PLAVECKÝ KLUB LITVÍNOV

termínovka 2017
Leden

21.01.2017                 Mladoboleslavská vlnka 25


Únor

18.2.2017                   Litoměřický kalich, Litoměřice 25

25.2.2017                   Malá cena Prosen Louny 25 (v Litvínově)

B
řezen

04. - 11.03.2017                 Jarní soustředění družstva "A", Plzeň
25.03.2017                 Kraulařský víceboj Louny 25 (v Litvínově) 

25.03.2017                 Cena TJ Bižiturerie Jablonec, Jablonec n. Nisou 25


Duben

01.04. 2017                Jarní cena Praha-Podolí 50
08.04.2017                 Meziměstský přebor, Mělník
21.- 23.04.2017          Velká cena města Ústí nad Labem, Ústí nad Labem 50           
                       

23.04 - 29.04.2017     Soustředění SCM II, Nymburk - Novák, Haselbergerová, Dvořáková
29.04.2017                 Memoriál Jaroslava Jezbery, Chomutov 25

Květen

13. - 14. 05. 2017        Memoriál Zdeňka Vaněčka, Ústí nad Labem 50

19. - 21. 05. 2017        Velká cena města Pardubic, 50
27. - 28. 05. 2017        Oblastní přebor st. žactva, Chomutov 25

                                  

Červen                                             

02.-04.06.2017           Praha 2017 - ČP 50
03.06.2017                 Oblastní přebor 11, 10 a mladších, Rumburk 25m

10. - 11. 06. 2017       Mistrovství ČR žactva (04), Ostrava

10. - 11. 06. 2017       Mistrovství ČR žactva (03), Pardubice          

17. 06. 2017               Pohár ČR (06), Plzeň
17. - 18. 06. 2017       Pohár ČR (07), Mladá Boleslav

24. 06. 2017               Ústecký pohár 2017

26.-28.6.2017                   Letní olympiáda dětí a mládeže, Brno (ročníky 2003,2004,2005)                                                         


Červenec

06. - 09. 07. 2017       Letní MČR dospělých a dorostu, Praha                                                       


Srpen
24. 08. - 02. 09.          L e t n í   s o u s t ř e d ě n í   Č e l á k o v i c e

Září    

22. - 23. 09. 2017       Velká cena Chomutova, Chomutov 25


Říjen

                                   Memoriál Luboše Kracíka, Litoměřice 25

14.10.2017                 Litvínovský pohár 14. ročník, Litvínov 25
20.-22.10.2017           Plzeňské sprinty
22. - 28.10. 2017                Soustředění SCM II, Nymburk - Javorková, Novák, Haselbergerová, Dvořáková


Listopad
04.11.2017                 Lounský pohár LUNA (v Litvínově)
11.11.2017                 Oblastní přebor mladšího žactva, Litoměřice 25m

11.11.2017                 Vánoční cena města Mostu, Most 25

18.-19.11.2017           Oblastní přebor staršího žactva a dorostu, Jablonec n. Nisou

23.-26.11.2017           Zimní MČR dospělých a dorostu, Plzeň  


Prosinec                   

02.-03.12.2017           Zimní pohár ČR desetiletých, Chomutov

02.-03.12.2017           Zimní pohár ČR jedenáctiletých, Mladá Boleslav
09.-10.12.2017           Zimní mistrovství ml. žactva (05), Kopřivnice                 

09.-10.12.2017           Zimní mistrovství st. žactva (04), Trutnov

09.-10.12.2017           Zimní mistrovství st. žactva (03), Prostějov
16.-17.12.2017           Vánoční cena Zlína, ČP
                                   Marienberg                   


TOPlist