Event Information:
-
So23Lis2019Chomutov
Krajské přebory st. žatstva (12 a st.)
Závod: Memoriál Jaroslava Jezbery – 37. ročník |
ID závodu: 8781 |
Schůzka: 24.4.2024 18:00 |
Sraz: 27.4.2024 – Aqasvět Chomutov 7:20 |
Doprava: – |
Ukončení: 27.4.2024 – Aqasvět Chomutov |
Trenér: Semenec Květoslav |
Cena: 100,- Kč/start |
Doplňující info: |
Přihlášený |
Ročník |
Disciplína |
Kvalifikační čas |
GERGEL Adam |
2014 |
4. 50m Motýlek |
0:55.00 |
6. 50m Znak |
0:49.22 |
||
8. 50m Volný způsob |
0:43.88 |
||
15. 50m Prsa |
1:03.23 |
||
17. 100m Volný způsob |
1:39.29 |
||
19. 100m Polohový závod |
1:55.23 |
||
KEJŘOVÁ Lucie |
2012 |
1. 200m Volný způsob |
2:50.56 |
3. 50m Motýlek |
0:39.86 |
||
7. 50m Volný způsob |
0:34.41 |
||
12. 200m Polohový závod |
3:41.21 |
||
16. 100m Volný způsob |
1:18.62 |
||
18. 100m Polohový závod |
1:30.53 |
||
KEJŘOVÁ Markéta |
2012 |
1. 200m Volný způsob |
2:26.99 |
3. 50m Motýlek |
0:33.15 |
||
7. 50m Volný způsob |
0:30.42 |
||
12. 200m Polohový závod |
2:47.74 |
||
16. 100m Volný způsob |
1:06.56 |
||
18. 100m Polohový závod |
1:16.75 |
||
KOVAŘÍK Jakub |
2013 |
2. 200m Volný způsob |
2:43.10 |
6. 50m Znak |
0:39.96 |
||
8. 50m Volný způsob |
0:32.89 |
||
13. 200m Polohový závod |
3:21.88 |
||
17. 100m Volný způsob |
1:14.55 |
||
19. 100m Polohový závod |
1:25.01 |
||
LANGHAMMEROVÁ Ella |
2013 |
1. 200m Volný způsob |
3:27.67 |
3. 50m Motýlek |
0:58.00 |
||
7. 50m Volný způsob |
0:40.57 |
||
12. 200m Polohový závod |
3:58.00 |
||
14. 50m Prsa |
0:52.66 |
||
16. 100m Volný způsob |
1:34.88 |
||
MOSCATO Emily |
2014 |
3. 50m Motýlek |
0:53.00 |
5. 50m Znak |
0:51.62 |
||
7. 50m Volný způsob |
0:43.10 |
||
14. 50m Prsa |
0:58.50 |
||
16. 100m Volný způsob |
1:38.56 |
||
18. 100m Polohový závod |
1:48.00 |
||
PECHOVÁ Anna |
2013 |
1. 200m Volný způsob |
2:50.51 |
3. 50m Motýlek |
0:41.13 |
||
5. 50m Znak |
0:39.80 |
||
12. 200m Polohový závod |
3:35.00 |
||
16. 100m Volný způsob |
1:18.75 |
||
18. 100m Polohový závod |
1:29.66 |
||
PRASKÁ Adéla |
2011 |
3. 50m Motýlek |
0:38.09 |
5. 50m Znak |
0:42.93 |
||
7. 50m Volný způsob |
0:33.54 |
||
12. 200m Polohový závod |
3:09.46 |
||
16. 100m Volný způsob |
1:13.71 |
||
18. 100m Polohový závod |
1:28.07 |
||
RACÍKOVÁ Hana |
2012 |
1. 200m Volný způsob |
2:40.83 |
3. 50m Motýlek |
0:40.58 |
||
5. 50m Znak |
0:38.86 |
||
12. 200m Polohový závod |
3:02.15 |
||
16. 100m Volný způsob |
1:14.32 |
||
18. 100m Polohový závod |
1:25.37 |
||
ROVNÁ Julie |
2012 |
1. 200m Volný způsob |
3:06.95 |
3. 50m Motýlek |
0:52.66 |
||
7. 50m Volný způsob |
0:38.86 |
||
12. 200m Polohový závod |
3:45.00 |
||
14. 50m Prsa |
0:49.48 |
||
16. 100m Volný způsob |
1:25.85 |
||
SUCHÝ Dominik |
2014 |
6. 50m Znak |
0:54.68 |
8. 50m Volný způsob |
0:51.02 |
||
15. 50m Prsa |
1:03.67 |
||
17. 100m Volný způsob |
1:59.08 |
||
19. 100m Polohový závod |
2:11.88 |
||
ULRICHOVÁ Eliška |
2013 |
1. 200m Volný způsob |
3:14.63 |
3. 50m Motýlek |
0:39.30 |
||
5. 50m Znak |
0:45.54 |
||
12. 200m Polohový závod |
3:25.00 |
||
14. 50m Prsa |
0:45.12 |
||
18. 100m Polohový závod |
1:29.86 |
||
VOJTULOVIČ Filip |
2013 |
4. 50m Motýlek |
0:39.64 |
6. 50m Znak |
0:41.91 |
||
8. 50m Volný způsob |
0:34.95 |
||
13. 200m Polohový závod |
3:15.27 |
||
17. 100m Volný způsob |
1:18.21 |
||
19. 100m Polohový závod |
1:31.19 |
||
VOJTULOVIČOVÁ Ema |
2015 |
5. 50m Znak |
0:53.25 |
7. 50m Volný způsob |
0:49.49 |
||
14. 50m Prsa |
1:03.41 |
||
16. 100m Volný způsob |
1:51.85 |
||
ZÍCHA Pavel |
2012 |
2. 200m Volný způsob |
2:29.86 |
4. 50m Motýlek |
0:34.60 |
||
8. 50m Volný způsob |
0:31.06 |
||
13. 200m Polohový závod |
2:48.95 |
||
17. 100m Volný způsob |
1:07.62 |
||
19. 100m Polohový závod |
1:18.49 |