Informace k závodům

Závod: Malá cena Prosen – 16. ročník
ID závodu: 8840
Schůzka: 21.2.2024 – 18:00
Sraz: 24.2.2024 – Bílina
Doprava: auta osobní
Ukončení: 24.2.2024 – Bílina
Trenér: Semenec
Cena: 100,- Kč/start 
Doplňující info:
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
GEIER Sebastian
2013
2. 200m Volný způsob
3:30.00
6. 50m Volný způsob
0:42.19
8. 100m Znak
1:54.02
14. 100m Volný způsob
1:36.43
16. 50m Znak
0:49.68
18. 100m Polohový závod
1:55.62
KEJŘOVÁ Lucie
2012
1. 200m Volný způsob
3:08.53
5. 50m Volný způsob
0:35.40
7. 100m Znak
1:27.91
15. 100m Volný způsob
1:23.57
17. 50m Znak
0:42.35
19. 100m Polohový závod
1:36.22
KEJŘOVÁ Markéta
2012
1. 200m Volný způsob
2:41.06
5. 50m Volný způsob
0:30.57
9. 50m Motýlek
0:33.15
15. 100m Volný způsob
1:08.38
17. 50m Znak
0:37.09
19. 100m Polohový závod
1:17.82
KOVAŘÍK Jakub
2013
2. 200m Volný způsob
2:56.46
4. 100m Prsa
1:35.20
10. 50m Motýlek
0:41.96
12. 50m Prsa
0:43.57
14. 100m Volný způsob
1:14.55
18. 100m Polohový závod
1:27.49
LANGHAMMEROVÁ Ella
2013
1. 200m Volný způsob
3:40.00
3. 100m Prsa
1:57.01
7. 100m Znak
1:48.62
13. 50m Prsa
0:52.96
15. 100m Volný způsob
1:37.99
19. 100m Polohový závod
1:50.06
MOSCATO Emily
2014
3. 100m Prsa
2:30.00
5. 50m Volný způsob
0:50.59
7. 100m Znak
2:15.00
13. 50m Prsa
1:05.00
15. 100m Volný způsob
2:10.00
17. 50m Znak
0:59.32
PECHOVÁ Anna
2013
1. 200m Volný způsob
3:10.00
5. 50m Volný způsob
0:35.45
7. 100m Znak
1:28.72
15. 100m Volný způsob
1:18.75
17. 50m Znak
0:39.80
19. 100m Polohový závod
1:29.66
RACÍKOVÁ Hana
2012
1. 200m Volný způsob
2:54.05
3. 100m Prsa
1:35.19
7. 100m Znak
1:22.55
13. 50m Prsa
0:44.88
17. 50m Znak
0:38.93
19. 100m Polohový závod
1:26.61
ROVNÁ Julie
2012
1. 200m Volný způsob
3:26.59
3. 100m Prsa
1:49.11
7. 100m Znak
1:40.32
13. 50m Prsa
0:51.16
15. 100m Volný způsob
1:34.05
19. 100m Polohový závod
1:43.23
SUCHÝ Dominik
2014
4. 100m Prsa
2:30.00
6. 50m Volný způsob
0:52.41
8. 100m Znak
2:15.00
12. 50m Prsa
1:08.05
14. 100m Volný způsob
2:12.15
16. 50m Znak
0:58.70
ULRICHOVÁ Eliška
2013
1. 200m Volný způsob
3:30.34
3. 100m Prsa
1:35.92
9. 50m Motýlek
0:42.42
13. 50m Prsa
0:45.12
15. 100m Volný způsob
1:25.07
19. 100m Polohový závod
1:33.27
VOJTULOVIČ Filip
2013
2. 200m Volný způsob
2:58.80
6. 50m Volný způsob
0:35.35
8. 100m Znak
1:30.52
12. 50m Prsa
0:53.18
16. 50m Znak
0:42.35
18. 100m Polohový závod
1:33.60
VOJTULOVIČOVÁ Ema
2015
3. 100m Prsa
2:13.06
7. 100m Znak
2:03.19
13. 50m Prsa
1:04.40
17. 50m Znak
0:53.33
ZÍCHA Pavel
2012
2. 200m Volný způsob
2:52.06
8. 100m Znak
1:25.91
10. 50m Motýlek
0:34.60
12. 50m Prsa
0:42.26
14. 100m Volný způsob
1:07.62
18. 100m Polohový závod
1:18.49

 

Předvánoční bowling 2023 – Výsledky


Tabulka výsledků:
S MANTINELEM :
I. roč. 2014 a ml. ( žačky)
I. roč. 2014 a ml. ( žáci)
1. Haasová Veronika
2016
108 b.
1. Gergel Adam
2014
112 b.
2. Ulrichová Anežka
2016
88 b.
2. Novotný Václav
2015
90 b.
3. Vojtulovičová Ema
2015
83 b.
3. Suchý Dominik
2014
84 b.
4. Moscato Emily
2014
77 b.
4. Fiedler Vítek
2015
80 b.
II. roč.2013 ( žačky) 
II. roč. 2013 ( žáci)
1. Pechová Anna
2013
107 b.
1. Kovařík Jakub
2013
106 b. (1x)
2. Ulrichová Eliška
2013
86 b.
2. Vojtulovič Filip
2013
106 b.
3. Langhammerová Ella
2013
79 b.
3. Geier Sebastian
2013
101 b.
BEZ MANTINELU :
III. roč. 2012-2011 ( žačky)
1. Kejřová Markéta
2012
87 b.
2. Praská Adéla
2011
61 b.
3. Kejřová Lucie
2012
54 b.
4. Rovná Julie
2012
41 b.
IV. roč. 2008-2009 ( žačky)
IV. roč. 2009 a starší ( žáci)
1. Marášková Linda
2009
77 b.
1. Rous David
2008
100 b.
2.-3.  Andrlová Adéla
2009
59 b.
2. Fiedler Vojtěch
2005
84 b. (1x)
2.-3. Prantová Laura
2008
59 b.
3. Macháček René Petr
2008
84 b.
4. Štafa Pavel
2009
45 b.
V. trenéři – junior ( ženy)
V. trenéři – junior ( muži)
1. Bergmanová Eliška
109 b.
1. Brettschneider Adam
92 b.
2. Němcová Eliška
108 b.
2. Dolniak Martin
53 b.
VI. trenéři ( ženy)
VI. trenéři ( muži)
1. Fiedlerová Michaela
90 b.
1. Andrle Petr
78 b.
2. Prantová Michaela
56 b.
2. Brettschneider Pavel
76 b.
3. Rous Marcel
72 b.
4. Kadlec Pavel
52 b.
VII. Ženy
VII. Muži
1. Ulrichová Barbora
101 b.
1. Kovařík Pavel
137 b.
2. Horníková Jana
91 b.
2.-3. Ulrich Jan
118 b.(2x)
3. Kovaříková Kateřina
90 b.
2.-3. Marášek františek
118 b.(2x)
4. Geierová Sabina
88 b.
4. Fiedler Václav
115 b.
5. Haasová Dana
84 b.
5. Praský Pavel
110 b.
6. Rousová Šárka
82 b.
6. Kejř |Jiří
98 b.
7. Vojtulovičová Lenka
80 b.
7. Prant Martin
92 b.
8. Langhammerová Míša
79 b.
8. Štafa Pavel
89 b.
9. Pechová hana
78 b.
9. Suchý Jiří
81 b.
10. Moscato Petra
77 b.
10. Novotný Ivo
78 b.
11. Hauserová Simona
66 b.
11. Geier Michel
76 b.
12. Kejřová Eva
46 b.
12. Pech Martin
64 b.
13. Štafová Jana
43 b.
13. Langhammer Pavel
62 b.
14. Vojtulovič Václav
37 b.
VIII. dvojice rodič+dítě s mantinelem :
IX. dvojice rodič+dítě bez mantinelu : 
1. Kovařík Pavel
137 b.
1. Fiedler Václav
115 b.
     Kovařík Jakub
106 b.
243 b.
    Fiedler Vojtěch
84 b.
199 b.
2. Ulrich Jan
118 b.
2. Marášek František
118 b.
    Ulrichová Anežka
88 b.
206 b.
    Marášková Linda
77 b.
195 b.
3. Haasová Dana
84 b.
3. Kejř Jiří
98 b.
    Haasová Veronika
108 b.
192 b.
    Kejřová Markéta
87 b.
185 b.
4. Geierová Sabina
88 b.
4. Rousová Šárka
82 b.
    Geier Sebastian
101 b.
189 b.
    Rous David
100 b.
182 b.
5. Ulrichová Bára
101 b.
5. Praský Pavel
110 b.
    Ulrichová Eliška
86 b.
187 b.
    Praská Adéla
61 b.
171 b.
6. Vojtulovičová Lenka
80 b.
6. Prant Martin
92 b.
     Vojtulovič Filip
106 b.
186 b.
    Prantová Laura
59 b.
151 b.
7. Pechová Hana
78 b.
7. Andrle Petr
78 b.
    Pechová Anna
107 b.
185 b.
    Andrlová Adéla
59 b.
137 b.
8. Horníková Jana
91 b.
8. Štafa Pavel
89 b.
     Novotný Václav
90 b.
181 b.
    Štafa Pavel
45 b.
134 b.
9. Fiedlerová Michaela
90 b.
9. Hauserová Simona
66 b.
    Fiedler Vítek
80 b.
170 b.
    Rovná Julie
41 b.
107 b.
10. Suchý Jiří
81 b.
10. Kejřová Eva
46 b.
      Suchý Dominik
84 b.
165 b.
      Kejřová Lucie
54 b.
100 b.
11. Langhammerová Míša
79 b.
      Langhammerová Ella
79 b.
158 b.
12. Moscato Petra
77 b.
       Moscato Emily
77 b.
154 b.
13. Vojtulovič Václav
37 b.
      Vojtulovičová Ema
83 b.
120 b.

Zimní cena Varnsdorfu


Prvním závodem sezóny byla Zimní cena Varnsdorfu. Plavecký klub reprezentovalo 14 dětí ročníků 2010 až 2015.

Nejúspěšnějšími byli:

Markéta Kejřová (2012) 4x  zlato 50,100m volný způsob,100m znak a 100m motýlek.

Pavel Zícha (2012) 2x zlato 100m motýlek a 100m volný způsob a 2x stříbro 50m motýlek a 50m prsa.

Jakub Kovařík (2013) 2x bronz 50m volný způsob a 50m prsa.

Alica Struharňanská (2011) 2x bronz 50 a 100m motýlek.

Hana Racíková (2012) bronz 100m znak.

Adam Gergel (2014) bronz 100m znak.

Gratulujeme všem.

Plavecký klub

Zahájení tréninků v roce 2024


Informace pro plavce Plaveckého klubu Litvínov:

Tréninky zahajujeme již v úterý 2.1.2024 dle běžného tréninkového rozpisu. Jedná se o družstva A, B, a C.
Přípravka bude začínat v pondělí 8.1.2024.

Pavel Kadlec
Plavecký klub

 

Vánoční bowling – 9.ročník


Pozvánka na Vánoční bowling 9.ročník

Místo: BOWLINGOVÁ HERNA V LITVÍNOVĚ ( u Penny marketu)

Datum: 22.12.2023 (pátek)

Časový harmonogram:

  1. bowlingový turnaj od 17:00 – 19:00 hodin

  2. vyhlášení v 20:30 hodin

  3. volná zábava / posezení

Kategorie – jednotlivci:

s mantinelem:

  I. – ročník 2014 a mladší (chlapci/ dívky)

  II. – ročník 2013 (chlapci / dívky)

bez mantinelu:

  III. – ročník 2011 / 2012 (chlapci / dívky)

  IV. – ročník 2009 a starší (muži/ ženy)

  V. – muži/ ženy (trenéři junior)

  VI. – muži/ ženy (trenéři)

  VI. – muži/ ženy (rodiče)

Hlavní kategorie – dvojice:

  VI. – rodič + dítě s mantinelem

  VII. – rodič + dítě bez mantinelu

Hodnocení:

Každý závodník, který se umístí na 1., 2. a 3. místě dostane diplom, medaili + věcnou cenu.

Přihlášky:

Do 11.12.2023 (pondělí) – startovné činí 100 Kč za osobu. Vybírá Květa Semenec na tréninku – tel. 603475813.

Květa Semenec
Plavecký klub

Vánoční rozloučení se sezónou 2023


Vánoční rozloučení se sezónou 2023 dříve jako „vánoční kapřík“ se bude
konat dne 14.12.2023 od 16:00 do 18:00. Účastní se ho plavci plaveckých družstev A, B, C a přípravky.

Rodiče budou mít k dispozici balkon Plaveckého bazénu Litvínov. Pro plavce
budou připraveny soutěže o zajímavé ceny.

Srdečně Vás zveme.

Plavecký klub

Pozvánka pro rodiče plavců přípravky


Vážení rodiče „plaváčků“ z přípravky,
v pondělí 11.12.2023 při běžném tréninku od 17:00 do 18:00 se budete moci podívat na plavecké pokroky Vašich dětí z balkonu v Plaveckém bazéně Litvínov.

Michaela Prantová
Plavecký klub