Informace k závodům


Závod: Krajský přebor staršího žactva – Ústecký kraj
ID závodu: 8844
Schůzka: 15.5.2024 (ST) 18:00
Sraz: 18.5.2024 v 5:30 u plaveckého bazénu Litvínov
Doprava: bus
Ukončení: 19.5.2024 u plaveckého bazénu Litvínov
Trenér: Kadlec Pavel
Cena: 60,- Kč/start (hradí klub)
Oficiální přihlášky v systému ČSPS: přihlášky
Doplňující info: Ubytování: 800,- Kč (hradí klub); Večeře, snídaně: 350,- Kč (hradí rodiče)
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
KEJŘOVÁ Lucie
2012
2. 200m Volný způsob
2:50.56
8. 100m Polohový závod
1:30.53
14. 200m Polohový závod
3:11.67
16. 100m Znak
1:23.47
22. 200m Znak
3:04.07
24. 100m Motýlek
1:35.17
KEJŘOVÁ Markéta
2012
2. 200m Volný způsob
2:24.90
6. 200m Motýlek
2:49.92
8. 100m Polohový závod
1:14.50
12. 50m Volný způsob
0:29.61
14. 200m Polohový závod
2:37.96
16. 100m Znak
1:15.37
24. 100m Motýlek
1:14.03
28. 100m Volný způsob
1:05.42
30. 400m Polohový závod
5:47.13
PRASKÁ Adéla
2011
2. 200m Volný způsob
2:47.90
4. 100m Prsa
1:35.68
8. 100m Polohový závod
1:25.23
12. 50m Volný způsob
0:33.11
14. 200m Polohový závod
3:03.46
16. 100m Znak
1:26.23
24. 100m Motýlek
1:29.56
26. 200m Prsa
3:24.38
28. 100m Volný způsob
1:11.58
RACÍKOVÁ Hana
2012
4. 100m Prsa
1:35.19
8. 100m Polohový závod
1:25.37
12. 50m Volný způsob
0:32.96
14. 200m Polohový závod
2:58.56
16. 100m Znak
1:19.36
22. 200m Znak
2:55.79
24. 100m Motýlek
1:29.37
30. 400m Polohový závod
6:25.25
ROVNÁ Julie
2012
2. 200m Volný způsob
3:06.95
4. 100m Prsa
1:45.55
8. 100m Polohový závod
1:40.25
12. 50m Volný způsob
0:38.86
14. 200m Polohový závod
3:28.11
18. 400m Volný způsob
6:43.71
22. 200m Znak
3:28.74
26. 200m Prsa
3:41.40
28. 100m Volný způsob
1:25.85
STRUHARŇANSKÁ Alica
2011
4. 100m Prsa
1:34.80
8. 100m Polohový závod
1:23.81
6. 200m Motýlek
3:05.94
12. 50m Volný způsob
0:32.90
14. 200m Polohový závod
2:58.37
18. 400m Volný způsob
5:44.51
24. 100m Motýlek
1:19.10
26. 200m Prsa
3:24.40
30. 400m Polohový závod
6:22.73
ZÍCHA Pavel
2012
1. 200m Volný způsob
2:25.81
5. 200m Motýlek
2:59.80
7. 100m Polohový závod
1:14.59
13. 50m Volný způsob
0:30.24
15. 200m Polohový závod
2:43.49
25. 100m Motýlek
1:16.55
29. 100m Volný způsob
1:06.15
31. 400m Polohový závod
6:08.59

Kalendář závodů


Event Information:

  • So
    27
    Dub
    2024

    Memoriál J. Jezbery - 37. ročník

    Chomutov

    Závod: Memoriál Jaroslava Jezbery - 37. ročník
    ID závodu: 8781
    Schůzka: 24.4.2024 18:00
    Sraz: 27.4.2024 - AquSvět Chomutov, 7:20
    Doprava: auta
    Ukončení: 27.4.2024 - AquSvět Chomutov
    Trenér: Semenec Květoslav
    Cena: 100,- Kč/start
    Doplňující info:
    Oficiální přihlášky v systému ČSPS: přihlášky

    Přihlášení plavci

    Přihlášený
    Ročník
    Disciplína
    Kvalifikační čas
    GERGEL Adam
    2014
    4. 50m Motýlek
    0:55.00
    6. 50m Znak
    0:49.22
    8. 50m Volný způsob
    0:43.88
    15. 50m Prsa
    1:03.23
    17. 100m Volný způsob
    1:39.29
    19. 100m Polohový závod
    1:55.23
    KEJŘOVÁ Lucie
    2012
    1. 200m Volný způsob
    2:50.56
    3. 50m Motýlek
    0:39.86
    7. 50m Volný způsob
    0:34.41
    12. 200m Polohový závod
    3:41.21
    16. 100m Volný způsob
    1:18.62
    18. 100m Polohový závod
    1:30.53
    KEJŘOVÁ Markéta
    2012
    1. 200m Volný způsob
    2:26.99
    3. 50m Motýlek
    0:33.15
    7. 50m Volný způsob
    0:30.42
    12. 200m Polohový závod
    2:47.74
    16. 100m Volný způsob
    1:06.56
    18. 100m Polohový závod
    1:16.75
    KOVAŘÍK Jakub
    2013
    2. 200m Volný způsob
    2:43.10
    6. 50m Znak
    0:39.96
    8. 50m Volný způsob
    0:32.89
    13. 200m Polohový závod
    3:21.88
    17. 100m Volný způsob
    1:14.55
    19. 100m Polohový závod
    1:25.01
    LANGHAMMEROVÁ Ella
    2013
    1. 200m Volný způsob
    3:27.67
    3. 50m Motýlek
    0:58.00
    7. 50m Volný způsob
    0:40.57
    12. 200m Polohový závod
    3:58.00
    14. 50m Prsa
    0:52.66
    16. 100m Volný způsob
    1:34.88
    MOSCATO Emily
    2014
    3. 50m Motýlek
    0:53.00
    5. 50m Znak
    0:51.62
    7. 50m Volný způsob
    0:43.10
    14. 50m Prsa
    0:58.50
    16. 100m Volný způsob
    1:38.56
    18. 100m Polohový závod
    1:48.00
    PECHOVÁ Anna
    2013
    1. 200m Volný způsob
    2:50.51
    3. 50m Motýlek
    0:41.13
    5. 50m Znak
    0:39.80
    12. 200m Polohový závod
    3:35.00
    16. 100m Volný způsob
    1:18.75
    18. 100m Polohový závod
    1:29.66
    PRASKÁ Adéla
    2011
    3. 50m Motýlek
    0:38.09
    5. 50m Znak
    0:42.93
    7. 50m Volný způsob
    0:33.54
    12. 200m Polohový závod
    3:09.46
    16. 100m Volný způsob
    1:13.71
    18. 100m Polohový závod
    1:28.07
    RACÍKOVÁ Hana
    2012
    1. 200m Volný způsob
    2:40.83
    3. 50m Motýlek
    0:40.58
    5. 50m Znak
    0:38.86
    12. 200m Polohový závod
    3:02.15
    16. 100m Volný způsob
    1:14.32
    18. 100m Polohový závod
    1:25.37
    ROVNÁ Julie
    2012
    1. 200m Volný způsob
    3:06.95
    3. 50m Motýlek
    0:52.66
    7. 50m Volný způsob
    0:38.86
    12. 200m Polohový závod
    3:45.00
    14. 50m Prsa
    0:49.48
    16. 100m Volný způsob
    1:25.85
    SUCHÝ Dominik
    2014
    6. 50m Znak
    0:54.68
    8. 50m Volný způsob
    0:51.02
    15. 50m Prsa
    1:03.67
    17. 100m Volný způsob
    1:59.08
    19. 100m Polohový závod
    2:11.88
    ULRICHOVÁ Eliška
    2013
    1. 200m Volný způsob
    3:14.63
    3. 50m Motýlek
    0:39.30
    5. 50m Znak
    0:45.54
    12. 200m Polohový závod
    3:25.00
    14. 50m Prsa
    0:45.12
    18. 100m Polohový závod
    1:29.86
    VOJTULOVIČ Filip
    2013
    4. 50m Motýlek
    0:39.64
    6. 50m Znak
    0:41.91
    8. 50m Volný způsob
    0:34.95
    13. 200m Polohový závod
    3:15.27
    17. 100m Volný způsob
    1:18.21
    19. 100m Polohový závod
    1:31.19
    VOJTULOVIČOVÁ Ema
    2015
    5. 50m Znak
    0:53.25
    7. 50m Volný způsob
    0:49.49
    14. 50m Prsa
    1:03.41
    16. 100m Volný způsob
    1:51.85
    ZÍCHA Pavel
    2012
    2. 200m Volný způsob
    2:29.86
    4. 50m Motýlek
    0:34.60
    8. 50m Volný způsob
    0:31.06
    13. 200m Polohový závod
    2:48.95
    17. 100m Volný způsob
    1:07.62
    19. 100m Polohový závod
    1:18.49