Informace k závodům


Závod: Krajský přebor staršího žactva – Ústecký kraj
ID závodu: 8844
Schůzka: 15.5.2024 (ST) 18:00
Sraz: 18.5.2024 v 5:30 u plaveckého bazénu Litvínov
Doprava: bus
Ukončení: 19.5.2024 u plaveckého bazénu Litvínov
Trenér: Kadlec Pavel
Cena: 60,- Kč/start (hradí klub)
Oficiální přihlášky v systému ČSPS: přihlášky
Doplňující info: Ubytování: 800,- Kč (hradí klub); Večeře, snídaně: 350,- Kč (hradí rodiče)
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
KEJŘOVÁ Lucie
2012
2. 200m Volný způsob
2:50.56
8. 100m Polohový závod
1:30.53
14. 200m Polohový závod
3:11.67
16. 100m Znak
1:23.47
22. 200m Znak
3:04.07
24. 100m Motýlek
1:35.17
KEJŘOVÁ Markéta
2012
2. 200m Volný způsob
2:24.90
6. 200m Motýlek
2:49.92
8. 100m Polohový závod
1:14.50
12. 50m Volný způsob
0:29.61
14. 200m Polohový závod
2:37.96
16. 100m Znak
1:15.37
24. 100m Motýlek
1:14.03
28. 100m Volný způsob
1:05.42
30. 400m Polohový závod
5:47.13
PRASKÁ Adéla
2011
2. 200m Volný způsob
2:47.90
4. 100m Prsa
1:35.68
8. 100m Polohový závod
1:25.23
12. 50m Volný způsob
0:33.11
14. 200m Polohový závod
3:03.46
16. 100m Znak
1:26.23
24. 100m Motýlek
1:29.56
26. 200m Prsa
3:24.38
28. 100m Volný způsob
1:11.58
RACÍKOVÁ Hana
2012
4. 100m Prsa
1:35.19
8. 100m Polohový závod
1:25.37
12. 50m Volný způsob
0:32.96
14. 200m Polohový závod
2:58.56
16. 100m Znak
1:19.36
22. 200m Znak
2:55.79
24. 100m Motýlek
1:29.37
30. 400m Polohový závod
6:25.25
ROVNÁ Julie
2012
2. 200m Volný způsob
3:06.95
4. 100m Prsa
1:45.55
8. 100m Polohový závod
1:40.25
12. 50m Volný způsob
0:38.86
14. 200m Polohový závod
3:28.11
18. 400m Volný způsob
6:43.71
22. 200m Znak
3:28.74
26. 200m Prsa
3:41.40
28. 100m Volný způsob
1:25.85
STRUHARŇANSKÁ Alica
2011
4. 100m Prsa
1:34.80
8. 100m Polohový závod
1:23.81
6. 200m Motýlek
3:05.94
12. 50m Volný způsob
0:32.90
14. 200m Polohový závod
2:58.37
18. 400m Volný způsob
5:44.51
24. 100m Motýlek
1:19.10
26. 200m Prsa
3:24.40
30. 400m Polohový závod
6:22.73
ZÍCHA Pavel
2012
1. 200m Volný způsob
2:25.81
5. 200m Motýlek
2:59.80
7. 100m Polohový závod
1:14.59
13. 50m Volný způsob
0:30.24
15. 200m Polohový závod
2:43.49
25. 100m Motýlek
1:16.55
29. 100m Volný způsob
1:06.15
31. 400m Polohový závod
6:08.59

Memoriál Z.Vaněčka – Ústí nad Labem


Memoriál Z.Vaněčka Ústí nad Labem 4.-5.5.2024

Krásné výsledky z Ústí nad Labem přivezli naši plavci.
Markéta Kejřová 🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇50,100M,200M,50VZ,200VZ,50Z,200Z,🥈100Z
Pavel Zícha 🥈50M,🥉🥉50P,100M
Jakub Kovařík 🥈200P,🥉🥉100P,200Z
Hana Racíková 🥉100VZ
Eliška Ulrichová 🥉50P

Velká gratulace všem.

 

 

Plavecký klub

Memoriál Jaroslava Jezbery – Chomutov


Memoriál J. Jezbery v Chomutově 27.4.2024 byl úspěšným závodem pro litvínovské plavce. Osobní rekordy si zaplavalo všech 14 plavců. Nejúspěšnějšími plavci byli Markéta Kejřová a Pavel Zícha.

Markéta Kejřová zvítězila v hlavním závodě 200m PZ 🥇 i v Memoriálu Matěje Volfa 50m M 🥇, další 3 🥇🥇🥇 vyplavala na tratích 50m VZ, 100m VZ,100m PZ, 🥉 200m VZ.

Pavel Zícha zvítězil v disciplíně  100m VZ 🥇 , v hlavním závodě 200m PZ vybojoval 🥈, v Memoriálu M. Volfa 50m M přidal znovu🥈, 100m PZ 🥈, dva 🥉🥉 50m a 200m VZ.

Velká gratulace všem.

 

 

 

Plavecký klub 

DRopCup 2024 – Ústecký kraj, Litvínov


Dne 20.04.2024 proběhl u nás v Litvínově tradiční závod s názvem DRopCup 2024 – Ústecký kraj.

Plavcům našeho klubu se na těchto závodech velmi dařilo:

Markéta Kejřová 🥇🥇🥇🥇🥇100Z,100M,100VZ,200PZ,celkové bodové vítězství,🥈100P

Pavel Zícha🥈🥈🥈🥈100M,100VZ,200PZ,celkové 2.místo v součtu bodů,🥉100Z

Anna Pechová🥉50Z

Hana Racíková🥉100Z

Eliška Ulrichová🥇50P,🥈100PZ

Gratuluje všem.

Plavecký klub

Letní soustředění – Rakovník 2024


Upozornění pro rodiče dětí, které se zúčastní plaveckého soustředění Rakovník 2024.

Dne 31.3.2024 byl termín pro zaplacení zálohy ve výši 4000,- Kč. Prosíme rodiče, kteří ještě zálohu neuhradili, aby tak neprodleně učinili.
Děkujeme za pochopení.

Michaela Prantová
Plavecký klub

Tréninky – velikonoční prázdniny


Tréninky o velikonoční prázdniny jsou:

27.4.2024 (středa) – 16:00 – 18:00 – pro družstva A, B, C
28.4.2024 (čtvrtek) – 9:00 – 11:00 – pro družstva A, B
29.4.2024 (pátek) – volno
1.5.2024 (pondělí) – volno

Pavel Kadlec
Plavecký klub

Předvánoční bowling 2023 – Výsledky


Tabulka výsledků:
S MANTINELEM :
I. roč. 2014 a ml. ( žačky)
I. roč. 2014 a ml. ( žáci)
1. Haasová Veronika
2016
108 b.
1. Gergel Adam
2014
112 b.
2. Ulrichová Anežka
2016
88 b.
2. Novotný Václav
2015
90 b.
3. Vojtulovičová Ema
2015
83 b.
3. Suchý Dominik
2014
84 b.
4. Moscato Emily
2014
77 b.
4. Fiedler Vítek
2015
80 b.
II. roč.2013 ( žačky) 
II. roč. 2013 ( žáci)
1. Pechová Anna
2013
107 b.
1. Kovařík Jakub
2013
106 b. (1x)
2. Ulrichová Eliška
2013
86 b.
2. Vojtulovič Filip
2013
106 b.
3. Langhammerová Ella
2013
79 b.
3. Geier Sebastian
2013
101 b.
BEZ MANTINELU :
III. roč. 2012-2011 ( žačky)
1. Kejřová Markéta
2012
87 b.
2. Praská Adéla
2011
61 b.
3. Kejřová Lucie
2012
54 b.
4. Rovná Julie
2012
41 b.
IV. roč. 2008-2009 ( žačky)
IV. roč. 2009 a starší ( žáci)
1. Marášková Linda
2009
77 b.
1. Rous David
2008
100 b.
2.-3.  Andrlová Adéla
2009
59 b.
2. Fiedler Vojtěch
2005
84 b. (1x)
2.-3. Prantová Laura
2008
59 b.
3. Macháček René Petr
2008
84 b.
4. Štafa Pavel
2009
45 b.
V. trenéři – junior ( ženy)
V. trenéři – junior ( muži)
1. Bergmanová Eliška
109 b.
1. Brettschneider Adam
92 b.
2. Němcová Eliška
108 b.
2. Dolniak Martin
53 b.
VI. trenéři ( ženy)
VI. trenéři ( muži)
1. Fiedlerová Michaela
90 b.
1. Andrle Petr
78 b.
2. Prantová Michaela
56 b.
2. Brettschneider Pavel
76 b.
3. Rous Marcel
72 b.
4. Kadlec Pavel
52 b.
VII. Ženy
VII. Muži
1. Ulrichová Barbora
101 b.
1. Kovařík Pavel
137 b.
2. Horníková Jana
91 b.
2.-3. Ulrich Jan
118 b.(2x)
3. Kovaříková Kateřina
90 b.
2.-3. Marášek františek
118 b.(2x)
4. Geierová Sabina
88 b.
4. Fiedler Václav
115 b.
5. Haasová Dana
84 b.
5. Praský Pavel
110 b.
6. Rousová Šárka
82 b.
6. Kejř |Jiří
98 b.
7. Vojtulovičová Lenka
80 b.
7. Prant Martin
92 b.
8. Langhammerová Míša
79 b.
8. Štafa Pavel
89 b.
9. Pechová hana
78 b.
9. Suchý Jiří
81 b.
10. Moscato Petra
77 b.
10. Novotný Ivo
78 b.
11. Hauserová Simona
66 b.
11. Geier Michel
76 b.
12. Kejřová Eva
46 b.
12. Pech Martin
64 b.
13. Štafová Jana
43 b.
13. Langhammer Pavel
62 b.
14. Vojtulovič Václav
37 b.
VIII. dvojice rodič+dítě s mantinelem :
IX. dvojice rodič+dítě bez mantinelu : 
1. Kovařík Pavel
137 b.
1. Fiedler Václav
115 b.
     Kovařík Jakub
106 b.
243 b.
    Fiedler Vojtěch
84 b.
199 b.
2. Ulrich Jan
118 b.
2. Marášek František
118 b.
    Ulrichová Anežka
88 b.
206 b.
    Marášková Linda
77 b.
195 b.
3. Haasová Dana
84 b.
3. Kejř Jiří
98 b.
    Haasová Veronika
108 b.
192 b.
    Kejřová Markéta
87 b.
185 b.
4. Geierová Sabina
88 b.
4. Rousová Šárka
82 b.
    Geier Sebastian
101 b.
189 b.
    Rous David
100 b.
182 b.
5. Ulrichová Bára
101 b.
5. Praský Pavel
110 b.
    Ulrichová Eliška
86 b.
187 b.
    Praská Adéla
61 b.
171 b.
6. Vojtulovičová Lenka
80 b.
6. Prant Martin
92 b.
     Vojtulovič Filip
106 b.
186 b.
    Prantová Laura
59 b.
151 b.
7. Pechová Hana
78 b.
7. Andrle Petr
78 b.
    Pechová Anna
107 b.
185 b.
    Andrlová Adéla
59 b.
137 b.
8. Horníková Jana
91 b.
8. Štafa Pavel
89 b.
     Novotný Václav
90 b.
181 b.
    Štafa Pavel
45 b.
134 b.
9. Fiedlerová Michaela
90 b.
9. Hauserová Simona
66 b.
    Fiedler Vítek
80 b.
170 b.
    Rovná Julie
41 b.
107 b.
10. Suchý Jiří
81 b.
10. Kejřová Eva
46 b.
      Suchý Dominik
84 b.
165 b.
      Kejřová Lucie
54 b.
100 b.
11. Langhammerová Míša
79 b.
      Langhammerová Ella
79 b.
158 b.
12. Moscato Petra
77 b.
       Moscato Emily
77 b.
154 b.
13. Vojtulovič Václav
37 b.
      Vojtulovičová Ema
83 b.
120 b.