Informace k závodům

Závod: Schůzka:
Odjezd: Příjezd:
Doprava: Doplňující info:

Přijatí plavci

Technická odstávka


Pozor důležité upozornění !!!!

Ve čtvrtek 20.2.2020 a v pátek 21.2.2020 se z technických důvodů tréninky nekonají.

Děkujeme za pochopení

Plavecký klub

Suchoška s Markétou


Od pátku 17.1.2020 je obnovená „Suchoška s Markétou“. Bude se konat od 15:30 do 16:30 v Máji.

! ! ! ! 31.1.2020 a 7.2.2020 suchoška NENÍ  ! ! ! !

Plavecký klub

Bowling 2019 – rozlosování


ROZPIS 16:00 – 17:00 hodin 
DRÁHA – č. 1 s man..
DRÁHA – č. 2 s man..
DRÁHA – č. 3 bez man..
DRÁHA č. 4 bez man..
DRÁHA č. 5 bez man..
DRÁHA č. 6 bez man..
1. Angelovič Péťa
1. Procházka Jirka
1. Fiedler Vojta
1. Soukupová Gábina
1. Dolniak Martin
1. Adamcová Eva
2. Chmelařová Míša
2. Danihelka Pepa
2. Bergmanová Eliška
2. Soukup Míra ml.
2. Toušková Lucka
2. Kadlec Pavel
3. Běhounek Ondra
3. Elis Honza
3. Adamec Péťa
3. Fiedlerová Míša
3.Brettschneider Adam
3. Běhounková Mirka
4. Froňková Maruška
4. Elis Pepa
4. Vážanská Nela
4. Brettschneider Pavel
4. Letaliková Saša
4. Stejskal Lukáš
5. Šváb Pavlík
5. Černý Kuba
5. Němcová Eliška
5. Doležalová Maruška
5. Danihelková Lenka ml.
5. Danihelková Lenka
6.
6.
6. Kokšálová Míša
6. Fryčková Mirka
6. Novák Adam
6. Dietrich Kuba
7.
7.
7. Procházková Alena
7. Fryček Láďa
7.
7.
ROZPIS 17:00 – 18:00 hodin 
DRÁHA – č. 1 s man..
DRÁHA – č. 2 s man..
DRÁHA – č. 3 bez man..
DRÁHA č. 4 bez man..
DRÁHA č. 5 bez man..
DRÁHA č. 6 bez man..
1. Rous David
1. Prantová Laura
1. Dvořáčková Markéta
1. Angelovič Petr
1. Prantová Míša
1. Macháček Jiří
2. Bergmanová Adéla
2. Brna Filip
2. Bergman Vašek
2. Angelovičová Marcela
2. Prant Martin
2. Vážanská Hanka
3. Macháček Renda
3. Němcová Natálka
3. Němcová Dana
3. Pošta Martin
3. Rousová Šárka
3. Procházka Jirka
4. Andrlová Adélka
4. Kunkela Saša
4. Gallo Ondra
4. Poštová Lenka
4. Rous Marcel
4. Schmidtová Jana
5. Pošta Kuba
5. Vážanská Anetka
5. Šelerová Petra
5. Brna Míra
5. Elisová Marie
5. Černý Luboš
6.
6.
6. Chmelař Jarda
6. Brnová Jana
6. Elis Milan
6. Andrle Petr
7.
7.
7.
7.
7.
7.

PS: případné dotazy ohledně rozlosování prosím na Květu.

Poháry ČR 10, 11žactva a Mistrovství ČR 12, 13letého žactva


Náš plavecký klubu Litvínov zakončil letošní sezónu na Pohárech ČR 10 a 11letého žactva a Mistrovstvích ČR 12 a 13letého žactva.

Desetiletí a jedenáctiletí absolvovali své závody 29. až 30. listopadu v Mladé Boleslavi a v Praze. Desetiletá Adéla Andrlová získala krásné 5. místo v disciplíně 50m znak, dále vybojovala 7. místo (100m znak) a 12. místo (50m motýlek). Desetiletý Ondřej Běhounek vyplaval 12. místo (100m motýlek). Jedenáctiletá Laura Prantová získala dvě umístění v první desítce, a to 8. místo (50m volný způsob) a 10. místo (100m volný způsob). Jedenáctiletý David Rous doplaval jedenáctý (50m motýlek), čtrnáctý (100m volný způsob) a patnáctý (100m motýlek). Jedenáctiletý Filip Brna vybojoval 8. místo v disciplíně 100m prsa. Výborného výsledku dosáhla smíšená štafeta jedenáctiletého žactva 4x50m volný způsob mix ve složení  Prantová, Vážanská, Brna, Rous, která doplavala devátá, stejného výsledku dosáhla štafeta 4x50m polohový závod mix Rous, Vážanská, Macháček, Prantová.

Na Mistrovství ČR 13letého žactva v Kopřivnici 7. až 8. prosince 13letý Martin Dolniak vybojoval dvě patnáctá místa v disciplínách 200m polohový závod a 200m znak.

Největšího úspěchu dosáhl na Mistrovství ČR dvanáctiletého žactva v Prostějově 7. až 8. prosince talentovaný Petr Adamec, který získal své první zlato v disciplíně 200m volný způsob, dále přidal tři stříbrné medaile na tratích 400m volný způsob, 100m volný způsob a 1500m volný způsob a bronz v disciplíně 50m volný způsob.

Velká gratulace všem.

Vánoční kapřík 2019


Dne 16.12.2019 od 16:00 se bude konat tradiční akce „Vánoční kapřík“.
Akce je pro členy družstev A, B, C, a D a jejich rodiče, kteří mohou přinést vánoční cukroví na chuť.

Na akci zve Plavecký klub Litvínov