Informace k závodům

Závod: Krajské mistrovství Ústeckého kraje – Děčín Schůzka: 23.06.2021 od 18:00 u bazénu
Odjezd: 6:30 – 26.06.2021 od bazénu Příjezd: 19:00 – 26.06.2021 k bazénu (odhadovaný příjezd)
Doprava: Minibus Doplňující info:

Přihlášení plavci
ADAMEC Petr 2007 2. 100m Znak 1:10.87
12. 100m Volný způsob 0:58.03
21. 50m Motýlek 0:31.80
31. 100m Prsa 1:29.05
ANDRLOVÁ Adéla 2009 5. 100m Znak 1:22.80
15. 100m Volný způsob 1:16.50
26. 50m Motýlek 0:39.24
36. 100m Prsa 1:38.13
BĚHOUNEK Ondřej 2009 6. 100m Znak 1:41.10
16. 100m Volný způsob 1:32.03
25. 50m Motýlek 0:43.88
35. 100m Prsa 1:56.42
BRNA Filip 2008 4. 100m Znak 1:26.83
14. 100m Volný způsob 1:18.75
23. 50m Motýlek 0:41.60
33. 100m Prsa 1:31.46
ELIS Jan 2010 8. 50m Znak 0:56.22
18. 50m Volný způsob 0:49.63
27. 50m Motýlek 1:05.20
37. 50m Prsa 1:03.11
ELIS Josef 2010 8. 50m Znak 0:49.54
18. 50m Volný způsob 0:44.07
27. 50m Motýlek 0:56.70
37. 50m Prsa 0:56.57
HRUBEŠOVÁ Klára 2008 3. 100m Znak 1:38.67
13. 100m Volný způsob 1:29.89
24. 50m Motýlek 0:49.36
34. 100m Prsa 1:48.61
MACHÁČEK René Petr 2008 4. 100m Znak 1:27.59
14. 100m Volný způsob 1:10.49
23. 50m Motýlek 0:35.42
33. 100m Prsa 1:51.22
NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 3. 100m Znak 1:44.64
13. 100m Volný způsob 1:34.76
34. 100m Prsa 1:53.56
24. 50m Motýlek 0:53.00
PRANTOVÁ Laura 2008 3. 100m Znak 1:20.55
13. 100m Volný způsob 1:08.01
24. 50m Motýlek 0:34.57
34. 100m Prsa 1:41.83
ROUS David 2008 4. 100m Znak 1:21.96
14. 100m Volný způsob 1:10.38
23. 50m Motýlek 0:36.24
33. 100m Prsa 1:36.33
ŠTAFA Pavel 2009 6. 100m Znak 1:41.81
16. 100m Volný způsob 1:28.77
25. 50m Motýlek 0:57.88
35. 100m Prsa 2:05.18
ŠVÁB Pavel 2010 8. 50m Znak 0:46.32
18. 50m Volný způsob 0:39.08
27. 50m Motýlek 0:54.47
37. 50m Prsa 0:50.98
VÁŽANSKÁ Aneta 2008 3. 100m Znak 1:29.98
13. 100m Volný způsob 1:20.98
24. 50m Motýlek 0:43.39
34. 100m Prsa 1:36.53

Fotogalerie


Celá fotogalerie (pajakad.rajce.idnes.cz)

Akce v roce 2020

20.-29.8.2020 – Letní soustředění Tábor

Akce v roce 2019

30.11.2019 – Marienberg

30.11.2019 – Zimní Pohár ČR 10. letého žactva Mladá Boleslav

30.11.2019 – Zimní MČR 11. letého žactva Praha-Radlice

23.-24.11 – Podzimní krajský přebor staršího žactva a dorostu Chomutov

16.11. – Krajský přebor mladšího žactva Litoměřice

07.-11.11. – Podzimní soustředění Plzeň

09.11. – 15.ročník Velká cena města Mostu a memoriál Jiřího Vachulky

03.11. – Krajské přebory dlouhých tratí Děčín

20.10. – Plzeňské sprinty

19.10. – Meziměstský přebor podzim 2019 Mělník

12.10. – Litvínovský pohár 16.ročník

28.09. – Memoriál L.Kracíka Litoměřice

21.09.- 42.Cena Mladé Boleslavi a Miroslava Tottera

13.-14.09. – VC Chomutova

22.-31.08. – Letní soustředění Čelákovice 2019

15.-16.06. – Letní MČR 13. letého žactva Plzeň

08.-09.06. – Letní pohár ČR jedenáctiletých – Čechy , Chomutov

08.-09.06. – Letní pohár ČR desetiletých – Čechy , Praha – Radlice 

01.06. – Krajský přebor staršího žactva – Ústecký kraj , Varnsdorf

25.05. – Krajské přebory ml. žactva , Litvínov

11.-12.05. – Memoriál Zdeňka Vaněčka, 51.ročník – Ústí nad Labem

27.04. – Memoriál Jaroslava Jezbery – Chomutov

13.04. – Meziměstsky přebor – jaro 2019, Mělník

30.03. – Cena Bižuterie Jablonec n. Nisou

24.03. – Krajské přebory v dlouhých tratích Mělník

08.03. – Západočeský pohár Plzeň

10.02. – Suchoška s Markétou 

09.02. – Litoměřický kalich

 

Akce v roce 2015

28.08 – 30.08.2015 – Plavecké soustředění Čelákovice

14.06 – 19.06.2015 – Hry VII. letní olypiády dětí a mládeže ČR, Plzeň

13.06 – 14.06.2015 – Pohár ČR 10+11, Jablonec nad Nisou

06.06 – 07.06.2015 – Mistrovství ČR mladšího žactva, Zlín

06.06 – 07.06.2015 – Mistrovství ČR staršího žactva, Brno

30.05.2015 – Jarní krajský přebor 11 a mladší, Litvínov