Informace k závodům

Závody: Krajské přebory st. žatstva (12 a st.) Schůzka: – středa 20.11.2019 od 18:00
Odjezd: Příjezd:
Doprava: – auta Doplňující info:
Přijatí plavci

Úspěchy na pohárech a Mistrovstvích ČR


Medailové úspěchy na pohárech a Mistrovstvích ČR dle věkových kategorií

(evidence od roku 1992)

10 let

Zlato Stříbro Bronz
 Tomáš Křesálek  (*1984) 3x  Ondřej Fleischmann (*1983) 2x  Ondřej Fleischmann (*1983)  3x
 Anna Haselbergerová (*2002)  Antonín Kouřimský (*1984) 2x  Tomáš Křesálek (*1984) 4x
 Kamila Javorková (*2004)  Tomáš Křesálek (*1984) 2x  Alena Bauerová  (*1986) 4x
 Alena Bauerová (*1986) 4x  Miroslava Křesálková (*1989) 4x
 Miroslava Křesálková (*1989) 2x  Pavel Štandera (*1992)
 Ladislav Marks (*1998)  Karolína Šorelová (*1993) 2x
 Anna Haselbergerová (*2002) 4x  Matěj Douda (*1994) 4x
 Alexandra Letalíková (*2003)  Jana Weberová (*1996)
 Kamila Javorková (*2004) 3x  Jakub Dietrich (*1996)
 Petr Adamec (*2007) 2x  Aleš Malý (*1996)
 Ladislav Marks (*1998) 2x
 Kateřina Koutná (*1999) 2x
 Eliška Brejšková (*2000)
 Anna Haselbergerová (*2002) 3x
 Adam Novák (*2002) 2x
 Kamila Javorková (*2004) 3x
 Petr Adamec (*2007) 4x

11 let

Zlato Stříbro Bronz
 Tomáš Křesálek (*1984)  Jakub Neumann (*1983) 2x  Ondřej Fleischmann (*1983)
 Jakub Neumann (*1983)  Lenka Fialová (*1982)  Lenka Fialová (*1982)
 Ondřej Fleischmann (*1983)  Tomáš Křesálek (*1984)  Karolína Šorelová (*1993)2x
 Ladislav Marks (*1998)  Aleš Malý (*1996)  Ondřej Nuc(*1997)
 Kamila Javorková (*2004) 3x  Anna Haselbergerová (*2002) 3x  Ladislav Marks (*1998) 2x
 Kamila Javorková (*2004) 4x  Kateřina Koutná (*1999)  2x
 Petr Adamec (*2007)  Jan Čermák (*2000)
 Anna Haselbergerová (*2002)
 Kamila Javorková (*2004) 3x
 Petr Adamec (*2007) 2x

12 let

Zlato Stříbro Bronz
  Kamila Javorková (*2004) 6x  Ondřej Fleischmann (*1983)  Ondřej Fleischmann (*1983)
 Tomáš Křesálek  (*1984) 2x  Miroslav Holenda (*1986)
 Miroslav Holenda (*1986)  Lukáš Stejskal (1992)3x
 Alena Bauerová (*1988)  Marek Ziman(*1997)
 Lukáš Stejskal (*1992)  Anna Haselbergerová (*2002)
 Anna Haselbergerová (*2002)  Kamila Javorková (*2004) 3x
 Kamila Javorková (*2004) 3x

  13 let

Zlato Stříbro Bronz
 Miroslav Hodek (*1976)  Tomáš Křesálek (*1984) 2x  Miroslav Hodek (*1976)
 Miroslav Holenda (*1986) 2x  Miroslav Holenda (*1986)  Lukáš Chilo (Ešler) (*1985)
 Kamila Javorková (*2004) 10x  Matěj Douda (*1994) 2x  Miroslav Holenda (*1986)
 Adam Novák (*2002)  Lukáš Stejskal  (*1992) 6x
 Kamila Javorková (*2004) 2x  Adam Novák (*2002) 3x

  14 let

Zlato Stříbro Bronz
 Miroslav Holenda (*1986)  Tomáš Křesálek (*1984)  Ondřej Fleischmann (*1983)
 Kamila Javorková (*2004) 7x  Miroslav Holenda (*1986)  Andrea Bauerová (*1986)
 Lukáš Stejskal (*1992) 4x  Miroslav Holenda (*1986)
 Ondřej Fleischmann (*1983)  Lukáš Stejskal (*1992) 3x
 Kamila Javorková (*2004) 2x  Jakub Dietrich (1996) 2x
 Adam Novák (*2002) 2x
 Kamila Javorková (*2004) 2x

  Dorost

Zlato Stříbro Bronz
 Ondřej Fleischmann (*1983)  Ondřej Fleischmann (*1983) 4x  Ondřej Fleischmann (*1983)  5x
 Lukáš Stejskal (*1992)  Tomáš Křesálek (*1984) 3x  Tomáš Křesálek (*1984)
 Aleš Malý  (*1996) 7x  Lukáš Stejskal (*1992)  Miroslav Holenda (*1986)
 Aleš Malý (*1996) 5x  Alena Kouřimská (*1990)
 Lukáš Stejskal (*1992) 2x
 Aleš Malý (*1996) 5x
 Adam Novák (*2002)

  Dospělí

Zlato Stříbro Bronz
 Ondřej Fleischmann (*1983)