Informace k závodům

Závod: Meziměstský přebor – podzim 2021 – Mělník
Schůzka:
Odjezd: 23.10.2021 v 6:15 od bazénu
Příjezd: 23.10.2021 v podvečerních hodinách
Doprava: Minibus
Doplňující info: vyplněný Self report formulář

Přihlášení plavci
Přihlášený Ročník Disciplína Kvalifikační čas
ADAMEC Petr 2007 2. 200m Volný způsob 2:00.70
6. 200m Prsa 2:58.00
18. 400m Polohový závod 5:27.66
22. 50m Volný způsob 0:26.10
32. 400m Volný způsob 4:19.13
ANDRLOVÁ Adéla 2009 1. 200m Volný způsob 3:02.51
7. 100m Znak 1:15.90
13. 100m Volný způsob 1:10.14
21. 50m Volný způsob 0:32.81
23. 100m Motýlek 1:23.63
27. 200m Znak 2:45.29
BRNA Filip 2008 2. 200m Volný způsob 2:45.80
6. 200m Prsa 2:58.76
18. 400m Polohový závod 6:41.10
20. 100m Prsa 1:22.69
22. 50m Volný způsob 0:31.40
32. 400m Volný způsob 5:55.23
ČERNÝ Jakub 2010 8. 100m Znak 1:48.44
14. 100m Volný způsob 1:39.63
16. 100m Polohový závod 2:05.00
20. 100m Prsa 1:58.00
22. 50m Volný způsob 0:46.24
DOLNIAK Martin 2006 8. 100m Znak 1:11.44
12. 200m Motýlek 2:46.10
18. 400m Polohový závod 5:29.31
20. 100m Prsa 1:30.68
24. 100m Motýlek 1:13.43
28. 200m Znak 2:32.21
ELIS Jan 2010 8. 100m Znak 1:50.31
14. 100m Volný způsob 1:44.81
16. 100m Polohový závod 2:06.00
20. 100m Prsa 2:05.20
22. 50m Volný způsob 0:45.90
ELIS Josef 2010 8. 100m Znak 1:48.00
10. 50m Motýlek 0:57.10
16. 100m Polohový závod 1:55.00
20. 100m Prsa 1:57.99
22. 50m Volný způsob 0:41.50
CHYTRÝ Josef 2010 8. 100m Znak 1:55.00
14. 100m Volný způsob 1:39.75
16. 100m Polohový závod 2:05.00
20. 100m Prsa 2:12.55
22. 50m Volný způsob 0:45.17
KEJŘOVÁ Markéta 2012 13. 100m Volný způsob 1:55.00
15. 100m Polohový závod 2:05.00
21. 50m Volný způsob 0:42.92
25. 50m Znak 0:56.00
KOVAŘÍK Jakub 2013 4. 50m Prsa 1:01.70
14. 100m Volný způsob 2:02.00
22. 50m Volný způsob 0:44.28
26. 50m Znak 0:57.00
KŘÍŽ Robert 2005 6. 200m Prsa 3:00.43
14. 100m Volný způsob 1:05.21
20. 100m Prsa 1:23.00
22. 50m Volný způsob 0:28.90
MACHÁČEK René Petr 2008 2. 200m Volný způsob 2:41.10
8. 100m Znak 1:20.23
14. 100m Volný způsob 1:06.27
22. 50m Volný způsob 0:29.70
24. 100m Motýlek 1:15.48
28. 200m Znak 2:55.00
MARÁŠKOVÁ Linda 2009 5. 200m Prsa 3:27.16
7. 100m Znak 1:32.07
17. 400m Polohový závod 7:01.00
19. 100m Prsa 1:36.57
21. 50m Volný způsob 0:37.36
29. 200m Polohový závod 3:18.20
PRANTOVÁ Laura 2008 1. 200m Volný způsob 2:29.31
13. 100m Volný způsob 1:05.89
17. 400m Polohový závod 6:43.10
21. 50m Volný způsob 0:30.00
23. 100m Motýlek 1:15.79
31. 400m Volný způsob 5:34.53
PRASKÁ Adéla 2011 3. 50m Prsa 1:05.00
13. 100m Volný způsob 2:05.00
19. 100m Prsa 2:22.00
21. 50m Volný způsob 0:52.00
25. 50m Znak 0:59.00
PROCHÁZKA Jiří 2010 8. 100m Znak 2:05.00
10. 50m Motýlek 1:02.00
16. 100m Polohový závod 2:02.00
20. 100m Prsa 2:09.57
22. 50m Volný způsob 0:47.38
RACÍKOVÁ Hana 2012 3. 50m Prsa 1:04.90
13. 100m Volný způsob 2:18.00
21. 50m Volný způsob 0:56.25
25. 50m Znak 1:06.00
ROUS David 2008 2. 200m Volný způsob 2:36.70
8. 100m Znak 1:17.49
18. 400m Polohový závod 6:50.00
22. 50m Volný způsob 0:31.40
30. 200m Polohový závod 3:01.97
32. 400m Volný způsob 5:45.46
STRUHARŇANSKÁ Alica 2011 3. 50m Prsa 1:04.00
13. 100m Volný způsob 2:02.00
19. 100m Prsa 2:20.00
21. 50m Volný způsob 0:55.00
25. 50m Znak 1:02.00
ŠTAFA Pavel 2009 2. 200m Volný způsob 3:20.48
14. 100m Volný způsob 1:25.71
16. 100m Polohový závod 1:42.60
20. 100m Prsa 2:05.18
22. 50m Volný způsob 0:39.19
30. 200m Polohový závod 3:46.95
ŠVÁB Pavel 2010 2. 200m Volný způsob 3:11.80
6. 200m Prsa 4:00.00
14. 100m Volný způsob 1:25.35
20. 100m Prsa 1:48.83
22. 50m Volný způsob 0:38.00
TROJKOVÁ Kristýna 2010 7. 100m Znak 1:57.11
9. 50m Motýlek 1:02.00
15. 100m Polohový závod 2:02.00
19. 100m Prsa 1:59.35
21. 50m Volný způsob 0:45.78
VÁŽANSKÁ Aneta 2008 1. 200m Volný způsob 2:48.00
5. 200m Prsa 3:25.38
17. 400m Polohový závod 6:55.00
19. 100m Prsa 1:33.53
21. 50m Volný způsob 0:33.90
29. 200m Polohový závod 3:03.70
WOHLOVÁ Adéla 2004 7. 100m Znak 1:12.22
15. 100m Polohový závod 1:19.62
21. 50m Volný způsob 0:31.29
27. 200m Znak 2:36.97
ZÍCHA Pavel 2012 4. 50m Prsa 1:00.57
16. 100m Polohový závod 2:10.00
22. 50m Volný způsob 0:45.81
26. 50m Znak 0:58.00

Zdravotní lékařské prohlídky

!!! Prosím pozor !!!  Zkontrolujte si prosím platnost zdravotních prohlídek. Doba platnosti je nově uvedena v sekci
„Závodní družstva“ A BCD vždy u konkrétního plavce. Červeně jsou označeny data, u kterých vyprší platnost do 30.06.2019.
Obnovu lékařské prohlídky je možné objednat u sportovního lékaře v Ústí n. L. (odkaz ZDE)

International Junior Swimming Competition V4 Olympic Hopes Meeting 2019

Kamila Javorková - International Junior Swimming Competition V4 Olympic Hopes Meeting 2019

V Polsku proběhl o víkendu 4.-5.05.2019 mezinárodní závod – International Junior Swimming Competition V4 Olympic Hopes Meeting 2019 za účasti naší plavkyně Kamči Javorkové, která vybojovala dvě 6.místa na 200m polohový závod a 100 volný způsob a dále 4.místo ve štafetě 4×200 volný způsob a 3.místo na 4×100 volný způsob.
Veliká gratulace !!!!

Letní soustředění 2019, 22.-31.08.2019


Informace k letnímu soustředění 2019

Adresa:  Říční lázně Jizerka, Pod Jizerkou 71, 250 75  Káraný, www.jizerka.com

Termín:  22.-31.08.2019

Cena:  6200,- Kč

Pobyt dítěte by měl být naplánován na celou dobu soustředění. V případě pozdního příjezdu, nebo dřívějšího odjezdu s výjimkou důvodu onemocnění, nebude z uhrazeného poukazu vrácena žádná částka.

Platba:
Uhrazení poukazu proveďte převodem na účet 217714688/0300. Je možno platbu provést ve dvou splátkách.
1.splátka ve výši 3200,- Kč do 31.5.2019, 2.splátka ve výši 3000,- Kč nejpozději do 25.06.2019. Variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte ve tvaru např. 0806012233. V případě, že nebude poukaz uhrazen v termínu, bude plavec ze soustředění vyloučen. 

Doprava:
– autobusem (včetně kol) od plaveckého bazénu v Litvínově.

– odjezd: 22.08.2019 v odpoledních hodinách, bližší informace ohledně času bude zveřejněna na stránkách klubu

– příjezd: 31.08.2019 v odpoledních hodinách k plaveckému bazénu Litvínově

Vybavení:
– věci potřebné k plaveckému výcviku a suché přípravě, švihadlo, karimatka

– jízdní kolo (podmínka k účasti na soustředění)

– cyklistická přilba, rukavice, brýle, držák na láhve a láhev na kolo

– základní vybavení pro údržbu kola (náhradní duše)

– dle možnosti a zájmu dítěte – společenské hry, hudební nástroj, maska na karneval, sportovní potřeby (tenisová raketa,     badminton, pálky na stolní tenis, apod.)

– nedávejte dětem tablety, notebooky apod.

Povinné dokumenty:
prohlášení o bezinfekčnosti (formulář bude ke stažení na stránkách klubu)

průkaz pojištěnce (stačí kopie)

potvrzení o seřízení kola z cykloservisu ( v případě nového kola záruční list)

V případě, že některý z výše uvedených dokumentů nebude doložen, nebude dítě přijato k pobytu na soustředění.

Vedoucí soustředění:
– Pavel Kadlec, tel.: +420 604 907 694

Schůzka k letnímu soustředění proběhne ve čtvrtek 23.5.2019 v 18:15 v plaveckém bazénu Litvínov

 

Multinations Youth Swimming Meet 2019


14.03.2019 se zúčastnila Kamila Javorková mezinárodní soutěže Multinations Youth Swimming Meet 2019.
Zaplavala zde super krásné časy v osobních rekordech a obsadila krásné 7.místo na 200m VZ.

Velká gratulace Kamče !!!  Výsledky závodů ZDE

Meziměstsky přebor – jaro 2019

14.03.2019 proběhl v Mělníku meziměstský přebor – jaro 2019. Plavecký klub Litvínov se tohoto klání zúčastnil v hojném počtu plavců. Své první oficiální závody si zde zaplavali mladí plavci z oddílu D. Litvínovští plavci vybojovali mnoho umístění na stupních vítězů. Gratulace nováčkům i všem ostatním plavcům.

Fotogalerie: (odkaz ZDE)