Informace k závodům

Závod: Litvínovský pohár 18.ročník
ID závodu: 7526
Schůzka: 5.10.2022, 18:00
Odjezd:
Doprava:
Příjezd:
Trenér:
Cena:
Doplňující info:
Přihlášení plavci

Kalendář závodů


Event Information:

  • So
    05
    Bře
    2022

    Memoriál Zdeňka Vaněčka

    Ústí nad Labem

    Schůzka: 2.3.2022 od 18:00 v plaveckém bazénu
    Startovné:
    Odjezd: -
    Příjezd: -
    Doprava: -
    Trenér: -
    Doplňující info: -

    Přihlášení plavci

    Přihlášený Ročník Disciplína Kvalifikační čas
    ADAMEC Petr 2007 4. 50m Znak 0:30.56
    6. 50m Volný způsob 0:25.93
    12. 100m Znak 1:05.23
    16. 50m Motýlek 0:29.86
    18. 200m Volný způsob 1:59.99
    20. 100m Volný způsob 0:55.26
    26. 200m Znak 2:18.65
    ANDRLOVÁ Adéla 2009 3. 50m Znak 0:35.42
    5. 50m Volný způsob 0:30.75
    11. 100m Znak 1:15.79
    13. 50m Prsa 0:43.05
    15. 50m Motýlek 0:36.40
    25. 200m Znak 2:42.94
    BRETTSCHNEIDER Adam 2004 4. 50m Znak 0:35.62
    6. 50m Volný způsob 0:29.25
    8. 200m Prsa 3:13.59
    14. 50m Prsa 0:38.33
    18. 200m Volný způsob 2:27.70
    20. 100m Volný způsob 1:06.08
    24. 100m Prsa 1:26.61
    BRNA Filip 2008 4. 50m Znak 0:40.15
    6. 50m Volný způsob 0:29.93
    8. 200m Prsa 2:55.60
    14. 50m Prsa 0:38.18
    16. 50m Motýlek 0:36.05
    24. 100m Prsa 1:20.53
    DOLNIAK Martin 2006 4. 50m Znak 0:33.90
    6. 50m Volný způsob 0:28.99
    12. 100m Znak 1:11.59
    18. 200m Volný způsob 2:16.32
    22. 200m Motýlek 2:45.02
    26. 200m Znak 2:33.40
    LETALIKOVÁ Alexandra 2003 3. 50m Znak 0:32.50
    7. 200m Prsa 2:53.53
    13. 50m Prsa 0:35.30
    23. 100m Prsa 1:18.99
    MACHÁČEK René Petr 2008 2. 100m Motýlek 1:12.26
    4. 50m Znak 0:37.97
    6. 50m Volný způsob 0:27.80
    12. 100m Znak 1:14.68
    16. 50m Motýlek 0:32.38
    20. 100m Volný způsob 1:05.92
    MARÁŠKOVÁ Linda 2009 1. 100m Motýlek 1:31.73
    7. 200m Prsa 3:19.86
    13. 50m Prsa 0:44.95
    15. 50m Motýlek 0:41.87
    21. 200m Motýlek 3:28.35
    23. 100m Prsa 1:35.52
    PRANTOVÁ Laura 2008 1. 100m Motýlek 1:13.41
    3. 50m Znak 0:34.05
    5. 50m Volný způsob 0:29.76
    11. 100m Znak 1:14.23
    15. 50m Motýlek 0:32.35
    19. 100m Volný způsob 1:05.56
    25. 200m Znak 2:51.40
    ROUS David 2008 4. 50m Znak 0:34.50
    6. 50m Volný způsob 0:29.53
    10. 200m Polohový závod 2:48.06
    12. 100m Znak 1:12.99
    14. 50m Prsa 0:39.52
    16. 50m Motýlek 0:32.45
    20. 100m Volný způsob 1:04.60
    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 7. 200m Prsa 3:25.55
    5. 50m Volný způsob 0:32.25
    11. 100m Znak 1:22.91
    13. 50m Prsa 0:40.61
    19. 100m Volný způsob 1:12.77
    23. 100m Prsa 1:33.53