Informace k závodům

Závody: Krajské přebory st. žatstva (12 a st.) Schůzka: – středa 20.11.2019 od 18:00
Odjezd: Příjezd:
Doprava: – auta Doplňující info:
Přijatí plavci

Kalendář závodů


Event Information:

  • So
    09
    Lis
    2019

    15.ročník Velká cena města Most

    Most

    Jméno RN Disciplína Čas
    ANDRLOVÁ Adéla 2009 1) 100 VZ 01:21,58
    3) 50 M 00:44,01
    5) 50 Z 00:40,67
    9) 100 PZ 01:30,33
    11) 50 VZ 00:35,74
    13) 50 P 00:45,52
    ANGELOVIČ Petr 2009 2) 100 VZ 01:35,32
    6) 50 Z 00:55,70
    10) 100 PZ 01:58,60
    12) 50 VZ 00:42,70
    14) 50 P 01:06,69
    BRNA Filip 2008 2) 100 VZ 01:18,75
    4) 50 M 00:40,75
    6) 50 Z 00:43,15
    10) 100 PZ 01:29,65
    12) 50 VZ 00:34,35
    14) 50 P 00:43,75
    BĚHOUNEK Ondřej 2009 2) 100 VZ 01:32,88
    4) 50 M 00:43,93
    6) 50 Z 00:47,64
    10) 100 PZ 01:45,80
    12) 50 VZ 00:39,73
    14) 50 P 00:52,24
    ČERNÝ Jakub 2010 2) 100 VZ 02:03,80
    6) 50 Z 00:58,10
    12) 50 VZ 00:48,98
    14) 50 P 01:02,52
    CHYTRÝ Josef 2010 2) 100 VZ 02:05,51
    6) 50 Z 01:03,59
    12) 50 VZ 00:52,83
    14) 50 P 01:04,45
    ELIS Jan 2010 2) 100 VZ 02:10,90
    6) 50 Z 01:02,40
    12) 50 VZ 00:54,14
    14) 50 P 01:07,08
    ELIS Josef 2010 2) 100 VZ 01:56,10
    6) 50 Z 00:56,90
    12) 50 VZ 00:47,77
    14) 50 P 01:03,08
    HAASOVÁ Dana 2009 1) 100 VZ 01:43,60
    5) 50 Z 00:51,05
    11) 50 VZ 00:45,84
    13) 50 P 00:55,14
    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 1) 100 VZ 01:30,24
    3) 50 M 00:48,09
    5) 50 Z 00:46,49
    9) 100 PZ 01:41,40
    11) 50 VZ 00:38,72
    13) 50 P 00:50,22
    KUNKELA Alexandr 2008 2) 100 VZ 01:24,12
    4) 50 M 00:45,83
    6) 50 Z 00:42,00
    10) 100 PZ 01:32,57
    12) 50 VZ 00:38,35
    14) 50 P 00:50,35
    MACHÁČEK René Petr 2008 2) 100 VZ 01:19,99
    4) 50 M 00:39,98
    6) 50 Z 00:44,99
    10) 100 PZ 01:37,65
    12) 50 VZ 00:34,58
    14) 50 P 00:52,72
    MÜHLFELD Šimon 2011 2) 100 VZ 02:08,10
    6) 50 Z 01:04,19
    12) 50 VZ 00:53,62
    NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 1) 100 VZ 01:35,08
    5) 50 Z 00:46,90
    9) 100 PZ 01:41,61
    11) 50 VZ 00:40,92
    13) 50 P 00:56,49
    PALOWSKI Marek 2010 2) 100 VZ 02:18,00
    6) 50 Z 01:04,97
    12) 50 VZ 01:00,99
    14) 50 P 01:11,73
    POŠTA Jakub 2008 2) 100 VZ 01:32,44
    4) 50 M 00:46,77
    6) 50 Z 00:47,41
    10) 100 PZ 01:41,42
    12) 50 VZ 00:40,95
    14) 50 P 00:55,29
    PROCHÁZKA Jiří 2010 2) 100 VZ 01:57,42
    6) 50 Z 00:55,98
    12) 50 VZ 00:49,84
    14) 50 P 01:09,35
    REJMAN Ondřej 2010 2) 100 VZ 01:43,35
    6) 50 Z 00:51,74
    12) 50 VZ 00:48,30
    14) 50 P 00:54,87
    ROUS David 2008 2) 100 VZ 01:11,71
    4) 50 M 00:37,01
    6) 50 Z 00:41,59
    10) 100 PZ 01:24,69
    12) 50 VZ 00:32,54
    14) 50 P 00:44,83
    RUCKÝ Tomáš André 2009 2) 100 VZ 01:48,39
    6) 50 Z 00:51,35
    12) 50 VZ 00:49,64
    14) 50 P 00:54,01
    SCHLAUCHOVÁ Karolína 2008 1) 100 VZ 01:39,36
    5) 50 Z 00:52,96
    9) 100 PZ 01:58,60
    11) 50 VZ 00:42,14
    13) 50 P 01:03,17
    TROJKOVÁ Kristýna 2010 1) 100 VZ 01:52,80
    5) 50 Z 00:56,14
    11) 50 VZ 00:46,51
    13) 50 P 01:07,32
    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 1) 100 VZ 01:24,79
    3) 50 M 00:49,61
    5) 50 Z 00:41,92
    9) 100 PZ 01:41,09
    11) 50 VZ 00:35,78
    13) 50 P 00:46,07