Důležité informace


Do odvolání je zrušena „suchoška s Markétou“, která byla vždy v pátek od 16:00.

Informace k závodům

Závody: Schůzka:
Odjezd: Příjezd:
Doprava: Doplňující info:
Přijatí plavci

Kalendář závodů


Event Information:

  • So
    11
    Kvě
    2019

    Memoriál Zdeňka Vaněčka

    Ústí n. L.

    Jméno RN Disciplína Čas
    ADAMEC Petr 2007 1) 100 M 01:18,60
    5) 50 VZ 00:29,25
    9) 100 Z 01:19,42
    13) 50 M 00:34,10
    15) 200 VZ 02:19,78
    17) 100 VZ 01:03,42
    21) 100 P 01:36,42
    25) 200 PZ 02:43,17
    ANDRLOVÁ Adéla 2009 4) 50 Z 00:43,46
    6) 50 VZ 00:38,56
    10) 100 Z 01:35,47
    12) 50 P 00:49,36
    14) 50 M 00:46,99
    BRETTSCHNEIDER Adam 2004 5) 50 VZ 00:30,49
    7) 200 P 03:08,73
    11) 50 P 00:39,30
    15) 200 VZ 02:29,16
    17) 100 VZ 01:09,33
    21) 100 P 01:27,55
    25) 200 PZ 02:42,96
    BRNA Filip 2008 3) 50 Z 00:43,15
    5) 50 VZ 00:34,97
    7) 200 P 03:35,00
    9) 100 Z 01:30,96
    11) 50 P 00:43,75
    15) 200 VZ 03:12,40
    17) 100 VZ 01:18,87
    21) 100 P 01:37,08
    25) 200 PZ 03:20,00
    BĚHOUNEK Ondřej 2009 3) 50 Z 00:47,64
    5) 50 VZ 00:41,31
    9) 100 Z 01:45,87
    11) 50 P 00:54,66
    13) 50 M 00:50,14
    DOLNIAK Martin 2006 1) 100 M 01:25,27
    5) 50 VZ 00:30,56
    9) 100 Z 01:14,15
    15) 200 VZ 02:24,89
    17) 100 VZ 01:05,49
    23) 200 Z 02:42,55
    25) 200 PZ 02:46,13
    HAASOVÁ Dana 2009 4) 50 Z 00:52,77
    6) 50 VZ 00:45,84
    10) 100 Z 01:47,44
    12) 50 P 00:55,14
    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 4) 50 Z 00:47,03
    6) 50 VZ 00:39,22
    10) 100 Z 01:39,10
    12) 50 P 00:50,22
    KUNKELA Alexandr 2008 1) 100 M 01:50,00
    3) 50 Z 00:42,00
    5) 50 VZ 00:38,35
    9) 100 Z 01:30,02
    13) 50 M 00:45,83
    15) 200 VZ 03:19,81
    17) 100 VZ 01:25,37
    21) 100 P 01:47,94
    25) 200 PZ 03:27,60
    LETALÍKOVÁ Alexandra 2003 4) 50 Z 00:33,55
    8) 200 P 02:54,05
    10) 100 Z 01:12,30
    12) 50 P 00:34,59
    22) 100 P 01:16,99
    MACHÁČEK René Petr 2008 3) 50 Z 00:44,99
    5) 50 VZ 00:38,20
    9) 100 Z 01:36,35
    11) 50 P 00:52,72
    13) 50 M 00:44,14
    NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 4) 50 Z 00:49,50
    6) 50 VZ 00:43,40
    10) 100 Z 01:53,77
    12) 50 P 00:55,90
    NOVÁK Adam 2002 1) 100 M 00:57,42
    7) 200 P 02:26,79
    11) 50 P 00:30,80
    13) 50 M 00:27,20
    15) 200 VZ 02:00,76
    17) 100 VZ 00:55,09
    21) 100 P 01:07,07
    POŠTA Jakub 2008 3) 50 Z 00:47,86
    5) 50 VZ 00:41,50
    9) 100 Z 01:50,40
    11) 50 P 00:55,44
    13) 50 M 00:49,69
    PRANTOVÁ Laura 2008 2) 100 M 01:30,95
    4) 50 Z 00:39,98
    6) 50 VZ 00:33,73
    10) 100 Z 01:25,81
    14) 50 M 00:37,68
    16) 200 VZ 03:10,00
    18) 100 VZ 01:16,50
    24) 200 Z 03:11,68
    26) 200 PZ 03:27,24
    ROUS David 2008 1) 100 M 01:36,58
    3) 50 Z 00:41,59
    5) 50 VZ 00:33,20
    11) 50 P 00:44,83
    13) 50 M 00:37,85
    15) 200 VZ 02:52,83
    17) 100 VZ 01:13,23
    21) 100 P 01:40,31
    25) 200 PZ 03:14,57
    TICHÁ Natálie 2009 4) 50 Z 00:50,69
    6) 50 VZ 00:41,87
    10) 100 Z 01:51,44
    12) 50 P 00:53,75
    TOUŠKOVÁ Lucie 2005 4) 50 Z 00:36,37
    6) 50 VZ 00:30,48
    14) 50 M 00:33,27
    16) 200 VZ 02:26,54
    18) 100 VZ 01:06,43
    26) 200 PZ 02:49,20
    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 4) 50 Z 00:45,17
    6) 50 VZ 00:39,07
    8) 200 P 03:45,00
    10) 100 Z 01:38,00
    12) 50 P 00:47,07
    16) 200 VZ 03:43,70
    18) 100 VZ 01:31,30
    22) 100 P 01:43,47
    WOHLOVÁ Adéla 2004 4) 50 Z 00:34,66
    6) 50 VZ 00:31,87
    10) 100 Z 01:12,86
    16) 200 VZ 02:32,64
    18) 100 VZ 01:11,28
    24) 200 Z 02:39,03
    ŠVÁB Pavel 2010 3) 50 Z 00:47,46
    5) 50 VZ 00:41,42
    9) 100 Z 01:44,84
    11) 50 P 00:51,77