Informace k závodům

Závod: Litvínovský pohár 18.ročník
ID závodu: 7526
Schůzka: 5.10.2022, 18:00
Odjezd:
Doprava:
Příjezd:
Trenér:
Cena:
Doplňující info:
Přihlášení plavci

Kalendář závodů


Event Information:

  • So
    25
    Led
    2020

    MČR družstev - 1. kolo - Ústecký kraj 2020

    Chomutov

    ADAMEC Petr 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 4 100 K 1:00.71
    25.01.2020 10 400 O 5:56.33
    25.01.2020 20 200 Z 2:46.70 ručně zadán
    25.01.2020 28 400 K 4:35.66

    ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 7 100 Z 1:25.34
    25.01.2020 11 400 K 6:10.00 ručně zadán
    25.01.2020 15 200 K 3:44.00
    25.01.2020 19 200 Z 3:10.00 ručně zadán

    BRETTSCHNEIDER Adam 2004 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 12 1500 K 20:28.40
    25.01.2020 22 50 K :29.67
    25.01.2020 26 200 O 2:42.96

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 2 200 P 3:17.94
    25.01.2020 18 100 P 1:32.60
    25.01.2020 26 200 O 3:09.35

    CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 11 400 K 5:38.00 ručně zadán
    25.01.2020 17 100 P 1:32.36
    25.01.2020 27 800 K 12:25.87

    DOLNIAK Martin 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 6 200 M 2:53.22
    25.01.2020 10 400 O 5:57.00 ručně zadán
    25.01.2020 20 200 Z 2:32.21
    25.01.2020 24 100 M 1:20.55

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 4 100 K 1:21.65
    25.01.2020 8 100 Z 1:28.47
    25.01.2020 16 200 K 2:59.53

    KŘÍŽ Robert 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 2 200 P 3:00.43
    25.01.2020 12 1500 K 21:00.00 ručně zadán
    25.01.2020 18 100 P 1:23.00

    LETALÍKOVÁ Alexandra 2003 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 1 200 P 2:49.59
    25.01.2020 5 200 M 2:45.00 ručně zadán
    25.01.2020 17 100 P 1:16.19
    25.01.2020 23 100 M 1:14.77

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 8 100 Z 1:32.18
    25.01.2020 16 200 K 2:58.21
    25.01.2020 22 50 K :34.38

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 3 100 K 1:10.22
    25.01.2020 5 200 M 3:11.00 ručně zadán
    25.01.2020 15 200 K 3:03.43
    25.01.2020 27 800 K 13:02.93

    ROUS David 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 6 200 M 3:21.00 ručně zadán
    25.01.2020 24 100 M 1:29.40
    25.01.2020 28 400 K 6:00.33

    TOUŠKOVÁ Lucie 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 3 100 K 1:06.43
    25.01.2020 9 400 O 5:55.00 ručně zadán
    25.01.2020 21 50 K :30.42
    25.01.2020 23 100 M 1:18.16

    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 1 200 P 3:25.38
    25.01.2020 21 50 K :35.78
    25.01.2020 25 200 O 3:30.00 ručně zadán

    WOHLOVÁ Adéla 2004 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.01.2020 7 100 Z 1:12.22
    25.01.2020 9 400 O 6:01.00 ručně zadán
    25.01.2020 19 200 Z 2:36.97
    25.01.2020 25 200 O 2:46.00 ručně zadán