PLAVECKÝ KLUB LITVÍNOV

termínovka 2018

Účast na závodech vyznačených červeně
(Krajské přebory, Poháry ČR, Mistrovství ČR, závody ČP) 
je, v případě kvalifikace či přijaté nominace, POVINNÁ !!!  

LEDEN
13.1. Mladoboleslavská vlnka
20.-28.1.Soustředění juniorské reprezentace, Srní - Javorková
27.1. Mistrovství ČR družstev, 1. kolo, Chomutov


ÚNOR
3.2. Litoměřický kalich
24.2. Malá cena Prosen Louny (v Litvínově)

BŘEZEN
16.-17.3. Plzeňský vytrvalec
24.3. Cena TJ Bižuterie Jablonec 
24.3. Kraulařský víceboj Louny (v Litvínově)
24.3-25.3. Multiutkání mladších juniorů, Limassol, Kypr - Kamča Javorková

DUBEN
6.-7.4. Západočeský pohár Plzeň
9.-17.4. Soustředění juniorské reprezentace, Malorca - Javorková

14.4. Jarní cena Prahy
21.4. Memoriál Jaroslava Jezbery, Chomutov
28.4. Písecký pulec 2018
22.-28.4. Soustředění Plzeň, "áčko"

 

KVĚTEN
5.- 6.5. Mezistátní utkání mladších juniorů CZE-HUN-POL-SVK v Plzni - Javorková
11.-13.5. Velká cena města Ústí nad Labem
19.5. Meziokresní přebor, Mělník
25.-27.5. Velká cena města Pardubic-2. kolo ČP - Javorková, Novák, Letalíková

ČERVEN
2.6. Krajský přebor žactva 11,10 a ml., Litvínov
9.-10.6. Krajský přebor st. žactva, Varnsdorf

16.-17.6. Memoriál Zdeňka Vaněčká, Ústí nad Labem, 3. kolo ČP
23.-24.6. Pohár ČR (2008), Mladá Boleslav
23.-24.6. Pohár ČR (2007), Kladno
30.6.-1.7. Mistrovství ČR st. žactva (2004), České Budějovice
30.6.-1.7. Mistrovství ČR st. žactva (2005), Plzeň
30.6.-1.7. Mistrovství ČR ml. žactva (2006), Kopřivnice


ČERVENEC
12.-15.7. Mistrovství ČR dorostu a dospělých, Praha 
 

SRPEN
23.8.-1.9. Letní soustředění, Čelákovice
26.-30.8. soustředění SCM II, Děčín - Javorková, Novák

ZÁŘÍ  
21.-22.9. Velká cena Chomutova
29.9. Memoriál Luboše Kracíka

ŘÍJEN
13.10. Litvínovský pohár, 15. ročník
20.-21.10. Velká cena Brna, ČP
21.-27.10. soustředění SCM II, Nymburk - Javorková, Novák

LISTOPAD
3.11. Lounský pohár Luna (v Litvínově)
10.-11.11. Krajský přebor staršího žactva a dorostu, Chomutov
16.-18.11. Plzeňské sprinty, 7. kolo ČP
17.11. Vánoční cena města Mostu
24.11. Krajský přebor mladšího žactva, Litoměřice

PROSINEC
1.-2.12. Mistrovství ČR st. žactva (2004), Nový Jičín
1.-2.12. Mistrovství ČR st. žactva (2005), Mladá Boleslav
1.-2.12. Mistrovství ČR ml. žactva (2006), Prostějov
8.-9.12. Pohár ČR (2007), Mladá Boleslav
8.12. Pohár ČR (2008), Jablonec nad Nisou
13.-16.12. Zimní mistrovství ČR dorostu a dospělých, Plzeň

Marienberg


 

TOPlist