Informace k závodům

Závod: Krajský přebor staršího žactva – Rumburk
ID závodu:  7507
Schůzka: dotazy tel. Michaela Prantová
Odjezd: 4.6.2022 – 5:30 před bazénem Litvínov
Doprava: bus
Příjezd: 5.6.2022 – cca 15:00 před bazén Litvínov
Trenér: Andrle, Prantová
Cena: 700,- Kč
Doplňující info: Zajištěno ubytování a polopenze (SO – večeře, Ne – snídaně). Věci na přespání, klubové věci, svačinu sebou.
Přihlášení plavci
Přihlášený Ročník Disciplína Kvalifikační čas
ANDRLOVÁ Adéla 2009 8. 100m Polohový závod 1:18.57
13. 50m Volný způsob 0:29.67
17. 100m Znak 1:15.27
24. 200m Znak 2:42.94
30. 100m Volný způsob 1:08.75
BRNA Filip 2008 3. 100m Prsa 1:19.43
18. 100m Znak 1:17.47
29. 200m Prsa 2:52.51
33. 400m Polohový závod 6:10.59
ČERNÝ Jakub 2010 1. 200m Volný způsob 3:15.42
3. 100m Prsa 1:50.44
7. 100m Polohový závod 1:38.56
14. 50m Volný způsob 0:38.01
18. 100m Znak 1:35.62
29. 200m Prsa 3:52.87
31. 100m Volný způsob 1:29.13
ELIS Jan 2010 1. 200m Volný způsob 3:23.57
3. 100m Prsa 1:59.76
14. 50m Volný způsob 0:40.26
18. 100m Znak 1:42.93
31. 100m Volný způsob 1:32.09
ELIS Josef 2010 1. 200m Volný způsob 3:20.64
3. 100m Prsa 1:52.22
7. 100m Polohový závod 1:44.38
14. 50m Volný způsob 0:40.18
18. 100m Znak 1:41.05
29. 200m Prsa 3:50.14
31. 100m Volný způsob 1:28.37
MACHÁČEK René Petr 2008 5. 200m Motýlek 2:57.18
14. 50m Volný způsob 0:27.80
27. 100m Motýlek 1:12.26
31. 100m Volný způsob 1:04.48
MARÁŠKOVÁ Linda 2009 4. 100m Prsa 1:31.85
6. 200m Motýlek 3:19.16
15. 200m Polohový závod 2:59.68
28. 200m Prsa 3:19.86
32. 400m Polohový závod 6:41.94
PALOWSKI Marek 2010 1. 200m Volný způsob 3:33.99
3. 100m Prsa 2:08.49
14. 50m Volný způsob 0:40.44
18. 100m Znak 1:49.61
PRANTOVÁ Laura 2008 2. 200m Volný způsob 2:25.65
6. 200m Motýlek 3:06.15
13. 50m Volný způsob 0:29.76
17. 100m Znak 1:13.81
24. 200m Znak 2:43.52
26. 100m Motýlek 1:13.41
30. 100m Volný způsob 1:05.56
PROCHÁZKA Jiří 2010 1. 200m Volný způsob 3:27.89
3. 100m Prsa 1:58.63
14. 50m Volný způsob 0:39.18
18. 100m Znak 1:53.68
27. 100m Motýlek 1:59.36
29. 200m Prsa 4:06.50
31. 100m Volný způsob 1:31.43
ROUS David 2008 1. 200m Volný způsob 2:20.24
3. 100m Prsa 1:24.04
14. 50m Volný způsob 0:28.23
18. 100m Znak 1:12.51
25. 200m Znak 2:35.47
33. 400m Polohový závod 6:00.20
ŠVÁB Pavel 2010 1. 200m Volný způsob 3:01.13
3. 100m Prsa 1:44.62
9. 400m Volný způsob 6:28.99
14. 50m Volný způsob 0:36.79
16. 200m Polohový závod 3:19.29
27. 100m Motýlek 1:43.31
29. 200m Prsa 3:43.10
31. 100m Volný způsob 1:22.10
TROJKOVÁ Kristýna 2010 2. 200m Volný způsob 3:13.45
4. 100m Prsa 1:59.35
8. 100m Polohový závod 1:39.56
13. 50m Volný způsob 0:35.44
30. 100m Volný způsob 1:23.03
VÁŽANSKÁ Aneta 2008 4. 100m Prsa 1:33.53
8. 100m Polohový závod 1:20.73
13. 50m Volný způsob 0:32.25
15. 200m Polohový závod 3:03.70
17. 100m Znak 1:22.91
28. 200m Prsa 3:22.16
32. 400m Polohový závod 6:46.00

Družstvo C

Trenéři:

Semenec Květoslav


tel.: +420 603 475 813
kvalifikace: Trenér III. třídy
email: semenec.k@seznam.cz

Haselbergerová Jana


tel.: +420 777 004 915
kvalifikace: Trenér III. třídy
email: j.haselbergerova@seznam.cz

Plavci:

Černý Jakub


ročník: 2010
oficiální statistika plavce

email:
záliby: sport
úspěchy:

Elis Jan


ročník: 2010
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Elis Josef


ročník: 2010
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Hubáček Marek


ročník: 2013
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Chytrý Josef


ročník: 2010
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Kejřová Lucie


ročník: 2012
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Kejřová Markéta


ročník: 2012
oficiální statistika plavce

email:
záliby:  
úspěchy:

Kovařík Jakub


ročník: 2013
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Palowski Marek


ročník: 2010
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Praská Adéla


ročník: 2011
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Procházka Jiří


ročník: 2010
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Racíková Hana


ročník: 2012
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Rovná Julie


ročník: 2012
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Struharňanská Alica


ročník: 2011
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Syka Jiří


ročník: 2012
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Štafa Pavel


ročník: 2009
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Trojková Kristýna


ročník: 2011
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Vojtulovič Filip


ročník: 2013
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:

Zícha Pavel


ročník: 2012
oficiální statistika plavce

email:
záliby: 
úspěchy:


 

Tréninkový harmonogram:

pondělí: 16:00 – 18:00
úterý: 16:00 – 18:00
středa: 16:00 – 18:00
čtvrtek: 16:00 – 18:00
pátek: –

Tréninkový harmonogram pro nově příchozí plavce do 7.10.2019:

pondělí: 17:00 – 18:00
úterý: 17:00 – 18:00
středa: 17:00 – 18:00
čtvrtek: 17:00 – 18:00
pátek: –