Informace k závodům

Závod: Litvínovský pohár 18.ročník
ID závodu: 7526
Schůzka: 5.10.2022, 18:00
Odjezd:
Doprava:
Příjezd:
Trenér:
Cena:
Doplňující info:
Přihlášení plavci

Kalendář závodů


Event Information:

  • Ne
    27
    Úno
    2022

    MČR družstev - 1. kolo - Ústecký kraj 2022

    Chomutov

    Schůzka: není
    Startovné: 100,- Kč za plavce 
    Odjezd: 7:30 u plaveckého bazénu Chomutov
    Příjezd: neznámí
    Doprava: osobní auta
    Trenér: Pavel Kadlec
    Doplňující info: selfreport – Zde . Závody se budou konat bez přístupu veřejnosti.

    Přihlášení plavci

    Přihlášený Ročník Disciplína Kvalifikační čas
    ADAMEC Petr 2007 4. 100m Volný způsob 0:55.26
    8. 100m Znak 1:05.23
    16. 200m Volný způsob 1:59.99
    20. 200m Znak 2:18.65
    ANDRLE Petr 1970 18. 100m Prsa 1:25.00
    22. 50m Volný způsob 0:30.00
    ANDRLOVÁ Adéla 2009 7. 100m Znak 1:15.79
    11. 400m Volný způsob 6:11.07
    19. 200m Znak 2:42.94
    21. 50m Volný způsob 0:30.75
    BRETTSCHNEIDER Adam 2004 2. 200m Prsa 3:02.41
    12. 1500m Volný způsob 21:30.00
    26. 200m Polohový závod 2:41.50
    28. 400m Volný způsob 5:41.66
    BRNA Filip 2008 2. 200m Prsa 2:55.60
    12. 1500m Volný způsob 21:25.75
    18. 100m Prsa 1:20.53
    26. 200m Polohový závod 2:47.61
    DOLNIAK Martin 2006 6. 200m Motýlek 2:45.02
    8. 100m Znak 1:11.59
    16. 200m Volný způsob 2:16.32
    20. 200m Znak 2:33.30
    LETALIKOVÁ Alexandra 2003 1. 200m Prsa 2:53.53
    9. 400m Polohový závod 5:46.37
    17. 100m Prsa 1:18.99
    23. 100m Motýlek 1:13.38
    MACHÁČEK René Petr 2008 4. 100m Volný způsob 1:05.92
    10. 400m Polohový závod 6:11.00
    22. 50m Volný způsob 0:27.80
    24. 100m Motýlek 1:12.26
    MARÁŠKOVÁ Linda 2009 5. 200m Motýlek 3:28.35
    11. 400m Volný způsob 6:31.48
    17. 100m Prsa 1:35.52
    25. 200m Polohový závod 3:10.83
    PRANTOVÁ Laura 2008 3. 100m Volný způsob 1:05.56
    5. 200m Motýlek 3:06.15
    15. 200m Volný způsob 2:26.26
    23. 100m Motýlek 1:13.41
    ROUS David 2008 6. 200m Motýlek 3:19.46
    10. 400m Polohový závod 6:03.39
    24. 100m Motýlek 1:20.93
    28. 400m Volný způsob 5:25.17
    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 1. 200m Prsa 3:25.55
    3. 100m Volný způsob 1:12.77
    25. 200m Polohový závod 3:03.70
    27. 800m Volný způsob 12:08.50

    Přijatí plavci