Informace k závodům

Závod: Litvínovský pohár 18.ročník
ID závodu: 7526
Schůzka: 5.10.2022, 18:00
Odjezd:
Doprava:
Příjezd:
Trenér:
Cena:
Doplňující info:
Přihlášení plavci

Kalendář závodů


Event Information:

  • So
    25
    Kvě
    2019

    Krajské přebory ml. žactva Litvínov

    Litvínov

    ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:35.47
    25.05.2019 5 50 P :49.36
    25.05.2019 11 100 O 1:38.62
    25.05.2019 20 100 P 1:51.49
    25.05.2019 24 50 Z :43.46
    25.05.2019 26 50 M :46.99

    BERGMANOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 5 50 P :49.74
    25.05.2019 7 50 K :37.12
    25.05.2019 11 100 O 1:32.98
    25.05.2019 18 100 K 1:24.78
    25.05.2019 20 100 P 1:46.28
    25.05.2019 26 50 M :41.96

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:30.96
    25.05.2019 4 200 P 3:33.11
    25.05.2019 12 100 O 1:29.65
    25.05.2019 19 100 P 1:37.08
    25.05.2019 25 50 M :41.10
    25.05.2019 27 200 O 3:19.25

    BĚHOUNEK Ondřej 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:45.87
    25.05.2019 6 50 P :54.66
    25.05.2019 8 50 K :41.31
    25.05.2019 19 100 P 2:07.57
    25.05.2019 23 50 Z :47.64
    25.05.2019 25 50 M :50.14

    HAASOVÁ Dana 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:47.44
    25.05.2019 5 50 P :55.14
    25.05.2019 7 50 K :45.84
    25.05.2019 18 100 K 1:43.60
    25.05.2019 20 100 P 2:03.77
    25.05.2019 24 50 Z :52.77

    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:39.10
    25.05.2019 3 200 P 3:56.48
    25.05.2019 7 50 K :39.22
    25.05.2019 20 100 P 1:47.89
    25.05.2019 22 200 Z 3:41.41
    25.05.2019 26 50 M :48.09

    IMMER Kryštof 2011 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 6 50 P 1:07.05
    25.05.2019 8 50 K :51.93
    25.05.2019 23 50 Z :55.05

    KLIKOVÁ Tereza 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 7 50 K :35.42
    25.05.2019 11 100 O 1:33.04
    25.05.2019 13 200 K 3:19.59
    25.05.2019 20 100 P 1:40.78
    25.05.2019 26 50 M :41.92
    25.05.2019 18 100 K 1:22.87

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:30.02
    25.05.2019 8 50 K :38.35
    25.05.2019 12 100 O 1:33.47
    25.05.2019 19 100 P 1:47.94
    25.05.2019 25 50 M :45.83
    25.05.2019 27 200 O 3:27.60

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:36.35
    25.05.2019 8 50 K :38.20
    25.05.2019 12 100 O 1:37.65
    25.05.2019 17 100 K 1:25.65
    25.05.2019 21 200 Z 3:29.62
    25.05.2019 25 50 M :44.14

    NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:53.77
    25.05.2019 3 200 P 4:13.29
    25.05.2019 7 50 K :43.40
    25.05.2019 20 100 P 2:04.81
    25.05.2019 22 200 Z 4:04.01

    NĚMEC Nikolas 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 6 50 P :56.09
    25.05.2019 8 50 K :46.91
    25.05.2019 23 50 Z :51.67

    POŠTA Jakub 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:51.14
    25.05.2019 8 50 K :41.39
    25.05.2019 12 100 O 1:45.72
    25.05.2019 17 100 K 1:38.45
    25.05.2019 19 100 P 2:00.44
    25.05.2019 25 50 M :49.69

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:25.81
    25.05.2019 9 100 M 1:30.95
    25.05.2019 7 50 K :33.73
    25.05.2019 26 50 M :37.68
    25.05.2019 22 200 Z 3:11.68
    25.05.2019 18 100 K 1:16.50

    PROCHÁZKA Jiří 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 8 50 K :51.05
    25.05.2019 23 50 Z :56.80

    REJMAN Ondřej 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 6 50 P :57.10
    25.05.2019 8 50 K :49.25
    25.05.2019 23 50 Z :51.74

    ROUS David 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 8 50 K :33.20
    25.05.2019 10 100 M 1:36.58
    25.05.2019 12 100 O 1:28.73
    25.05.2019 17 100 K 1:13.23
    25.05.2019 25 50 M :37.85
    25.05.2019 27 200 O 3:11.44

    TROJKOVÁ Kristýna 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 5 50 P 1:07.78
    25.05.2019 7 50 K :48.46
    25.05.2019 24 50 Z :56.14

    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 7 50 K :39.07
    25.05.2019 11 100 O 1:41.72
    25.05.2019 1 100 Z 1:38.00
    25.05.2019 20 100 P 1:43.47
    25.05.2019 18 100 K 1:31.30
    25.05.2019 26 50 M :49.61

    ŠVÁB Pavel 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:44.84
    25.05.2019 6 50 P :51.77
    25.05.2019 19 100 P 2:01.85
    25.05.2019 23 50 Z :47.46