Důležité informace

Informace k závodům

Závody: Krajské přebory ml. žatstva Schůzka: nekoná se
Odjezd: 7:15 na bazénu Příjezd:
Doprava: Doplňující info: potvrdit účast do středy 22.5.2019 SMS zprávou na tel.: +420 603 475 813 (Květa Semenec)
Přijatí plavci

ANDRLOVÁ Adéla
BERGMANOVÁ Adéla
BRNA Filip 2008
BĚHOUNEK Ondřej 2009
HAASOVÁ Dana 2009
HRUBEŠOVÁ Klára 2008
IMMER Kryštof 2011
KLIKOVÁ Tereza 2008
KUNKELA Alexandr 2008
MACHÁČEK René Petr 2008
NEKNĚZOVÁ Aneta 2008
NĚMEC Nikolas 2009
POŠTA Jakub 2008
PRANTOVÁ Laura 2008
PROCHÁZKA Jiří 2010
REJMAN Ondřej 2010
ROUS David 2008
TROJKOVÁ Kristýna 2010
VÁŽANSKÁ Aneta 2008
ŠVÁB Pavel 2010

Kalendář závodů


Event Information:

  • So
    25
    Kvě
    2019

    Krajské přebory ml. žactva Litvínov

    Litvínov

    ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:35.47
    25.05.2019 5 50 P :49.36
    25.05.2019 11 100 O 1:38.62
    25.05.2019 20 100 P 1:51.49
    25.05.2019 24 50 Z :43.46
    25.05.2019 26 50 M :46.99

    BERGMANOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 5 50 P :49.74
    25.05.2019 7 50 K :37.12
    25.05.2019 11 100 O 1:32.98
    25.05.2019 18 100 K 1:24.78
    25.05.2019 20 100 P 1:46.28
    25.05.2019 26 50 M :41.96

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:30.96
    25.05.2019 4 200 P 3:33.11
    25.05.2019 12 100 O 1:29.65
    25.05.2019 19 100 P 1:37.08
    25.05.2019 25 50 M :41.10
    25.05.2019 27 200 O 3:19.25

    BĚHOUNEK Ondřej 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:45.87
    25.05.2019 6 50 P :54.66
    25.05.2019 8 50 K :41.31
    25.05.2019 19 100 P 2:07.57
    25.05.2019 23 50 Z :47.64
    25.05.2019 25 50 M :50.14

    HAASOVÁ Dana 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:47.44
    25.05.2019 5 50 P :55.14
    25.05.2019 7 50 K :45.84
    25.05.2019 18 100 K 1:43.60
    25.05.2019 20 100 P 2:03.77
    25.05.2019 24 50 Z :52.77

    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:39.10
    25.05.2019 3 200 P 3:56.48
    25.05.2019 7 50 K :39.22
    25.05.2019 20 100 P 1:47.89
    25.05.2019 22 200 Z 3:41.41
    25.05.2019 26 50 M :48.09

    IMMER Kryštof 2011 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 6 50 P 1:07.05
    25.05.2019 8 50 K :51.93
    25.05.2019 23 50 Z :55.05

    KLIKOVÁ Tereza 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 7 50 K :35.42
    25.05.2019 11 100 O 1:33.04
    25.05.2019 13 200 K 3:19.59
    25.05.2019 20 100 P 1:40.78
    25.05.2019 26 50 M :41.92
    25.05.2019 18 100 K 1:22.87

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:30.02
    25.05.2019 8 50 K :38.35
    25.05.2019 12 100 O 1:33.47
    25.05.2019 19 100 P 1:47.94
    25.05.2019 25 50 M :45.83
    25.05.2019 27 200 O 3:27.60

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:36.35
    25.05.2019 8 50 K :38.20
    25.05.2019 12 100 O 1:37.65
    25.05.2019 17 100 K 1:25.65
    25.05.2019 21 200 Z 3:29.62
    25.05.2019 25 50 M :44.14

    NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:53.77
    25.05.2019 3 200 P 4:13.29
    25.05.2019 7 50 K :43.40
    25.05.2019 20 100 P 2:04.81
    25.05.2019 22 200 Z 4:04.01

    NĚMEC Nikolas 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 6 50 P :56.09
    25.05.2019 8 50 K :46.91
    25.05.2019 23 50 Z :51.67

    POŠTA Jakub 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:51.14
    25.05.2019 8 50 K :41.39
    25.05.2019 12 100 O 1:45.72
    25.05.2019 17 100 K 1:38.45
    25.05.2019 19 100 P 2:00.44
    25.05.2019 25 50 M :49.69

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:25.81
    25.05.2019 9 100 M 1:30.95
    25.05.2019 7 50 K :33.73
    25.05.2019 26 50 M :37.68
    25.05.2019 22 200 Z 3:11.68
    25.05.2019 18 100 K 1:16.50

    PROCHÁZKA Jiří 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 8 50 K :51.05
    25.05.2019 23 50 Z :56.80

    REJMAN Ondřej 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 6 50 P :57.10
    25.05.2019 8 50 K :49.25
    25.05.2019 23 50 Z :51.74

    ROUS David 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 8 50 K :33.20
    25.05.2019 10 100 M 1:36.58
    25.05.2019 12 100 O 1:28.73
    25.05.2019 17 100 K 1:13.23
    25.05.2019 25 50 M :37.85
    25.05.2019 27 200 O 3:11.44

    TROJKOVÁ Kristýna 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 5 50 P 1:07.78
    25.05.2019 7 50 K :48.46
    25.05.2019 24 50 Z :56.14

    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 7 50 K :39.07
    25.05.2019 11 100 O 1:41.72
    25.05.2019 1 100 Z 1:38.00
    25.05.2019 20 100 P 1:43.47
    25.05.2019 18 100 K 1:31.30
    25.05.2019 26 50 M :49.61

    ŠVÁB Pavel 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:44.84
    25.05.2019 6 50 P :51.77
    25.05.2019 19 100 P 2:01.85
    25.05.2019 23 50 Z :47.46