Informace k závodům

Závod:
ID závodu:
Schůzka:
Odjezd:
Doprava:
Příjezd:
Trenér:
Cena:
Doplňující info:
Všechny nadcházející závody Zimního Mistrovství ČR v jednotlivých věkových kategorií budou vždy řešeny přímo s trenéry.
Přihlášení plavci

Kalendář závodů


  • So
    11
    Led
    2020
    Mladá Boleslav
    Jméno RN Disciplína Čas R/D
    ANDRLOVÁ Adéla 2009 6) 100 PZ 01:28,21 3/1
    12) 50 VZ 00:35,74 1/5
    18) 100 P 01:41,20 3/2
    30) 100 Z 01:25,34 4/2
    36) 100 VZ 01:20,52 N1
    BRNA Filip 2008 5) 100 PZ 01:25,50 4/5
    11) 50 VZ 00:34,35 2/5
    17) 100 P 01:32,60 6/1
    23) 100 M 01:44,05 3/3
    29) 100 Z 01:26,83 4/1
    35) 100 VZ 01:18,75 N2
    KUNKELA Alexandr 2008 5) 100 PZ 01:32,57 N4
    11) 50 VZ 00:36,44 N8
    17) 100 P 01:44,24 2/1
    23) 100 M 01:40,18 4/4
    29) 100 Z 01:28,47 3/1
    35) 100 VZ 01:21,65 N6
    MACHÁČEK René Petr 2008 5) 100 PZ 01:29,04 2/4
    11) 50 VZ 00:34,38 2/6
    17) 100 P 01:54,83 N2
    23) 100 M 01:32,07 6/5
    29) 100 Z 01:32,18 1/4
    35) 100 VZ 01:14,31 4/1
    PRANTOVÁ Laura 2008 6) 100 PZ 01:26,47 4/6
    12) 50 VZ 00:31,45 6/2
    18) 100 P 01:46,61 1/4
    24) 100 M 01:26,20 5/3
    30) 100 Z 01:23,36 5/1
    36) 100 VZ 01:10,22 6/1
    ROUS David 2008 5) 100 PZ 01:24,69 4/3
    11) 50 VZ 00:32,08 4/3
    17) 100 P 01:36,60 4/4
    23) 100 M 01:29,81 7/1
    29) 100 Z 01:26,22 4/5
    35) 100 VZ 01:11,71 4/3
    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 6) 100 PZ 01:29,41 2/3
    12) 50 VZ 00:35,78 1/6
    18) 100 P 01:38,73 4/2
    24) 100 M 01:48,62 1/5
    30) 100 Z 01:29,98 2/1
    36) 100 VZ 01:20,98 N4
    ŠVÁB Pavel 2010 3) 100 PZ 01:39,90 3/1
    9) 50 VZ 00:41,29 4/4
    15) 100 P 01:49,63 6/5
    21) 50 M 00:58,20 2/1
    27) 100 Z 01:38,79 6/6
    33) 100 VZ 01:29,65 5/2
  • So
    25
    Led
    2020
    Chomutov

    ADAMEC Petr 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 4 100 K 1:00.71
    25.01.2020 10 400 O 5:56.33
    25.01.2020 20 200 Z 2:46.70 ručně zadán
    25.01.2020 28 400 K 4:35.66

    ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 7 100 Z 1:25.34
    25.01.2020 11 400 K 6:10.00 ručně zadán
    25.01.2020 15 200 K 3:44.00
    25.01.2020 19 200 Z 3:10.00 ručně zadán

    BRETTSCHNEIDER Adam 2004 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 12 1500 K 20:28.40
    25.01.2020 22 50 K :29.67
    25.01.2020 26 200 O 2:42.96

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 2 200 P 3:17.94
    25.01.2020 18 100 P 1:32.60
    25.01.2020 26 200 O 3:09.35

    CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 11 400 K 5:38.00 ručně zadán
    25.01.2020 17 100 P 1:32.36
    25.01.2020 27 800 K 12:25.87

    DOLNIAK Martin 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 6 200 M 2:53.22
    25.01.2020 10 400 O 5:57.00 ručně zadán
    25.01.2020 20 200 Z 2:32.21
    25.01.2020 24 100 M 1:20.55

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 4 100 K 1:21.65
    25.01.2020 8 100 Z 1:28.47
    25.01.2020 16 200 K 2:59.53

    KŘÍŽ Robert 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 2 200 P 3:00.43
    25.01.2020 12 1500 K 21:00.00 ručně zadán
    25.01.2020 18 100 P 1:23.00

    LETALÍKOVÁ Alexandra 2003 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 1 200 P 2:49.59
    25.01.2020 5 200 M 2:45.00 ručně zadán
    25.01.2020 17 100 P 1:16.19
    25.01.2020 23 100 M 1:14.77

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 8 100 Z 1:32.18
    25.01.2020 16 200 K 2:58.21
    25.01.2020 22 50 K :34.38

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 3 100 K 1:10.22
    25.01.2020 5 200 M 3:11.00 ručně zadán
    25.01.2020 15 200 K 3:03.43
    25.01.2020 27 800 K 13:02.93

    ROUS David 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 6 200 M 3:21.00 ručně zadán
    25.01.2020 24 100 M 1:29.40
    25.01.2020 28 400 K 6:00.33

    TOUŠKOVÁ Lucie 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 3 100 K 1:06.43
    25.01.2020 9 400 O 5:55.00 ručně zadán
    25.01.2020 21 50 K :30.42
    25.01.2020 23 100 M 1:18.16

    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 1 200 P 3:25.38
    25.01.2020 21 50 K :35.78
    25.01.2020 25 200 O 3:30.00 ručně zadán

    WOHLOVÁ Adéla 2004 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 7 100 Z 1:12.22
    25.01.2020 9 400 O 6:01.00 ručně zadán
    25.01.2020 19 200 Z 2:36.97
    25.01.2020 25 200 O 2:46.00 ručně zadán
  • So
    15
    Úno
    2020
    Litoměřice

    ADAMEC Petr 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    15.02.2020 2 100 Z 1:12.12
    15.02.2020 4 50 K :28.14
    15.02.2020 10 50 M :34.10
    15.02.2020 16 100 M 1:16.59
    15.02.2020 22 100 K 1:00.71
    15.02.2020 24 50 Z :34.97

    ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    15.02.2020 1 100 Z 1:23.90
    15.02.2020 3 50 K :33.89
    15.02.2020 9 50 M :40.80
    15.02.2020 17 50 P :45.52
    15.02.2020 21 100 K 1:20.43
    15.02.2020 23 50 Z :38.15

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    15.02.2020 2 100 Z 1:26.83
    15.02.2020 8 100 P 1:32.60
    15.02.2020 10 50 M :40.75
    15.02.2020 16 100 M 1:44.05
    15.02.2020 22 100 K 1:18.75
    15.02.2020 24 50 Z :42.80

    BĚHOUNEK Ondřej 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    15.02.2020 10 50 M :43.88
    15.02.2020 16 100 M 1:44.17

    CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    15.02.2020 3 50 K :32.48
    15.02.2020 7 100 P 1:31.98
    15.02.2020 9 50 M :40.78
    15.02.2020 15 100 M 1:27.70
    15.02.2020 17 50 P :43.62
    15.02.2020 21 100 K 1:13.38

    DOLNIAK Martin 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    15.02.2020 2 100 Z 1:11.44
    15.02.2020 4 50 K :29.77
    15.02.2020 10 50 M :34.98
    15.02.2020 16 100 M 1:16.43
    15.02.2020 22 100 K 1:04.08
    15.02.2020 24 50 Z :34.79

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    15.02.2020 2 100 Z 1:28.47
    15.02.2020 8 100 P 1:44.15
    15.02.2020 18 50 P :48.79
    15.02.2020 24 50 Z :40.35

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    15.02.2020 4 50 K :34.38
    15.02.2020 10 50 M :38.49
    15.02.2020 16 100 M 1:32.07
    15.02.2020 22 100 K 1:14.31
    15.02.2020 24 50 Z :41.72

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    15.02.2020 1 100 Z 1:23.20
    15.02.2020 3 50 K :30.97
    15.02.2020 9 50 M :36.22
    15.02.2020 15 100 M 1:22.05
    15.02.2020 21 100 K 1:09.85
    15.02.2020 23 50 Z :38.58

    ROUS David 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    15.02.2020 2 100 Z 1:26.22
    15.02.2020 4 50 K :32.08
    15.02.2020 8 100 P 1:36.60
    15.02.2020 16 100 M 1:29.40
    15.02.2020 22 100 K 1:11.71
    15.02.2020 24 50 Z :38.52

    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    15.02.2020 1 100 Z 1:29.98
    15.02.2020 3 50 K :35.41
    15.02.2020 7 100 P 1:38.73
    15.02.2020 17 50 P :45.57
    15.02.2020 21 100 K 1:20.98
    15.02.2020 23 50 Z :41.92
  • So
    07
    Bře
    2020
  • 20
    Bře
    2020
  • So
    21
    Bře
    2020
  • So
    28
    Bře
    2020
  • 03
    Dub
    2020
  • So
    04
    Dub
    2020
  • So
    04
    Dub
    2020
  • So
    18
    Dub
    2020
    Praha - Podolí
  • 24
    Dub
    2020
  • So
    25
    Dub
    2020
  • So
    02
    Kvě
    2020
  • 22
    Kvě
    2020
  • So
    30
    Kvě
    2020
  • So
    13
    Čvn
    2020
  • So
    13
    Čvn
    2020
  • So
    27
    Čvn
    2020
  • So
    27
    Čvn
    2020
  • So
    27
    Čvn
    2020
  • 18
    Zář
    2020
  • So
    10
    Říj
    2020
  • So
    24
    Říj
    2020
  • Ne
    08
    Lis
    2020
  • So
    28
    Lis
    2020