Informace k závodům


Závod: Letní pohár ČR jedenáctiletých – Čechy, Jablonec n. N.
ID závodu: 8604
Schůzka:
Sraz:
Doprava:
Ukončení:
Trenér:
Cena: -,- Kč/start
Oficiální přihlášky v systému ČSPS: přihlášky
Doplňující info:
Přihlášení plavci
Přihlášený
Ročník
Disciplína
Kvalifikační čas
R/D
KOVAŘÍK Jakub
2013
4. 200m Prsa
3:15.42
6. 50m Volný způsob
0:32.89
10. 100m Polohový závod
1:23.92
17. 100m Prsa
1:32.19
19. 200m Znak
2:55.16
25. 200m Volný způsob
2:35.14
LANGHAMMEROVÁ Ella
2013
1. 100m Znak
1:45.94
5. 50m Volný způsob
0:39.95
9. 100m Polohový závod
1:44.11
16. 100m Volný způsob
1:34.39
18. 100m Prsa
1:53.71
22. 50m Motýlek
0:50.46
PECHOVÁ Anna
2013
1. 100m Znak
1:22.90
5. 50m Volný způsob
0:33.81
11. 200m Volný způsob
2:50.51
16. 100m Volný způsob
1:18.13
20. 200m Znak
3:07.85
22. 50m Motýlek
0:39.17
ULRICHOVÁ Eliška
2013
3. 200m Prsa
3:17.65
5. 50m Volný způsob
0:36.74
9. 100m Polohový závod
1:28.05
18. 100m Prsa
1:32.90
22. 50m Motýlek
0:39.30
24. 200m Polohový závod
3:14.98
VOJTULOVIČ Filip
2013
6. 50m Volný způsob
0:33.31
8. 100m Motýlek
1:33.56
10. 100m Polohový závod
1:29.50
15. 100m Volný způsob
1:14.73
21. 50m Motýlek
0:39.06
23. 200m Polohový závod
3:09.51

Kalendář závodů


Event Information:

  • 24
    Kvě
    2024
    Ne
    26
    Kvě
    2024

    Letní Mistrovství ČR juniorů

    Praha, Podolí

    Závod: Letní Mistrovství ČR juniorů
    ID závodu: 8598
    Schůzka: -
    Sraz: -
    Doprava: -
    Ukončení: -
    Trenér: Kadlec Pavel
    Cena: 0,- Kč/start
    Oficiální přihlášky v systému ČSPS: přihlášky
    Doplňující info:

    Přihlášení plavci

    Přihlášený
    Ročník
    Disciplína
    Kvalifikační čas
    LIŠKOVÁ Julie
    2008
    1. 50m Volný způsob
    0:37.98
    3. 50m Prsa
    0:38.50
    5. 200m Znak
    2:58.33
    11. 200m Polohový závod
    2:59.96
    16. 50m Znak
    0:42.78
    18. 200m Volný způsob
    2:43.18
    20. 100m Prsa
    1:26.84
    35. 200m Prsa
    3:09.19
    37. 100m Znak
    1:28.77
    MARÁŠKOVÁ Linda
    2009
    1. 50m Volný způsob
    0:32.88
    9. 100m Motýlek
    1:24.49
    29. 50m Motýlek
    0:37.08
    PRANTOVÁ Laura
    2008
    1. 50m Volný způsob
    0:30.31
    9. 100m Motýlek
    1:15.96
    16. 50m Znak
    0:34.30
    29. 50m Motýlek
    0:32.68
    37. 100m Znak
    1:18.81