Důležité informace


Do odvolání je zrušena „suchoška s Markétou“, která byla vždy v pátek od 16:00.

Informace k závodům

Závody: Schůzka:
Odjezd: Příjezd:
Doprava: Doplňující info:
Přijatí plavci

Kalendář závodů


Event Information:

  • So
    27
    Dub
    2019

    Memoriál Jaroslava Jezbery

    Chomutov

    ADAMEC Petr 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 2 200 K 2:19.78
    27.04.2019 4 50 M :34.24
    27.04.2019 8 50 K :29.36
    27.04.2019 13 200 O 2:43.56
    27.04.2019 17 100 K 1:04.28
    27.04.2019 19 100 O 1:17.61

    ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 3 50 M :49.15
    27.04.2019 5 50 Z :43.62
    27.04.2019 7 50 K :39.12
    27.04.2019 14 50 P :49.50
    27.04.2019 16 100 K 1:36.99
    27.04.2019 18 100 O 1:41.51

    BERGMANOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 1 200 K 3:03.16
    27.04.2019 3 50 M :41.96
    27.04.2019 7 50 K :37.12
    27.04.2019 14 50 P :49.74
    27.04.2019 16 100 K 1:24.78
    27.04.2019 18 100 O 1:32.98

    BERGMANOVÁ Eliška 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 1 200 K 2:38.34
    27.04.2019 3 50 M :39.74
    27.04.2019 7 50 K :33.14
    27.04.2019 12 200 O 2:54.98
    27.04.2019 16 100 K 1:10.68
    27.04.2019 18 100 O 1:22.76

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 4 50 M :42.95
    27.04.2019 6 50 Z :43.39
    27.04.2019 8 50 K :36.15
    27.04.2019 15 50 P :43.75
    27.04.2019 17 100 K 1:23.79
    27.04.2019 19 100 O 1:33.71

    BĚHOUNEK Ondřej 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 4 50 M :50.14
    27.04.2019 6 50 Z :47.64
    27.04.2019 8 50 K :41.31
    27.04.2019 15 50 P :54.66
    27.04.2019 17 100 K 1:41.34
    27.04.2019 19 100 O 1:50.30 ručně zadán

    CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 1 200 K 2:55.74
    27.04.2019 3 50 M :41.00
    27.04.2019 7 50 K :34.28
    27.04.2019 12 200 O 3:12.70
    27.04.2019 16 100 K 1:18.74
    27.04.2019 18 100 O 1:29.38

    DOLNIAK Martin 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 2 200 K 2:24.89
    27.04.2019 4 50 M :37.97
    27.04.2019 6 50 Z :38.11
    27.04.2019 13 200 O 2:46.13
    27.04.2019 17 100 K 1:05.49
    27.04.2019 19 100 O 1:35.53

    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 3 50 M :48.09
    27.04.2019 5 50 Z :47.03
    27.04.2019 7 50 K :39.22
    27.04.2019 14 50 P :50.22
    27.04.2019 16 100 K 1:30.24
    27.04.2019 18 100 O 1:42.90 ručně zadán

    IMMER Kryštof 2011 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 6 50 Z :57.43
    27.04.2019 8 50 K :51.93
    27.04.2019 15 50 P 1:09.25

    KLIKOVÁ Tereza 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 3 50 M :42.95
    27.04.2019 5 50 Z :47.78
    27.04.2019 7 50 K :37.47
    27.04.2019 14 50 P :46.37
    27.04.2019 16 100 K 1:26.42
    27.04.2019 18 100 O 1:34.53

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 4 50 M :48.35
    27.04.2019 6 50 Z :43.26
    27.04.2019 8 50 K :38.95
    27.04.2019 15 50 P :52.30
    27.04.2019 17 100 K 1:26.14
    27.04.2019 19 100 O 1:33.47

    KŘÍŽ Robert 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 2 200 K 2:52.30
    27.04.2019 4 50 M :40.48
    27.04.2019 8 50 K :31.47
    27.04.2019 13 200 O 2:56.58
    27.04.2019 15 50 P :39.42
    27.04.2019 17 100 K 1:10.16

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 4 50 M :48.21
    27.04.2019 6 50 Z :47.19
    27.04.2019 8 50 K :38.20
    27.04.2019 15 50 P :56.43
    27.04.2019 17 100 K 1:30.52
    27.04.2019 19 100 O 1:44.07

    NĚMEC Nikolas 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 6 50 Z :51.67
    27.04.2019 8 50 K :46.91
    27.04.2019 15 50 P :56.09

    POŠTA Jakub 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 4 50 M :54.90 ručně zadán
    27.04.2019 6 50 Z :50.21
    27.04.2019 8 50 K :41.50
    27.04.2019 15 50 P :58.79
    27.04.2019 17 100 K 1:41.63
    27.04.2019 19 100 O 1:45.72

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 3 50 M :38.42
    27.04.2019 5 50 Z :40.04
    27.04.2019 7 50 K :33.73
    27.04.2019 12 200 O 3:38.43
    27.04.2019 16 100 K 1:19.97
    27.04.2019 18 100 O 1:29.19

    PROCHÁZKA Jiří 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 6 50 Z 1:05.40 ručně zadán
    27.04.2019 8 50 K :55.00 ručně zadán
    27.04.2019 15 50 P 1:08.00 ručně zadán

    REJMAN Ondřej 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 6 50 Z :55.56
    27.04.2019 8 50 K :50.38
    27.04.2019 15 50 P :59.46

    ROUS David 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 2 200 K 2:52.83
    27.04.2019 4 50 M :37.85
    27.04.2019 8 50 K :33.20
    27.04.2019 15 50 P :44.83
    27.04.2019 17 100 K 1:13.23
    27.04.2019 19 100 O 1:28.73

    TOUŠKOVÁ Lucie 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 3 50 M :33.27
    27.04.2019 5 50 Z :36.49
    27.04.2019 7 50 K :30.69
    27.04.2019 12 200 O
    27.04.2019 16 100 K 1:07.18
    27.04.2019 18 100 O 1:17.78

    TROJKOVÁ Kristýna 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 5 50 Z :59.58
    27.04.2019 7 50 K :48.46
    27.04.2019 14 50 P 1:07.78

    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 3 50 M :49.61
    27.04.2019 5 50 Z :45.17
    27.04.2019 7 50 K :39.07
    27.04.2019 14 50 P :47.07
    27.04.2019 16 100 K 1:31.30
    27.04.2019 18 100 O 1:41.72

    ŠPITÁLSKÝ Jan 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 2 200 K 3:20.50 ručně zadán
    27.04.2019 4 50 M :48.13
    27.04.2019 8 50 K :39.08
    27.04.2019 15 50 P :52.39
    27.04.2019 17 100 K 1:29.13
    27.04.2019 19 100 O 1:42.08

    ŠVÁB Pavel 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 6 50 Z :49.25
    27.04.2019 8 50 K :41.42
    27.04.2019 15 50 P :51.77
    27.04.2019 19 100 O 1:54.70 ručně zadán