Informace k závodům


Závod: Letní pohár ČR jedenáctiletých – Čechy, Jablonec n. N.
ID závodu: 8604
Schůzka:
Sraz:
Doprava:
Ukončení:
Trenér:
Cena: -,- Kč/start
Oficiální přihlášky v systému ČSPS: přihlášky
Doplňující info:
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
R/D
KOVAŘÍK Jakub
2013
4. 200m Prsa
3:15.42
6. 50m Volný způsob
0:32.89
10. 100m Polohový závod
1:23.92
17. 100m Prsa
1:32.19
19. 200m Znak
2:55.16
25. 200m Volný způsob
2:35.14
LANGHAMMEROVÁ Ella
2013
1. 100m Znak
1:45.94
5. 50m Volný způsob
0:39.95
9. 100m Polohový závod
1:44.11
16. 100m Volný způsob
1:34.39
18. 100m Prsa
1:53.71
22. 50m Motýlek
0:50.46
PECHOVÁ Anna
2013
1. 100m Znak
1:22.90
5. 50m Volný způsob
0:33.81
11. 200m Volný způsob
2:50.51
16. 100m Volný způsob
1:18.13
20. 200m Znak
3:07.85
22. 50m Motýlek
0:39.17
ULRICHOVÁ Eliška
2013
3. 200m Prsa
3:17.65
5. 50m Volný způsob
0:36.74
9. 100m Polohový závod
1:28.05
18. 100m Prsa
1:32.90
22. 50m Motýlek
0:39.30
24. 200m Polohový závod
3:14.98
VOJTULOVIČ Filip
2013
6. 50m Volný způsob
0:33.31
8. 100m Motýlek
1:33.56
10. 100m Polohový závod
1:29.50
15. 100m Volný způsob
1:14.73
21. 50m Motýlek
0:39.06
23. 200m Polohový závod
3:09.51

Předvánoční bowling 2023 – Výsledky


Tabulka výsledků:
S MANTINELEM :
I. roč. 2014 a ml. ( žačky)
I. roč. 2014 a ml. ( žáci)
1. Haasová Veronika
2016
108 b.
1. Gergel Adam
2014
112 b.
2. Ulrichová Anežka
2016
88 b.
2. Novotný Václav
2015
90 b.
3. Vojtulovičová Ema
2015
83 b.
3. Suchý Dominik
2014
84 b.
4. Moscato Emily
2014
77 b.
4. Fiedler Vítek
2015
80 b.
II. roč.2013 ( žačky) 
II. roč. 2013 ( žáci)
1. Pechová Anna
2013
107 b.
1. Kovařík Jakub
2013
106 b. (1x)
2. Ulrichová Eliška
2013
86 b.
2. Vojtulovič Filip
2013
106 b.
3. Langhammerová Ella
2013
79 b.
3. Geier Sebastian
2013
101 b.
BEZ MANTINELU :
III. roč. 2012-2011 ( žačky)
1. Kejřová Markéta
2012
87 b.
2. Praská Adéla
2011
61 b.
3. Kejřová Lucie
2012
54 b.
4. Rovná Julie
2012
41 b.
IV. roč. 2008-2009 ( žačky)
IV. roč. 2009 a starší ( žáci)
1. Marášková Linda
2009
77 b.
1. Rous David
2008
100 b.
2.-3.  Andrlová Adéla
2009
59 b.
2. Fiedler Vojtěch
2005
84 b. (1x)
2.-3. Prantová Laura
2008
59 b.
3. Macháček René Petr
2008
84 b.
4. Štafa Pavel
2009
45 b.
V. trenéři – junior ( ženy)
V. trenéři – junior ( muži)
1. Bergmanová Eliška
109 b.
1. Brettschneider Adam
92 b.
2. Němcová Eliška
108 b.
2. Dolniak Martin
53 b.
VI. trenéři ( ženy)
VI. trenéři ( muži)
1. Fiedlerová Michaela
90 b.
1. Andrle Petr
78 b.
2. Prantová Michaela
56 b.
2. Brettschneider Pavel
76 b.
3. Rous Marcel
72 b.
4. Kadlec Pavel
52 b.
VII. Ženy
VII. Muži
1. Ulrichová Barbora
101 b.
1. Kovařík Pavel
137 b.
2. Horníková Jana
91 b.
2.-3. Ulrich Jan
118 b.(2x)
3. Kovaříková Kateřina
90 b.
2.-3. Marášek františek
118 b.(2x)
4. Geierová Sabina
88 b.
4. Fiedler Václav
115 b.
5. Haasová Dana
84 b.
5. Praský Pavel
110 b.
6. Rousová Šárka
82 b.
6. Kejř |Jiří
98 b.
7. Vojtulovičová Lenka
80 b.
7. Prant Martin
92 b.
8. Langhammerová Míša
79 b.
8. Štafa Pavel
89 b.
9. Pechová hana
78 b.
9. Suchý Jiří
81 b.
10. Moscato Petra
77 b.
10. Novotný Ivo
78 b.
11. Hauserová Simona
66 b.
11. Geier Michel
76 b.
12. Kejřová Eva
46 b.
12. Pech Martin
64 b.
13. Štafová Jana
43 b.
13. Langhammer Pavel
62 b.
14. Vojtulovič Václav
37 b.
VIII. dvojice rodič+dítě s mantinelem :
IX. dvojice rodič+dítě bez mantinelu : 
1. Kovařík Pavel
137 b.
1. Fiedler Václav
115 b.
     Kovařík Jakub
106 b.
243 b.
    Fiedler Vojtěch
84 b.
199 b.
2. Ulrich Jan
118 b.
2. Marášek František
118 b.
    Ulrichová Anežka
88 b.
206 b.
    Marášková Linda
77 b.
195 b.
3. Haasová Dana
84 b.
3. Kejř Jiří
98 b.
    Haasová Veronika
108 b.
192 b.
    Kejřová Markéta
87 b.
185 b.
4. Geierová Sabina
88 b.
4. Rousová Šárka
82 b.
    Geier Sebastian
101 b.
189 b.
    Rous David
100 b.
182 b.
5. Ulrichová Bára
101 b.
5. Praský Pavel
110 b.
    Ulrichová Eliška
86 b.
187 b.
    Praská Adéla
61 b.
171 b.
6. Vojtulovičová Lenka
80 b.
6. Prant Martin
92 b.
     Vojtulovič Filip
106 b.
186 b.
    Prantová Laura
59 b.
151 b.
7. Pechová Hana
78 b.
7. Andrle Petr
78 b.
    Pechová Anna
107 b.
185 b.
    Andrlová Adéla
59 b.
137 b.
8. Horníková Jana
91 b.
8. Štafa Pavel
89 b.
     Novotný Václav
90 b.
181 b.
    Štafa Pavel
45 b.
134 b.
9. Fiedlerová Michaela
90 b.
9. Hauserová Simona
66 b.
    Fiedler Vítek
80 b.
170 b.
    Rovná Julie
41 b.
107 b.
10. Suchý Jiří
81 b.
10. Kejřová Eva
46 b.
      Suchý Dominik
84 b.
165 b.
      Kejřová Lucie
54 b.
100 b.
11. Langhammerová Míša
79 b.
      Langhammerová Ella
79 b.
158 b.
12. Moscato Petra
77 b.
       Moscato Emily
77 b.
154 b.
13. Vojtulovič Václav
37 b.
      Vojtulovičová Ema
83 b.
120 b.
Updated: 29. 1. 2024 — 18:33