Důležité informace


Do odvolání je zrušena „suchoška s Markétou“, která byla vždy v pátek od 16:00.

Informace k závodům

Závody: –  Schůzka: – 
Odjezd: –  Příjezd: – 
Doprava: –  Doplňující info: – 
Přijatí plavci

Kalendář závodů


Event Information:

  • So
    21
    Zář
    2019

    42.Cena Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera

    Mladá Boleslav

    Přihlášky 42.Cena Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera klubu PKLtv

     

    ADAMEC Petr 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 9 100 O 1:17.61
    21.09.2019 3 50 K :28.67
    21.09.2019 15 100 P 1:34.77
    21.09.2019 21 100 M 1:17.63
    21.09.2019 27 100 Z 1:19.42
    21.09.2019 33 100 K 1:02.68

    ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 2 50 K :38.56
    21.09.2019 8 100 O 1:34.37
    21.09.2019 14 50 P :47.98
    21.09.2019 20 50 M :45.03
    21.09.2019 26 50 Z :42.65
    21.09.2019 32 100 K 1:30.78

    BERGMANOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 2 50 K :36.64
    21.09.2019 8 100 O 1:32.98
    21.09.2019 14 50 P :47.69
    21.09.2019 20 50 M :40.95
    21.09.2019 26 50 Z :46.07
    21.09.2019 32 100 K 1:24.78

    BERGMANOVÁ Eliška 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 6 50 K :32.16
    21.09.2019 12 200 O 2:54.20
    21.09.2019 18 100 P 1:34.89
    21.09.2019 24 100 M 1:32.86
    21.09.2019 36 100 K 1:12.74

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 3 50 K :34.35
    21.09.2019 9 100 O 1:29.65
    21.09.2019 15 100 P 1:36.92
    21.09.2019 27 100 Z 1:30.96
    21.09.2019 33 100 K 1:18.87

    BĚHOUNEK Ondřej 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 1 50 K :40.11
    21.09.2019 7 100 O 1:45.50 ručně zadán
    21.09.2019 13 50 P :54.66
    21.09.2019 19 50 M :44.75
    21.09.2019 25 50 Z :48.38
    21.09.2019 31 100 K 1:41.30 ručně zadán

    CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 4 50 K :34.28
    21.09.2019 10 100 O 1:26.72
    21.09.2019 16 100 P 1:35.48
    21.09.2019 22 100 M 1:32.86
    21.09.2019 28 100 Z 1:29.41
    21.09.2019 34 100 K 1:16.21

    DOLNIAK Martin 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 5 50 K :29.90
    21.09.2019 11 200 O 2:46.13
    21.09.2019 17 100 P 1:32.33
    21.09.2019 23 100 M 1:23.76
    21.09.2019 29 100 Z 1:12.73
    21.09.2019 35 100 K 1:04.35

    HAASOVÁ Dana 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 2 50 K :45.84
    21.09.2019 14 50 P :55.14
    21.09.2019 26 50 Z :51.05
    21.09.2019 32 100 K 1:43.60

    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 4 50 K :38.72
    21.09.2019 10 100 O 1:43.27
    21.09.2019 16 100 P 1:47.89
    21.09.2019 28 100 Z 1:35.89
    21.09.2019 34 100 K 1:30.24

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 3 50 K :38.35
    21.09.2019 9 100 O 1:33.47
    21.09.2019 15 100 P 1:44.24
    21.09.2019 27 100 Z 1:28.47
    21.09.2019 33 100 K 1:25.37

    KŘÍŽ Robert 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 5 50 K :30.77
    21.09.2019 11 200 O 2:54.26
    21.09.2019 17 100 P 1:28.11
    21.09.2019 23 100 M 1:26.36
    21.09.2019 29 100 Z 1:24.69
    21.09.2019 35 100 K 1:09.63

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 3 50 K :38.20
    21.09.2019 9 100 O 1:37.65
    21.09.2019 15 100 P 1:57.69
    21.09.2019 27 100 Z 1:36.35
    21.09.2019 33 100 K 1:25.65

    NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 4 50 K :42.84
    21.09.2019 10 100 O 1:48.90 ručně zadán
    21.09.2019 16 100 P 2:04.06
    21.09.2019 28 100 Z 1:44.88
    21.09.2019 34 100 K 1:35.00 ručně zadán

    POŠTA Jakub 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 3 50 K :40.95
    21.09.2019 9 100 O 1:41.42
    21.09.2019 15 100 P 2:00.44
    21.09.2019 27 100 Z 1:42.64
    21.09.2019 33 100 K 1:32.88

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 4 50 K :32.03
    21.09.2019 10 100 O 1:29.19
    21.09.2019 22 100 M 1:30.95
    21.09.2019 28 100 Z 1:25.39
    21.09.2019 34 100 K 1:14.43

    ROUS David 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 3 50 K :32.54
    21.09.2019 9 100 O 1:28.14
    21.09.2019 15 100 P 1:40.31
    21.09.2019 21 100 M 1:32.72
    21.09.2019 33 100 K 1:11.94
    21.09.2019 27 100 Z 1:32.00

    TOUŠKOVÁ Lucie 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 6 50 K :30.42
    21.09.2019 12 200 O 2:49.20
    21.09.2019 24 100 M 1:22.83
    21.09.2019 30 100 Z 1:17.12
    21.09.2019 36 100 K 1:06.43

    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 10 100 O 1:41.09
    21.09.2019 4 50 K :39.07
    21.09.2019 16 100 P 1:43.47
    21.09.2019 28 100 Z 1:38.00
    21.09.2019 34 100 K 1:30.83