44.28
26. 50m Znak 0:57.00
KŘÍŽ Robert 2005 6. 200m Prsa 3:00.43
14. 100m Volný způsob 1:05.21
20. 100m Prsa 1:23.00
22. 50m Volný způsob 0:28.90
MACHÁČEK René Petr 2008 2. 200m Volný způsob 2:41.10
8. 100m Znak 1:20.23
14. 100m Volný způsob 1:06.27
22. 50m Volný způsob 0:29.70
24. 100m Motýlek 1:15.48
28. 200m Znak 2:55.00
MARÁŠKOVÁ Linda 2009 5. 200m Prsa 3:27.16
7. 100m Znak 1:32.07
17. 400m Polohový závod 7:01.00
19. 100m Prsa 1:36.57
21. 50m Volný způsob 0:37.36
29. 200m Polohový závod 3:18.20
PRANTOVÁ Laura 2008 1. 200m Volný způsob 2:29.31
13. 100m Volný způsob 1:05.89
17. 400m Polohový závod 6:43.10
21. 50m Volný způsob 0:30.00
23. 100m Motýlek 1:15.79
31. 400m Volný způsob 5:34.53
PRASKÁ Adéla 2011 3. 50m Prsa 1:05.00
13. 100m Volný způsob 2:05.00
19. 100m Prsa 2:22.00
21. 50m Volný způsob 0:52.00
25. 50m Znak 0:59.00
PROCHÁZKA Jiří 2010 8. 100m Znak 2:05.00
10. 50m Motýlek 1:02.00
16. 100m Polohový závod 2:02.00
20. 100m Prsa 2:09.57
22. 50m Volný způsob 0:47.38
RACÍKOVÁ Hana 2012 3. 50m Prsa 1:04.90
13. 100m Volný způsob 2:18.00
21. 50m Volný způsob 0:56.25
25. 50m Znak 1:06.00
ROUS David 2008 2. 200m Volný způsob 2:36.70
8. 100m Znak 1:17.49
18. 400m Polohový závod 6:50.00
22. 50m Volný způsob 0:31.40
30. 200m Polohový závod 3:01.97
32. 400m Volný způsob 5:45.46
STRUHARŇANSKÁ Alica 2011 3. 50m Prsa 1:04.00
13. 100m Volný způsob 2:02.00
19. 100m Prsa 2:20.00
21. 50m Volný způsob 0:55.00
25. 50m Znak 1:02.00
ŠTAFA Pavel 2009 2. 200m Volný způsob 3:20.48
14. 100m Volný způsob 1:25.71
16. 100m Polohový závod 1:42.60
20. 100m Prsa 2:05.18
22. 50m Volný způsob 0:39.19
30. 200m Polohový závod 3:46.95
ŠVÁB Pavel 2010 2. 200m Volný způsob 3:11.80
6. 200m Prsa 4:00.00
14. 100m Volný způsob 1:25.35
20. 100m Prsa 1:48.83
22. 50m Volný způsob 0:38.00
TROJKOVÁ Kristýna 2010 7. 100m Znak 1:57.11
9. 50m Motýlek 1:02.00
15. 100m Polohový závod 2:02.00
19. 100m Prsa 1:59.35
21. 50m Volný způsob 0:45.78
VÁŽANSKÁ Aneta 2008 1. 200m Volný způsob 2:48.00
5. 200m Prsa 3:25.38
17. 400m Polohový závod 6:55.00
19. 100m Prsa 1:33.53
21. 50m Volný způsob 0:33.90
29. 200m Polohový závod 3:03.70
WOHLOVÁ Adéla 2004 7. 100m Znak 1:12.22
15. 100m Polohový závod 1:19.62
21. 50m Volný způsob 0:31.29
27. 200m Znak 2:36.97
ZÍCHA Pavel 2012 4. 50m Prsa 1:00.57
16. 100m Polohový závod 2:10.00
22. 50m Volný způsob 0:45.81
26. 50m Znak 0:58.00

Suchoška s Markétou


Od pátku 17.1.2020 je obnovená „Suchoška s Markétou“. Bude se konat od 15:30 do 16:30 v Máji.

! ! ! ! 31.1.2020 a 7.2.2020 suchoška NENÍ  ! ! ! !

Plavecký klub

Bowling 2019 – rozlosování


ROZPIS 16:00 – 17:00 hodin 
DRÁHA – č. 1 s man..
DRÁHA – č. 2 s man..
DRÁHA – č. 3 bez man..
DRÁHA č. 4 bez man..
DRÁHA č. 5 bez man..
DRÁHA č. 6 bez man..
1. Angelovič Péťa
1. Procházka Jirka
1. Fiedler Vojta
1. Soukupová Gábina
1. Dolniak Martin
1. Adamcová Eva
2. Chmelařová Míša
2. Danihelka Pepa
2. Bergmanová Eliška
2. Soukup Míra ml.
2. Toušková Lucka
2. Kadlec Pavel
3. Běhounek Ondra
3. Elis Honza
3. Adamec Péťa
3. Fiedlerová Míša
3.Brettschneider Adam
3. Běhounková Mirka
4. Froňková Maruška
4. Elis Pepa
4. Vážanská Nela
4. Brettschneider Pavel
4. Letaliková Saša
4. Stejskal Lukáš
5. Šváb Pavlík
5. Černý Kuba
5. Němcová Eliška
5. Doležalová Maruška
5. Danihelková Lenka ml.
5. Danihelková Lenka
6.
6.
6. Kokšálová Míša
6. Fryčková Mirka
6. Novák Adam
6. Dietrich Kuba
7.
7.
7. Procházková Alena
7. Fryček Láďa
7.
7.
ROZPIS 17:00 – 18:00 hodin 
DRÁHA – č. 1 s man..
DRÁHA – č. 2 s man..
DRÁHA – č. 3 bez man..
DRÁHA č. 4 bez man..
DRÁHA č. 5 bez man..
DRÁHA č. 6 bez man..
1. Rous David
1. Prantová Laura
1. Dvořáčková Markéta
1. Angelovič Petr
1. Prantová Míša
1. Macháček Jiří
2. Bergmanová Adéla
2. Brna Filip
2. Bergman Vašek
2. Angelovičová Marcela
2. Prant Martin
2. Vážanská Hanka
3. Macháček Renda
3. Němcová Natálka
3. Němcová Dana
3. Pošta Martin
3. Rousová Šárka
3. Procházka Jirka
4. Andrlová Adélka
4. Kunkela Saša
4. Gallo Ondra
4. Poštová Lenka
4. Rous Marcel
4. Schmidtová Jana
5. Pošta Kuba
5. Vážanská Anetka
5. Šelerová Petra
5. Brna Míra
5. Elisová Marie
5. Černý Luboš
6.
6.
6. Chmelař Jarda
6. Brnová Jana
6. Elis Milan
6. Andrle Petr
7.
7.
7.
7.
7.
7.

PS: případné dotazy ohledně rozlosování prosím na Květu.

Poháry ČR 10, 11žactva a Mistrovství ČR 12, 13letého žactva


Náš plavecký klubu Litvínov zakončil letošní sezónu na Pohárech ČR 10 a 11letého žactva a Mistrovstvích ČR 12 a 13letého žactva.

Desetiletí a jedenáctiletí absolvovali své závody 29. až 30. listopadu v Mladé Boleslavi a v Praze. Desetiletá Adéla Andrlová získala krásné 5. místo v disciplíně 50m znak, dále vybojovala 7. místo (100m znak) a 12. místo (50m motýlek). Desetiletý Ondřej Běhounek vyplaval 12. místo (100m motýlek). Jedenáctiletá Laura Prantová získala dvě umístění v první desítce, a to 8. místo (50m volný způsob) a 10. místo (100m volný způsob). Jedenáctiletý David Rous doplaval jedenáctý (50m motýlek), čtrnáctý (100m volný způsob) a patnáctý (100m motýlek). Jedenáctiletý Filip Brna vybojoval 8. místo v disciplíně 100m prsa. Výborného výsledku dosáhla smíšená štafeta jedenáctiletého žactva 4x50m volný způsob mix ve složení  Prantová, Vážanská, Brna, Rous, která doplavala devátá, stejného výsledku dosáhla štafeta 4x50m polohový závod mix Rous, Vážanská, Macháček, Prantová.

Na Mistrovství ČR 13letého žactva v Kopřivnici 7. až 8. prosince 13letý Martin Dolniak vybojoval dvě patnáctá místa v disciplínách 200m polohový závod a 200m znak.

Největšího úspěchu dosáhl na Mistrovství ČR dvanáctiletého žactva v Prostějově 7. až 8. prosince talentovaný Petr Adamec, který získal své první zlato v disciplíně 200m volný způsob, dále přidal tři stříbrné medaile na tratích 400m volný způsob, 100m volný způsob a 1500m volný způsob a bronz v disciplíně 50m volný způsob.

Velká gratulace všem.

Vánoční kapřík 2019


Dne 16.12.2019 od 16:00 se bude konat tradiční akce „Vánoční kapřík“.
Akce je pro členy družstev A, B, C, a D a jejich rodiče, kteří mohou přinést vánoční cukroví na chuť.

Na akci zve Plavecký klub Litvínov