Informace k závodům

Závod: MČR družstev – 1. kolo – Ústecký kraj 2020 Schůzka: 22.1.2020 od 18:00
Odjezd: Příjezd:
Doprava: auta Doplňující info:

Přijatí plavci

ADAMEC Petr 2007 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 4 100 K 1:00.71
25.01.2020 10 400 O 5:56.33
25.01.2020 20 200 Z 2:46.70 ručně zadán
25.01.2020 28 400 K 4:35.66

ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 7 100 Z 1:25.34
25.01.2020 11 400 K 6:10.00 ručně zadán
25.01.2020 15 200 K 3:44.00
25.01.2020 19 200 Z 3:10.00 ručně zadán

BRETTSCHNEIDER Adam 2004 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 12 1500 K 20:28.40
25.01.2020 22 50 K :29.67
25.01.2020 26 200 O 2:42.96

BRNA Filip 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 2 200 P 3:17.94
25.01.2020 18 100 P 1:32.60
25.01.2020 26 200 O 3:09.35

CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 11 400 K 5:38.00 ručně zadán
25.01.2020 17 100 P 1:32.36
25.01.2020 27 800 K 12:25.87

DOLNIAK Martin 2006 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 6 200 M 2:53.22
25.01.2020 10 400 O 5:57.00 ručně zadán
25.01.2020 20 200 Z 2:32.21
25.01.2020 24 100 M 1:20.55

KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 4 100 K 1:21.65
25.01.2020 8 100 Z 1:28.47
25.01.2020 16 200 K 2:59.53

KŘÍŽ Robert 2005 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 2 200 P 3:00.43
25.01.2020 12 1500 K 21:00.00 ručně zadán
25.01.2020 18 100 P 1:23.00

LETALÍKOVÁ Alexandra 2003 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 1 200 P 2:49.59
25.01.2020 5 200 M 2:45.00 ručně zadán
25.01.2020 17 100 P 1:16.19
25.01.2020 23 100 M 1:14.77

MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 8 100 Z 1:32.18
25.01.2020 16 200 K 2:58.21
25.01.2020 22 50 K :34.38

PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 3 100 K 1:10.22
25.01.2020 5 200 M 3:11.00 ručně zadán
25.01.2020 15 200 K 3:03.43
25.01.2020 27 800 K 13:02.93

ROUS David 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 6 200 M 3:21.00 ručně zadán
25.01.2020 24 100 M 1:29.40
25.01.2020 28 400 K 6:00.33

TOUŠKOVÁ Lucie 2005 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 3 100 K 1:06.43
25.01.2020 9 400 O 5:55.00 ručně zadán
25.01.2020 21 50 K :30.42
25.01.2020 23 100 M 1:18.16

VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 1 200 P 3:25.38
25.01.2020 21 50 K :35.78
25.01.2020 25 200 O 3:30.00 ručně zadán

WOHLOVÁ Adéla 2004 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 7 100 Z 1:12.22
25.01.2020 9 400 O 6:01.00 ručně zadán
25.01.2020 19 200 Z 2:36.97
25.01.2020 25 200 O 2:46.00 ručně zadán

Termínovka 2020


Oficiální termínová listina Českého svazu plaveckých sportů – ZDE.


Termínová listina pro rok 2020 - Plavecký klub Litvínov

termínnázevměstokategoriedopravaodpovídáúhradaID závodu
rozpisvýsledky
11.01.2020Mladoboleslavská vlnka. 41 ročníkMladá boleslav2008,2009autaSemenecDopravu a 1/2 startovného u republikových plavců hradí PK Litvínov6030



25.1.2020MČR družstev - 1. kolo - Ústecký kraj 2020ChomutovautaKadlecStartovné hradí PK Litvínov6271
15.02.2020Litoměřický kalich - 22. ročníkLitoměřice6301
07.03.-08.03.2020Memoriál Zdeňka VaněčkaÚstí nad Labem6069
20.03.-21.03.2020Plzeňský vytrvalec a memoriál Jana Jebery na 800VZ a 1500VZPlzeň5978
21.03.2020Jarní cena nejmladšího žactvaChomutovSemenec6270
28.03.2020Cena TJ Bižuterie a města Jablonce n. N.Jablonec nad NisouSemenec6188
03.04.-04.04.2020Západočeský pohárPlzeň5979
04.04.2020Tachovský pohárTachov6192
04.04.202052. ročník Velikonočních závodůPraha - Radlice6007
18.04.2020Jarní cena PrahyPraha - Podolí5926
24.04-26.04.2020Velká cena Pardubic - 2.kolo Českého poháru ARENA CupPardubiceKadlec5936
25.04.2020Memoriál Jaroslava Jezbery - 33. ročníkChomutov6269
02.05.2020Pražské duhové jaro 2020Praha - Kobylisy6259
22.05.-24.05.2020Velká cena Ústí nad Labem v plavání - 7.ročníkÚstí nad LabemKadlec5959
28.05.-06.06.2020Chorvatsko - SoustředěníChorvatsko - MakarskáKadlec
30.05.2020Krajský přebor mladšího žactva - Ústecký krajLitvínovSemenec6365
13.06.-14.06.2020Letní pohár ČR desetiletých - ČechyMladá BoleslavSemenec5939
13.06.-14.06.2020Letní pohár ČR jedenáctiletých - ČechyPraha-RadliceAndrle5941
27.06.-28.06.2020Letní mistrovství ČR mladšího žactva 2020 (roč.08)Kopřivnice Semenec5946
27.06.-28.06.2020Letní mistrovství ČR staršího žactva 2020 (roč.07)České BudějoviceKadlec5945
27.06.-28.06.2020Letní mistrovství ČR staršího žactva 2020 (roč.06)Brno - Lužánky5944
01.07-19.08.2020Letní prázdniny
20.-30.08.2020Letní soustředěníTáborKadlec, Semenec