Informace k závodům

Závody: Schůzka:
Odjezd: –  Příjezd:
Doprava: Doplňující info:
Přijatí plavci

Kalendář závodů


  • Ne
    24
    Bře
    2019
    Mělník

    Závody: Mělník – Dlouhé tratě – 24.3.2019
    Doprava: auta
    Odjezd: neděle 24.3.2019 , 6:30 hod od bazénu
    Příjezd: neděle 24.3.2019 , 14:30 – 15:00 hod
    info: startovné i dopravné hradí Plavecký klub.

  • So
    30
    Bře
    2019
  • 05
    Dub
    2019
    Ústí n. L.

    Odjezd: 7:00 od bazénu Příjezd:
    Doprava: osobní auta - Soukupová, Brettschneider
    info:

    Přijatí plavci:

    • Adamec Petr
    • Brettschneider Adam
    • Dolniak Martin
    • Javorková Kamila
    • Letalíková Alexandra
    • Novák Adam
    • Toušková Lucie
  • So
    13
    Dub
    2019
    Mělník

    ADAMEC Petr 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 2 200 K 2:21.50
    13.04.2019 10 50 M :34.26
    13.04.2019 14 100 K 1:05.62
    14.04.2019 22 50 K :30.04
    14.04.2019 26 50 Z :37.49
    14.04.2019 30 200 O 2:46.93

    ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 3 50 P :51.73
    13.04.2019 7 100 Z 1:38.53
    13.04.2019 9 50 M :50.00 ručně zadán
    14.04.2019 19 100 P 1:54.78
    14.04.2019 21 50 K :40.03
    14.04.2019 25 50 Z :44.68

    BRETTSCHNEIDER Adam 2004 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 4 50 P :40.73
    13.04.2019 10 50 M :35.71
    13.04.2019 16 100 O 1:19.10
    14.04.2019 20 100 P 1:28.35
    14.04.2019 26 50 Z :38.47
    14.04.2019 30 200 O 2:45.21

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 4 50 P :44.81
    13.04.2019 8 100 Z 1:31.93
    13.04.2019 10 50 M :42.95
    14.04.2019 20 100 P 1:42.15
    14.04.2019 22 50 K :36.15
    14.04.2019 26 50 Z :43.39

    BĚHOUNEK Ondřej 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 4 50 P :55.82
    13.04.2019 8 100 Z 1:54.40 ručně zadán
    13.04.2019 10 50 M :58.00 ručně zadán
    14.04.2019 20 100 P 2:09.00 ručně zadán
    14.04.2019 22 50 K :41.47
    14.04.2019 26 50 Z :47.64

    DOLNIAK Martin 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 2 200 K 2:27.25
    13.04.2019 8 100 Z 1:20.00
    13.04.2019 14 100 K 1:07.25
    14.04.2019 22 50 K :31.31
    14.04.2019 28 200 Z 2:48.33
    14.04.2019 30 200 O 2:48.76

    HAASOVÁ Dana 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 3 50 P 1:02.04
    13.04.2019 7 100 Z 1:55.00 ručně zadán
    13.04.2019 13 100 K 1:55.41
    14.04.2019 19 100 P 2:14.84
    14.04.2019 21 50 K :48.49
    14.04.2019 25 50 Z :55.90

    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 1 200 K 3:22.00 ručně zadán
    13.04.2019 5 200 P 3:50.00 ručně zadán
    13.04.2019 9 50 M :48.09
    14.04.2019 19 100 P 1:47.89
    14.04.2019 21 50 K :43.60
    14.04.2019 27 200 Z 3:40.00 ručně zadán

    IMMER Kryštof 2011 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 4 50 P 1:07.40 ručně zadán
    14.04.2019 22 50 K :54.10 ručně zadán
    14.04.2019 26 50 Z :59.10 ručně zadán

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 8 100 Z 1:33.40
    13.04.2019 10 50 M :48.35
    13.04.2019 16 100 O 1:33.47
    14.04.2019 20 100 P 1:50.35
    14.04.2019 26 50 Z :43.69
    14.04.2019 30 200 O  

    KŘÍŽ Robert 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 4 50 P :41.28
    13.04.2019 14 100 K 1:12.52
    14.04.2019 22 50 K :32.35
    14.04.2019 30 200 O 2:58.06
    14.04.2019 20 100 P 1:29.62

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 2 200 K 3:35.00 ručně zadán
    13.04.2019 8 100 Z 1:45.00 ručně zadán
    13.04.2019 10 50 M :48.99
    14.04.2019 20 100 P 2:08.12
    14.04.2019 22 50 K :40.17
    14.04.2019 28 200 Z 3:40.00 ručně zadán

    NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 1 200 K 3:50.00 ručně zadán
    13.04.2019 5 200 P 4:20.00 ručně zadán
    13.04.2019 7 100 Z 1:48.00 ručně zadán
    14.04.2019 19 100 P 2:07.00 ručně zadán
    14.04.2019 21 50 K :43.00 ručně zadán
    14.04.2019 27 200 Z 4:05.00 ručně zadán

    NĚMEC Nikolas 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 4 50 P :56.60 ručně zadán
    14.04.2019 22 50 K :53.40 ručně zadán
    14.04.2019 26 50 Z :56.60 ručně zadán

    POŠTA Jakub 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 2 200 K 3:40.00 ručně zadán
    13.04.2019 8 100 Z 1:50.00 ručně zadán
    13.04.2019 16 100 O 1:55.80 ručně zadán
    14.04.2019 20 100 P 2:03.00 ručně zadán
    14.04.2019 22 50 K :43.23
    14.04.2019 28 200 Z 3:55.00 ručně zadán

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 7 100 Z 1:28.44
    13.04.2019 9 50 M :38.42
    13.04.2019 15 100 O 1:29.70
    14.04.2019 23 100 M 1:34.00
    14.04.2019 25 50 Z :40.38
    14.04.2019 27 200 Z 3:12.00 ručně zadán

    PROCHÁZKA Jiří 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 4 50 P 1:04.20 ručně zadán
    14.04.2019 22 50 K :55.10 ručně zadán
    14.04.2019 26 50 Z 1:05.00 ručně zadán

    REJLKOVÁ Iveta 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 1 200 K 3:20.00 ručně zadán
    13.04.2019 9 50 M :47.00 ručně zadán
    13.04.2019 13 100 K 1:35.24
    14.04.2019 19 100 P 2:10.50 ručně zadán
    14.04.2019 21 50 K :38.52
    14.04.2019 27 200 Z 4:20.00 ručně zadán

    REJMAN Ondřej 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 4 50 P :59.20 ručně zadán
    14.04.2019 22 50 K :53.60 ručně zadán
    14.04.2019 26 50 Z 1:00.20 ručně zadán

    ROUS David 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 4 50 P :45.92
    13.04.2019 10 50 M :37.85
    13.04.2019 14 100 K 1:13.23
    14.04.2019 20 100 P 1:42.86
    14.04.2019 22 50 K :33.20
    14.04.2019 30 200 O 3:21.45

    SCHLAUCHOVÁ Karolína 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    14.04.2019 21 50 K :48.40 ručně zadán
    14.04.2019 25 50 Z :55.30 ručně zadán

    TICHÁ Natálie 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 3 50 P :53.86
    13.04.2019 7 100 Z 1:55.77
    13.04.2019 13 100 K 1:39.09
    14.04.2019 19 100 P 1:53.39
    14.04.2019 21 50 K :41.87
    14.04.2019 25 50 Z :51.91

    TROJKOVÁ Kristýna 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 3 50 P 1:04.20 ručně zadán
    14.04.2019 21 50 K :52.30 ručně zadán
    14.04.2019 25 50 Z 1:07.20 ručně zadán

    ŠPITÁLSKÝ Jan 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 2 200 K 3:30.00 ručně zadán
    13.04.2019 6 200 P 3:50.00 ručně zadán
    13.04.2019 10 50 M :48.13
    14.04.2019 20 100 P 1:55.07
    14.04.2019 22 50 K :39.08
    14.04.2019 28 200 Z 3:35.00 ručně zadán

    ŠVÁB Pavel 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.04.2019 4 50 P :51.77
    13.04.2019 8 100 Z 1:44.84
    14.04.2019 20 100 P 2:01.85
    14.04.2019 26 50 Z :49.25

     

    Souhrné součty Počty Přihlášky
    Ženy 9 47
    Muži 16 81
  • So
    27
    Dub
    2019
    Chomutov

    ADAMEC Petr 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 2 200 K 2:19.78
    27.04.2019 4 50 M :34.24
    27.04.2019 8 50 K :29.36
    27.04.2019 13 200 O 2:43.56
    27.04.2019 17 100 K 1:04.28
    27.04.2019 19 100 O 1:17.61

    ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 3 50 M :49.15
    27.04.2019 5 50 Z :43.62
    27.04.2019 7 50 K :39.12
    27.04.2019 14 50 P :49.50
    27.04.2019 16 100 K 1:36.99
    27.04.2019 18 100 O 1:41.51

    BERGMANOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 1 200 K 3:03.16
    27.04.2019 3 50 M :41.96
    27.04.2019 7 50 K :37.12
    27.04.2019 14 50 P :49.74
    27.04.2019 16 100 K 1:24.78
    27.04.2019 18 100 O 1:32.98

    BERGMANOVÁ Eliška 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 1 200 K 2:38.34
    27.04.2019 3 50 M :39.74
    27.04.2019 7 50 K :33.14
    27.04.2019 12 200 O 2:54.98
    27.04.2019 16 100 K 1:10.68
    27.04.2019 18 100 O 1:22.76

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 4 50 M :42.95
    27.04.2019 6 50 Z :43.39
    27.04.2019 8 50 K :36.15
    27.04.2019 15 50 P :43.75
    27.04.2019 17 100 K 1:23.79
    27.04.2019 19 100 O 1:33.71

    BĚHOUNEK Ondřej 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 4 50 M :50.14
    27.04.2019 6 50 Z :47.64
    27.04.2019 8 50 K :41.31
    27.04.2019 15 50 P :54.66
    27.04.2019 17 100 K 1:41.34
    27.04.2019 19 100 O 1:50.30 ručně zadán

    CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 1 200 K 2:55.74
    27.04.2019 3 50 M :41.00
    27.04.2019 7 50 K :34.28
    27.04.2019 12 200 O 3:12.70
    27.04.2019 16 100 K 1:18.74
    27.04.2019 18 100 O 1:29.38

    DOLNIAK Martin 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 2 200 K 2:24.89
    27.04.2019 4 50 M :37.97
    27.04.2019 6 50 Z :38.11
    27.04.2019 13 200 O 2:46.13
    27.04.2019 17 100 K 1:05.49
    27.04.2019 19 100 O 1:35.53

    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 3 50 M :48.09
    27.04.2019 5 50 Z :47.03
    27.04.2019 7 50 K :39.22
    27.04.2019 14 50 P :50.22
    27.04.2019 16 100 K 1:30.24
    27.04.2019 18 100 O 1:42.90 ručně zadán

    IMMER Kryštof 2011 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 6 50 Z :57.43
    27.04.2019 8 50 K :51.93
    27.04.2019 15 50 P 1:09.25

    KLIKOVÁ Tereza 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 3 50 M :42.95
    27.04.2019 5 50 Z :47.78
    27.04.2019 7 50 K :37.47
    27.04.2019 14 50 P :46.37
    27.04.2019 16 100 K 1:26.42
    27.04.2019 18 100 O 1:34.53

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 4 50 M :48.35
    27.04.2019 6 50 Z :43.26
    27.04.2019 8 50 K :38.95
    27.04.2019 15 50 P :52.30
    27.04.2019 17 100 K 1:26.14
    27.04.2019 19 100 O 1:33.47

    KŘÍŽ Robert 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 2 200 K 2:52.30
    27.04.2019 4 50 M :40.48
    27.04.2019 8 50 K :31.47
    27.04.2019 13 200 O 2:56.58
    27.04.2019 15 50 P :39.42
    27.04.2019 17 100 K 1:10.16

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 4 50 M :48.21
    27.04.2019 6 50 Z :47.19
    27.04.2019 8 50 K :38.20
    27.04.2019 15 50 P :56.43
    27.04.2019 17 100 K 1:30.52
    27.04.2019 19 100 O 1:44.07

    NĚMEC Nikolas 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 6 50 Z :51.67
    27.04.2019 8 50 K :46.91
    27.04.2019 15 50 P :56.09

    POŠTA Jakub 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 4 50 M :54.90 ručně zadán
    27.04.2019 6 50 Z :50.21
    27.04.2019 8 50 K :41.50
    27.04.2019 15 50 P :58.79
    27.04.2019 17 100 K 1:41.63
    27.04.2019 19 100 O 1:45.72

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 3 50 M :38.42
    27.04.2019 5 50 Z :40.04
    27.04.2019 7 50 K :33.73
    27.04.2019 12 200 O 3:38.43
    27.04.2019 16 100 K 1:19.97
    27.04.2019 18 100 O 1:29.19

    PROCHÁZKA Jiří 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 6 50 Z 1:05.40 ručně zadán
    27.04.2019 8 50 K :55.00 ručně zadán
    27.04.2019 15 50 P 1:08.00 ručně zadán

    REJMAN Ondřej 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 6 50 Z :55.56
    27.04.2019 8 50 K :50.38
    27.04.2019 15 50 P :59.46

    ROUS David 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 2 200 K 2:52.83
    27.04.2019 4 50 M :37.85
    27.04.2019 8 50 K :33.20
    27.04.2019 15 50 P :44.83
    27.04.2019 17 100 K 1:13.23
    27.04.2019 19 100 O 1:28.73

    TOUŠKOVÁ Lucie 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 3 50 M :33.27
    27.04.2019 5 50 Z :36.49
    27.04.2019 7 50 K :30.69
    27.04.2019 12 200 O
    27.04.2019 16 100 K 1:07.18
    27.04.2019 18 100 O 1:17.78

    TROJKOVÁ Kristýna 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 5 50 Z :59.58
    27.04.2019 7 50 K :48.46
    27.04.2019 14 50 P 1:07.78

    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 3 50 M :49.61
    27.04.2019 5 50 Z :45.17
    27.04.2019 7 50 K :39.07
    27.04.2019 14 50 P :47.07
    27.04.2019 16 100 K 1:31.30
    27.04.2019 18 100 O 1:41.72

    ŠPITÁLSKÝ Jan 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 2 200 K 3:20.50 ručně zadán
    27.04.2019 4 50 M :48.13
    27.04.2019 8 50 K :39.08
    27.04.2019 15 50 P :52.39
    27.04.2019 17 100 K 1:29.13
    27.04.2019 19 100 O 1:42.08

    ŠVÁB Pavel 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    27.04.2019 6 50 Z :49.25
    27.04.2019 8 50 K :41.42
    27.04.2019 15 50 P :51.77
    27.04.2019 19 100 O 1:54.70 ručně zadán
  • So
    11
    Kvě
    2019
    Ústí n. L.

    Jméno RN Disciplína Čas
    ADAMEC Petr 2007 1) 100 M 01:18,60
    5) 50 VZ 00:29,25
    9) 100 Z 01:19,42
    13) 50 M 00:34,10
    15) 200 VZ 02:19,78
    17) 100 VZ 01:03,42
    21) 100 P 01:36,42
    25) 200 PZ 02:43,17
    ANDRLOVÁ Adéla 2009 4) 50 Z 00:43,46
    6) 50 VZ 00:38,56
    10) 100 Z 01:35,47
    12) 50 P 00:49,36
    14) 50 M 00:46,99
    BRETTSCHNEIDER Adam 2004 5) 50 VZ 00:30,49
    7) 200 P 03:08,73
    11) 50 P 00:39,30
    15) 200 VZ 02:29,16
    17) 100 VZ 01:09,33
    21) 100 P 01:27,55
    25) 200 PZ 02:42,96
    BRNA Filip 2008 3) 50 Z 00:43,15
    5) 50 VZ 00:34,97
    7) 200 P 03:35,00
    9) 100 Z 01:30,96
    11) 50 P 00:43,75
    15) 200 VZ 03:12,40
    17) 100 VZ 01:18,87
    21) 100 P 01:37,08
    25) 200 PZ 03:20,00
    BĚHOUNEK Ondřej 2009 3) 50 Z 00:47,64
    5) 50 VZ 00:41,31
    9) 100 Z 01:45,87
    11) 50 P 00:54,66
    13) 50 M 00:50,14
    DOLNIAK Martin 2006 1) 100 M 01:25,27
    5) 50 VZ 00:30,56
    9) 100 Z 01:14,15
    15) 200 VZ 02:24,89
    17) 100 VZ 01:05,49
    23) 200 Z 02:42,55
    25) 200 PZ 02:46,13
    HAASOVÁ Dana 2009 4) 50 Z 00:52,77
    6) 50 VZ 00:45,84
    10) 100 Z 01:47,44
    12) 50 P 00:55,14
    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 4) 50 Z 00:47,03
    6) 50 VZ 00:39,22
    10) 100 Z 01:39,10
    12) 50 P 00:50,22
    KUNKELA Alexandr 2008 1) 100 M 01:50,00
    3) 50 Z 00:42,00
    5) 50 VZ 00:38,35
    9) 100 Z 01:30,02
    13) 50 M 00:45,83
    15) 200 VZ 03:19,81
    17) 100 VZ 01:25,37
    21) 100 P 01:47,94
    25) 200 PZ 03:27,60
    LETALÍKOVÁ Alexandra 2003 4) 50 Z 00:33,55
    8) 200 P 02:54,05
    10) 100 Z 01:12,30
    12) 50 P 00:34,59
    22) 100 P 01:16,99
    MACHÁČEK René Petr 2008 3) 50 Z 00:44,99
    5) 50 VZ 00:38,20
    9) 100 Z 01:36,35
    11) 50 P 00:52,72
    13) 50 M 00:44,14
    NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 4) 50 Z 00:49,50
    6) 50 VZ 00:43,40
    10) 100 Z 01:53,77
    12) 50 P 00:55,90
    NOVÁK Adam 2002 1) 100 M 00:57,42
    7) 200 P 02:26,79
    11) 50 P 00:30,80
    13) 50 M 00:27,20
    15) 200 VZ 02:00,76
    17) 100 VZ 00:55,09
    21) 100 P 01:07,07
    POŠTA Jakub 2008 3) 50 Z 00:47,86
    5) 50 VZ 00:41,50
    9) 100 Z 01:50,40
    11) 50 P 00:55,44
    13) 50 M 00:49,69
    PRANTOVÁ Laura 2008 2) 100 M 01:30,95
    4) 50 Z 00:39,98
    6) 50 VZ 00:33,73
    10) 100 Z 01:25,81
    14) 50 M 00:37,68
    16) 200 VZ 03:10,00
    18) 100 VZ 01:16,50
    24) 200 Z 03:11,68
    26) 200 PZ 03:27,24
    ROUS David 2008 1) 100 M 01:36,58
    3) 50 Z 00:41,59
    5) 50 VZ 00:33,20
    11) 50 P 00:44,83
    13) 50 M 00:37,85
    15) 200 VZ 02:52,83
    17) 100 VZ 01:13,23
    21) 100 P 01:40,31
    25) 200 PZ 03:14,57
    TICHÁ Natálie 2009 4) 50 Z 00:50,69
    6) 50 VZ 00:41,87
    10) 100 Z 01:51,44
    12) 50 P 00:53,75
    TOUŠKOVÁ Lucie 2005 4) 50 Z 00:36,37
    6) 50 VZ 00:30,48
    14) 50 M 00:33,27
    16) 200 VZ 02:26,54
    18) 100 VZ 01:06,43
    26) 200 PZ 02:49,20
    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 4) 50 Z 00:45,17
    6) 50 VZ 00:39,07
    8) 200 P 03:45,00
    10) 100 Z 01:38,00
    12) 50 P 00:47,07
    16) 200 VZ 03:43,70
    18) 100 VZ 01:31,30
    22) 100 P 01:43,47
    WOHLOVÁ Adéla 2004 4) 50 Z 00:34,66
    6) 50 VZ 00:31,87
    10) 100 Z 01:12,86
    16) 200 VZ 02:32,64
    18) 100 VZ 01:11,28
    24) 200 Z 02:39,03
    ŠVÁB Pavel 2010 3) 50 Z 00:47,46
    5) 50 VZ 00:41,42
    9) 100 Z 01:44,84
    11) 50 P 00:51,77

     

  • 17
    Kvě
    2019
  • So
    25
    Kvě
    2019
    Litvínov

    ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:35.47
    25.05.2019 5 50 P :49.36
    25.05.2019 11 100 O 1:38.62
    25.05.2019 20 100 P 1:51.49
    25.05.2019 24 50 Z :43.46
    25.05.2019 26 50 M :46.99

    BERGMANOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 5 50 P :49.74
    25.05.2019 7 50 K :37.12
    25.05.2019 11 100 O 1:32.98
    25.05.2019 18 100 K 1:24.78
    25.05.2019 20 100 P 1:46.28
    25.05.2019 26 50 M :41.96

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:30.96
    25.05.2019 4 200 P 3:33.11
    25.05.2019 12 100 O 1:29.65
    25.05.2019 19 100 P 1:37.08
    25.05.2019 25 50 M :41.10
    25.05.2019 27 200 O 3:19.25

    BĚHOUNEK Ondřej 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:45.87
    25.05.2019 6 50 P :54.66
    25.05.2019 8 50 K :41.31
    25.05.2019 19 100 P 2:07.57
    25.05.2019 23 50 Z :47.64
    25.05.2019 25 50 M :50.14

    HAASOVÁ Dana 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:47.44
    25.05.2019 5 50 P :55.14
    25.05.2019 7 50 K :45.84
    25.05.2019 18 100 K 1:43.60
    25.05.2019 20 100 P 2:03.77
    25.05.2019 24 50 Z :52.77

    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:39.10
    25.05.2019 3 200 P 3:56.48
    25.05.2019 7 50 K :39.22
    25.05.2019 20 100 P 1:47.89
    25.05.2019 22 200 Z 3:41.41
    25.05.2019 26 50 M :48.09

    IMMER Kryštof 2011 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 6 50 P 1:07.05
    25.05.2019 8 50 K :51.93
    25.05.2019 23 50 Z :55.05

    KLIKOVÁ Tereza 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 7 50 K :35.42
    25.05.2019 11 100 O 1:33.04
    25.05.2019 13 200 K 3:19.59
    25.05.2019 20 100 P 1:40.78
    25.05.2019 26 50 M :41.92
    25.05.2019 18 100 K 1:22.87

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:30.02
    25.05.2019 8 50 K :38.35
    25.05.2019 12 100 O 1:33.47
    25.05.2019 19 100 P 1:47.94
    25.05.2019 25 50 M :45.83
    25.05.2019 27 200 O 3:27.60

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:36.35
    25.05.2019 8 50 K :38.20
    25.05.2019 12 100 O 1:37.65
    25.05.2019 17 100 K 1:25.65
    25.05.2019 21 200 Z 3:29.62
    25.05.2019 25 50 M :44.14

    NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:53.77
    25.05.2019 3 200 P 4:13.29
    25.05.2019 7 50 K :43.40
    25.05.2019 20 100 P 2:04.81
    25.05.2019 22 200 Z 4:04.01

    NĚMEC Nikolas 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 6 50 P :56.09
    25.05.2019 8 50 K :46.91
    25.05.2019 23 50 Z :51.67

    POŠTA Jakub 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:51.14
    25.05.2019 8 50 K :41.39
    25.05.2019 12 100 O 1:45.72
    25.05.2019 17 100 K 1:38.45
    25.05.2019 19 100 P 2:00.44
    25.05.2019 25 50 M :49.69

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 1 100 Z 1:25.81
    25.05.2019 9 100 M 1:30.95
    25.05.2019 7 50 K :33.73
    25.05.2019 26 50 M :37.68
    25.05.2019 22 200 Z 3:11.68
    25.05.2019 18 100 K 1:16.50

    PROCHÁZKA Jiří 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 8 50 K :51.05
    25.05.2019 23 50 Z :56.80

    REJMAN Ondřej 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 6 50 P :57.10
    25.05.2019 8 50 K :49.25
    25.05.2019 23 50 Z :51.74

    ROUS David 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 8 50 K :33.20
    25.05.2019 10 100 M 1:36.58
    25.05.2019 12 100 O 1:28.73
    25.05.2019 17 100 K 1:13.23
    25.05.2019 25 50 M :37.85
    25.05.2019 27 200 O 3:11.44

    TROJKOVÁ Kristýna 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 5 50 P 1:07.78
    25.05.2019 7 50 K :48.46
    25.05.2019 24 50 Z :56.14

    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 7 50 K :39.07
    25.05.2019 11 100 O 1:41.72
    25.05.2019 1 100 Z 1:38.00
    25.05.2019 20 100 P 1:43.47
    25.05.2019 18 100 K 1:31.30
    25.05.2019 26 50 M :49.61

    ŠVÁB Pavel 2010 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    25.05.2019 2 100 Z 1:44.84
    25.05.2019 6 50 P :51.77
    25.05.2019 19 100 P 2:01.85
    25.05.2019 23 50 Z :47.46
  • So
    01
    Čvn
    2019
    Varnsdorf

    Jméno RN Disciplína Čas R/D
    ADAMEC Petr 2007 1) 200 VZ 02:19,78 7/5
    7) 100 PZ 01:17,61 6/2
    9) 400 VZ 04:55,53 3/3
    14) 50 VZ 00:29,25 8/5
    16) 200 PZ 02:43,17 4/3
    22) 1500 VZ 20:21,47 2/3
    26) 100 M 01:18,60 3/4
    30) 100 VZ 01:03,42 8/3
    BERGMANOVÁ Eliška 2006 2) 200 VZ 02:37,07 6/2
    4) 100 P 01:34,89 5/1
    8) 100 PZ 01:22,83 8/5
    13) 50 VZ 00:32,16 9/1
    15) 200 PZ 02:54,20 5/3
    25) 100 M 01:32,86 2/3
    27) 200 P 03:25,03 2/2
    29) 100 VZ 01:12,74 9/1
    CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 2) 200 VZ 02:46,69 5/5
    4) 100 P 01:35,48 4/2
    8) 100 PZ 01:26,72 5/3
    13) 50 VZ 00:34,28 5/5
    15) 200 PZ 03:07,33 3/2
    17) 100 Z 01:29,41 3/3
    25) 100 M 01:32,86 2/4
    29) 100 VZ 01:16,21 6/4
    DOLNIAK Martin 2006 1) 200 VZ 02:24,89 6/3
    5) 200 M 03:18,90 1/4
    9) 400 VZ 05:24,09 2/3
    14) 50 VZ 00:30,56 7/5
    16) 200 PZ 02:46,13 4/2
    18) 100 Z 01:14,15 5/3
    24) 200 Z 02:42,55 2/4
    26) 100 M 01:23,76 2/4
    30) 100 VZ 01:05,49 8/1
    KŘÍŽ Robert 2005 1) 200 VZ 02:35,29 5/2
    3) 100 P 01:29,62 4/2
    14) 50 VZ 00:31,42 6/5
    16) 200 PZ 02:56,58 3/2
    18) 100 Z 01:24,69 3/2
    26) 100 M 01:30,37 1/3
    28) 200 P 03:21,43 2/3
    30) 100 VZ 01:10,16 6/3
    TOUŠKOVÁ Lucie 2005 2) 200 VZ 02:26,54 7/3
    8) 100 PZ 01:17,35 11/1
    13) 50 VZ 00:30,48 11/4
    17) 100 Z 01:17,12 7/2
    19) 400 VZ 05:31,63 3/3
    25) 100 M 01:22,83 5/1
    29) 100 VZ 01:06,43 12/5
  • Ne
    09
    Čvn
    2019
    Praha, Radlice

    Jméno RN Disciplína Čas R/D
    ANDRLOVÁ Adéla 2009 1) 100 Z 01:30,41 5/2
    3) 50 P 00:48,84 3/2
    9) 100 PZ 01:36,80 2/3
    17) 100 P 01:47,85 3/1
    19) 50 Z 00:42,65 5/6
    21) 50 M 00:46,99 1/2
    BERGMANOVÁ Adéla 2009 3) 50 P 00:49,79 2/6
    5) 50 VZ 00:37,30 3/3
    9) 100 PZ 01:32,98 4/2
    15) 100 VZ 01:24,78 2/4
    17) 100 P 01:46,48 3/3
    21) 50 M 00:41,96 6/6
    BĚHOUNEK Ondřej 2009 2) 100 Z 01:41,78 N5
    4) 50 P 00:54,66 N10
    6) 50 VZ 00:40,11 N17
    16) 100 P 02:01,81 N9
    18) 50 Z 00:48,38 N9
    20) 50 M 00:48,28 3/5
  • Ne
    09
    Čvn
    2019
    Chomutov

    Jméno RN Disciplína Čas R/D
    BRNA Filip 2008 2) 100 Z 01:30,96 N1
    4) 200 P 03:32,40 1/1
    10) 100 PZ 01:29,65 1/2
    17) 100 P 01:37,08 3/1
    21) 50 M 00:41,10 2/7
    23) 200 PZ 03:16,91 1/8
    KLIKOVÁ Tereza 2008 5) 50 VZ 00:35,42 N11
    9) 100 PZ 01:28,72 1/7
    14) 800 VZ 14:05,50 N4
    16) 100 VZ 01:21,83 N26
    18) 100 P 01:39,22 1/4
    22) 50 M 00:41,92 N1
    KUNKELA Alexandr 2008 2) 100 Z 01:30,02 1/8
    6) 50 VZ 00:38,35 N20
    10) 100 PZ 01:33,47 N14
    17) 100 P 01:44,24 N2
    21) 50 M 00:45,83 N5
    23) 200 PZ 03:25,84 N8
    PRANTOVÁ Laura 2008 1) 100 Z 01:25,39 2/7
    5) 50 VZ 00:32,85 4/8
    7) 100 M 01:30,95 3/3
    16) 100 VZ 01:14,43 3/8
    22) 50 M 00:37,68 4/1
    ROUS David 2008 6) 50 VZ 00:32,57 4/1
    8) 100 M 01:32,72 3/2
    10) 100 PZ 01:28,14 2/1
    15) 100 VZ 01:13,23 3/5
    21) 50 M 00:37,85 3/5
    23) 200 PZ 03:06,56 2/1
  • So
    15
    Čvn
    2019
  • So
    15
    Čvn
    2019
  • 13
    Zář
    2019
    Chomutov

    ADAMEC Petr 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 1 400 K 4:43.12
    13.09.2019 3 50 M :34.10
    13.09.2019 9 50 K :28.67
    14.09.2019 15 100 Z 1:19.42
    14.09.2019 17 100 O 1:17.61
    14.09.2019 21 100 K 1:02.68
    14.09.2019 23 200 K 2:16.40
    14.09.2019 25 100 M 1:17.63

    BERGMANOVÁ Eliška 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 2 400 K 6:01.26
    13.09.2019 10 50 K :32.16
    13.09.2019 12 200 O 2:54.20
    14.09.2019 16 100 Z 1:21.48
    14.09.2019 18 100 O 1:22.76
    14.09.2019 22 100 K 1:10.68
    14.09.2019 24 200 K 2:37.07
    14.09.2019 26 100 M 1:31.30

    BRETTSCHNEIDER Adam 2004 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 1 400 K 5:32.30
    13.09.2019 7 50 P :39.30
    13.09.2019 11 200 O 2:42.96
    14.09.2019 17 100 O 1:17.69
    14.09.2019 19 200 P 3:08.73
    14.09.2019 21 100 K 1:08.93
    14.09.2019 23 200 K 2:29.16
    14.09.2019 25 100 M 1:21.29
    14.09.2019 29 100 P 1:27.55

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 3 50 M :40.75
    13.09.2019 7 50 P :43.75
    13.09.2019 11 200 O 3:16.91
    14.09.2019 17 100 O 1:29.65
    14.09.2019 19 200 P 3:32.40
    14.09.2019 21 100 K 1:18.87
    14.09.2019 23 200 K 2:56.46
    14.09.2019 29 100 P 1:36.92

    CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 4 50 M :40.78
    13.09.2019 2 400 K 6:38.00
    13.09.2019 10 50 K :34.28
    14.09.2019 16 100 Z 1:29.41
    14.09.2019 22 100 K 1:16.21
    14.09.2019 24 200 K 2:46.69
    14.09.2019 26 100 M 1:32.86
    14.09.2019 30 100 P 1:35.48
    14.09.2019 20 200 P 3:38.82

    DOLNIAK Martin 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 1 400 K 5:12.62
    13.09.2019 5 50 Z :36.22
    13.09.2019 11 200 O 2:46.13
    14.09.2019 13 200 M 3:01.24
    14.09.2019 15 100 Z 1:12.73
    14.09.2019 21 100 K 1:04.35
    14.09.2019 27 200 Z 2:35.91
    14.09.2019 23 200 K 2:24.89

    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 4 50 M :48.09
    13.09.2019 6 50 Z :46.49
    13.09.2019 8 50 P :50.22
    14.09.2019 16 100 Z 1:35.89
    14.09.2019 18 100 O 1:43.27
    14.09.2019 22 100 K 1:30.24
    14.09.2019 24 200 K 3:11.25
    14.09.2019 28 200 Z 3:34.98
    14.09.2019 30 100 P 1:47.89

    KLIKOVÁ Tereza 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 8 50 P :44.87
    13.09.2019 10 50 K :35.42
    13.09.2019 4 50 M :41.92
    14.09.2019 18 100 O 1:28.72
    14.09.2019 22 100 K 1:21.83
    14.09.2019 16 100 Z 1:36.64
    14.09.2019 24 200 K 3:19.59
    14.09.2019 30 100 P 1:39.22

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 3 50 M :45.83
    13.09.2019 11 200 O 3:25.84
    14.09.2019 15 100 Z 1:28.47
    14.09.2019 17 100 O 1:33.47
    14.09.2019 21 100 K 1:25.37
    14.09.2019 23 200 K 3:19.81
    14.09.2019 29 100 P 1:44.24

    KŘÍŽ Robert 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 7 50 P :39.42
    13.09.2019 9 50 K :30.77
    13.09.2019 3 50 M :37.41
    14.09.2019 19 200 P 3:11.86
    14.09.2019 21 100 K 1:09.63
    14.09.2019 29 100 P 1:28.11
    14.09.2019 23 200 K 2:32.45
    14.09.2019 25 100 M 1:26.36

    LETALÍKOVÁ Alexandra 2003 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 8 50 P :34.59
    13.09.2019 12 200 O 2:38.93
    13.09.2019 6 50 Z :33.55
    14.09.2019 18 100 O 1:11.25
    14.09.2019 20 200 P 2:54.05
    14.09.2019 16 100 Z 1:12.30
    14.09.2019 30 100 P 1:16.99
    14.09.2019 24 200 K 2:23.90

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 3 50 M :44.14
    13.09.2019 5 50 Z :44.99
    13.09.2019 7 50 P :52.72
    14.09.2019 15 100 Z 1:36.35
    14.09.2019 17 100 O 1:37.65
    14.09.2019 21 100 K 1:25.65
    14.09.2019 23 200 K 3:25.42
    14.09.2019 27 200 Z 3:29.62
    14.09.2019 29 100 P 1:57.69

    NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 6 50 Z :49.90
    13.09.2019 8 50 P :58.56
    13.09.2019 10 50 K :42.84
    14.09.2019 16 100 Z 1:44.88
    14.09.2019 20 200 P 4:13.29
    14.09.2019 24 200 K 3:46.54
    14.09.2019 28 200 Z 4:01.22
    14.09.2019 30 100 P 2:04.06

    POŠTA Jakub 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 3 50 M :49.69
    13.09.2019 7 50 P :55.44
    13.09.2019 5 50 Z :47.86
    14.09.2019 15 100 Z 1:42.64
    14.09.2019 17 100 O 1:41.42
    14.09.2019 21 100 K 1:32.88
    14.09.2019 23 200 K 3:28.92
    14.09.2019 27 200 Z 3:55.08
    14.09.2019 29 100 P 2:00.44

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 4 50 M :36.28
    13.09.2019 10 50 K :32.03
    13.09.2019 12 200 O 3:27.24
    14.09.2019 16 100 Z 1:25.39
    14.09.2019 18 100 O 1:29.19
    14.09.2019 22 100 K 1:14.43
    14.09.2019 26 100 M 1:30.95
    14.09.2019 24 200 K 3:03.43
    14.09.2019 28 200 Z 3:09.66

    ROUS David 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 3 50 M :37.85
    13.09.2019 9 50 K :32.54
    13.09.2019 1 400 K 6:20.90
    14.09.2019 15 100 Z 1:32.00
    14.09.2019 17 100 O 1:28.14
    14.09.2019 21 100 K 1:11.94
    14.09.2019 23 200 K 2:52.83
    14.09.2019 25 100 M 1:32.72
    14.09.2019 29 100 P 1:40.31

    TOUŠKOVÁ Lucie 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 4 50 M :33.41
    13.09.2019 6 50 Z :36.37
    13.09.2019 10 50 K :30.42
    14.09.2019 16 100 Z 1:17.12
    14.09.2019 18 100 O 1:17.35
    14.09.2019 22 100 K 1:06.43
    14.09.2019 24 200 K 2:26.54
    14.09.2019 26 100 M 1:20.99

    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 8 50 P :47.07
    13.09.2019 10 50 K :39.07
    13.09.2019 6 50 Z :45.17
    14.09.2019 16 100 Z 1:38.00
    14.09.2019 18 100 O 1:41.09
    14.09.2019 22 100 K 1:30.83
    14.09.2019 24 200 K 3:43.70
    14.09.2019 30 100 P 1:43.47

    WOHLOVÁ Adéla 2004 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    13.09.2019 6 50 Z :34.66
    13.09.2019 4 50 M :38.21
    13.09.2019 10 50 K :31.87
    14.09.2019 16 100 Z 1:13.70
    14.09.2019 18 100 O 1:22.67
    14.09.2019 22 100 K 1:11.28
    14.09.2019 24 200 K 2:37.44
    14.09.2019 28 200 Z 2:39.25
    14.09.2019 30 100 P 1:38.18
  • So
    21
    Zář
    2019
    Mladá Boleslav

    Přihlášky 42.Cena Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera klubu PKLtv

     

    ADAMEC Petr 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 9 100 O 1:17.61
    21.09.2019 3 50 K :28.67
    21.09.2019 15 100 P 1:34.77
    21.09.2019 21 100 M 1:17.63
    21.09.2019 27 100 Z 1:19.42
    21.09.2019 33 100 K 1:02.68

    ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 2 50 K :38.56
    21.09.2019 8 100 O 1:34.37
    21.09.2019 14 50 P :47.98
    21.09.2019 20 50 M :45.03
    21.09.2019 26 50 Z :42.65
    21.09.2019 32 100 K 1:30.78

    BERGMANOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 2 50 K :36.64
    21.09.2019 8 100 O 1:32.98
    21.09.2019 14 50 P :47.69
    21.09.2019 20 50 M :40.95
    21.09.2019 26 50 Z :46.07
    21.09.2019 32 100 K 1:24.78

    BERGMANOVÁ Eliška 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 6 50 K :32.16
    21.09.2019 12 200 O 2:54.20
    21.09.2019 18 100 P 1:34.89
    21.09.2019 24 100 M 1:32.86
    21.09.2019 36 100 K 1:12.74

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 3 50 K :34.35
    21.09.2019 9 100 O 1:29.65
    21.09.2019 15 100 P 1:36.92
    21.09.2019 27 100 Z 1:30.96
    21.09.2019 33 100 K 1:18.87

    BĚHOUNEK Ondřej 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 1 50 K :40.11
    21.09.2019 7 100 O 1:45.50 ručně zadán
    21.09.2019 13 50 P :54.66
    21.09.2019 19 50 M :44.75
    21.09.2019 25 50 Z :48.38
    21.09.2019 31 100 K 1:41.30 ručně zadán

    CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 4 50 K :34.28
    21.09.2019 10 100 O 1:26.72
    21.09.2019 16 100 P 1:35.48
    21.09.2019 22 100 M 1:32.86
    21.09.2019 28 100 Z 1:29.41
    21.09.2019 34 100 K 1:16.21

    DOLNIAK Martin 2006 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 5 50 K :29.90
    21.09.2019 11 200 O 2:46.13
    21.09.2019 17 100 P 1:32.33
    21.09.2019 23 100 M 1:23.76
    21.09.2019 29 100 Z 1:12.73
    21.09.2019 35 100 K 1:04.35

    HAASOVÁ Dana 2009 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 2 50 K :45.84
    21.09.2019 14 50 P :55.14
    21.09.2019 26 50 Z :51.05
    21.09.2019 32 100 K 1:43.60

    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 4 50 K :38.72
    21.09.2019 10 100 O 1:43.27
    21.09.2019 16 100 P 1:47.89
    21.09.2019 28 100 Z 1:35.89
    21.09.2019 34 100 K 1:30.24

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 3 50 K :38.35
    21.09.2019 9 100 O 1:33.47
    21.09.2019 15 100 P 1:44.24
    21.09.2019 27 100 Z 1:28.47
    21.09.2019 33 100 K 1:25.37

    KŘÍŽ Robert 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 5 50 K :30.77
    21.09.2019 11 200 O 2:54.26
    21.09.2019 17 100 P 1:28.11
    21.09.2019 23 100 M 1:26.36
    21.09.2019 29 100 Z 1:24.69
    21.09.2019 35 100 K 1:09.63

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 3 50 K :38.20
    21.09.2019 9 100 O 1:37.65
    21.09.2019 15 100 P 1:57.69
    21.09.2019 27 100 Z 1:36.35
    21.09.2019 33 100 K 1:25.65

    NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 4 50 K :42.84
    21.09.2019 10 100 O 1:48.90 ručně zadán
    21.09.2019 16 100 P 2:04.06
    21.09.2019 28 100 Z 1:44.88
    21.09.2019 34 100 K 1:35.00 ručně zadán

    POŠTA Jakub 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 3 50 K :40.95
    21.09.2019 9 100 O 1:41.42
    21.09.2019 15 100 P 2:00.44
    21.09.2019 27 100 Z 1:42.64
    21.09.2019 33 100 K 1:32.88

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 4 50 K :32.03
    21.09.2019 10 100 O 1:29.19
    21.09.2019 22 100 M 1:30.95
    21.09.2019 28 100 Z 1:25.39
    21.09.2019 34 100 K 1:14.43

    ROUS David 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 3 50 K :32.54
    21.09.2019 9 100 O 1:28.14
    21.09.2019 15 100 P 1:40.31
    21.09.2019 21 100 M 1:32.72
    21.09.2019 33 100 K 1:11.94
    21.09.2019 27 100 Z 1:32.00

    TOUŠKOVÁ Lucie 2005 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 6 50 K :30.42
    21.09.2019 12 200 O 2:49.20
    21.09.2019 24 100 M 1:22.83
    21.09.2019 30 100 Z 1:17.12
    21.09.2019 36 100 K 1:06.43

    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

    Datum Disciplína Kvalifikační čas
    21.09.2019 10 100 O 1:41.09
    21.09.2019 4 50 K :39.07
    21.09.2019 16 100 P 1:43.47
    21.09.2019 28 100 Z 1:38.00
    21.09.2019 34 100 K 1:30.83

     

  • So
    28
    Zář
    2019
  • So
    12
    Říj
    2019
  • 18
    Říj
    2019
  • So
    19
    Říj
    2019
  • Ne
    03
    Lis
    2019
  • So
    09
    Lis
    2019
    Most

    Jméno RN Disciplína Čas
    ANDRLOVÁ Adéla 2009 1) 100 VZ 01:21,58
    3) 50 M 00:44,01
    5) 50 Z 00:40,67
    9) 100 PZ 01:30,33
    11) 50 VZ 00:35,74
    13) 50 P 00:45,52
    ANGELOVIČ Petr 2009 2) 100 VZ 01:35,32
    6) 50 Z 00:55,70
    10) 100 PZ 01:58,60
    12) 50 VZ 00:42,70
    14) 50 P 01:06,69
    BRNA Filip 2008 2) 100 VZ 01:18,75
    4) 50 M 00:40,75
    6) 50 Z 00:43,15
    10) 100 PZ 01:29,65
    12) 50 VZ 00:34,35
    14) 50 P 00:43,75
    BĚHOUNEK Ondřej 2009 2) 100 VZ 01:32,88
    4) 50 M 00:43,93
    6) 50 Z 00:47,64
    10) 100 PZ 01:45,80
    12) 50 VZ 00:39,73
    14) 50 P 00:52,24
    ČERNÝ Jakub 2010 2) 100 VZ 02:03,80
    6) 50 Z 00:58,10
    12) 50 VZ 00:48,98
    14) 50 P 01:02,52
    CHYTRÝ Josef 2010 2) 100 VZ 02:05,51
    6) 50 Z 01:03,59
    12) 50 VZ 00:52,83
    14) 50 P 01:04,45
    ELIS Jan 2010 2) 100 VZ 02:10,90
    6) 50 Z 01:02,40
    12) 50 VZ 00:54,14
    14) 50 P 01:07,08
    ELIS Josef 2010 2) 100 VZ 01:56,10
    6) 50 Z 00:56,90
    12) 50 VZ 00:47,77
    14) 50 P 01:03,08
    HAASOVÁ Dana 2009 1) 100 VZ 01:43,60
    5) 50 Z 00:51,05
    11) 50 VZ 00:45,84
    13) 50 P 00:55,14
    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 1) 100 VZ 01:30,24
    3) 50 M 00:48,09
    5) 50 Z 00:46,49
    9) 100 PZ 01:41,40
    11) 50 VZ 00:38,72
    13) 50 P 00:50,22
    KUNKELA Alexandr 2008 2) 100 VZ 01:24,12
    4) 50 M 00:45,83
    6) 50 Z 00:42,00
    10) 100 PZ 01:32,57
    12) 50 VZ 00:38,35
    14) 50 P 00:50,35
    MACHÁČEK René Petr 2008 2) 100 VZ 01:19,99
    4) 50 M 00:39,98
    6) 50 Z 00:44,99
    10) 100 PZ 01:37,65
    12) 50 VZ 00:34,58
    14) 50 P 00:52,72
    MÜHLFELD Šimon 2011 2) 100 VZ 02:08,10
    6) 50 Z 01:04,19
    12) 50 VZ 00:53,62
    NEKNĚZOVÁ Aneta 2008 1) 100 VZ 01:35,08
    5) 50 Z 00:46,90
    9) 100 PZ 01:41,61
    11) 50 VZ 00:40,92
    13) 50 P 00:56,49
    PALOWSKI Marek 2010 2) 100 VZ 02:18,00
    6) 50 Z 01:04,97
    12) 50 VZ 01:00,99
    14) 50 P 01:11,73
    POŠTA Jakub 2008 2) 100 VZ 01:32,44
    4) 50 M 00:46,77
    6) 50 Z 00:47,41
    10) 100 PZ 01:41,42
    12) 50 VZ 00:40,95
    14) 50 P 00:55,29
    PROCHÁZKA Jiří 2010 2) 100 VZ 01:57,42
    6) 50 Z 00:55,98
    12) 50 VZ 00:49,84
    14) 50 P 01:09,35
    REJMAN Ondřej 2010 2) 100 VZ 01:43,35
    6) 50 Z 00:51,74
    12) 50 VZ 00:48,30
    14) 50 P 00:54,87
    ROUS David 2008 2) 100 VZ 01:11,71
    4) 50 M 00:37,01
    6) 50 Z 00:41,59
    10) 100 PZ 01:24,69
    12) 50 VZ 00:32,54
    14) 50 P 00:44,83
    RUCKÝ Tomáš André 2009 2) 100 VZ 01:48,39
    6) 50 Z 00:51,35
    12) 50 VZ 00:49,64
    14) 50 P 00:54,01
    SCHLAUCHOVÁ Karolína 2008 1) 100 VZ 01:39,36
    5) 50 Z 00:52,96
    9) 100 PZ 01:58,60
    11) 50 VZ 00:42,14
    13) 50 P 01:03,17
    TROJKOVÁ Kristýna 2010 1) 100 VZ 01:52,80
    5) 50 Z 00:56,14
    11) 50 VZ 00:46,51
    13) 50 P 01:07,32
    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 1) 100 VZ 01:24,79
    3) 50 M 00:49,61
    5) 50 Z 00:41,92
    9) 100 PZ 01:41,09
    11) 50 VZ 00:35,78
    13) 50 P 00:46,07
  • So
    16
    Lis
    2019
    Litoměřice

    ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    1 - 100 Z 1:27.19
    5 - 50 P 0:45.52
    11 - 100 O 1:30.33
    20 - 100 P 1:42.73
    24 - 50 Z 0:40.67
    26 - 50 M 0:42.84 ručně zadán

    ANGELOVIČ Petr 2009 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    6 - 50 P 1:06.69
    8 - 50 K 0:39.39 ručně zadán
    17 - 100 K 1:29.31 ručně zadán
    23 - 50 Z 0:51.72 ručně zadán

    BRNA Filip 2008 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    2 - 100 Z 1:30.96
    4 - 200 P 3:24.50
    12 - 100 O 1:28.30 ručně zadán
    19 - 100 P 1:36.25
    25 - 50 M 0:40.75
    27 - 200 O 3:14.57

    BĚHOUNEK Ondřej 2009 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    2 - 100 Z 1:41.78
    6 - 50 P 0:52.24
    10 - 100 M 1:49.20
    17 - 100 K 1:32.88
    23 - 50 Z 0:47.64
    25 - 50 M 0:43.93

    HAASOVÁ Dana 2009 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    1 - 100 Z 1:45.19
    5 - 50 P 0:55.14
    7 - 50 K 0:45.84
    18 - 100 K 1:43.60
    20 - 100 P 2:03.77
    24 - 50 Z 0:51.05

    HRUBEŠOVÁ Klára 2008 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    1 - 100 Z 1:35.89
    3 - 200 P 3:51.61
    9 - 100 M 1:55.60
    18 - 100 K 1:30.24
    20 - 100 P 1:47.89
    26 - 50 M 0:48.09

    KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    2 - 100 Z 1:28.47
    8 - 50 K 0:37.03 ručně zadán
    12 - 100 O 1:32.57
    19 - 100 P 1:44.24
    21 - 200 Z 3:15.09
    27 - 200 O 3:21.94

    MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    2 - 100 Z 1:32.18
    10 - 100 M 1:32.07
    12 - 100 O 1:29.04 ručně zadán
    17 - 100 K 1:14.31 ručně zadán
    21 - 200 Z 3:29.62
    25 - 50 M 0:38.49 ručně zadán

    POŠTA Jakub 2008 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    2 - 100 Z 1:40.61
    8 - 50 K 0:38.85 ručně zadán
    10 - 100 M 1:44.84
    17 - 100 K 1:30.73 ručně zadán
    19 - 100 P 1:55.42
    25 - 50 M 0:46.77

    PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    1 - 100 Z 1:23.64
    7 - 50 K :32.03
    9 - 100 M 1:28.30
    18 - 100 K 1:12.78
    26 - 50 M :36.26
    30 - 400 K 6:04.09

    ROUS David 2008 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    8 - 50 K 0:32.54
    10 - 100 M 1:29.81
    12 - 100 O 1:24.69
    17 - 100 K 1:11.71
    29 - 200 K 2:41.95
    25 - 50 M 0:36.24 ručně zadán

    RUCKÝ Tomáš André 2009 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    6 - 50 P 0:54.01
    8 - 50 K 0:49.64
    17 - 100 K 1:48.39
    19 - 100 P 2:05.46
    23 - 50 Z 0:51.35

    VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    1 - 100 Z 1:31.40
    3 - 200 P 3:31.09
    11 - 100 O 1:34.96 ručně zadán
    18 - 100 K 1:21.30 ručně zadán
    20 - 100 P 1:40.12
    26 - 50 M 0:45.89 ručně zadán

    ŠVÁB Pavel 2010 PKLtv

    Disciplína Kvalifikační čas
    6 - 50 P 0:50.67
    12 - 100 O 1:47.35
    19 - 100 P 1:53.77
    23 - 50 Z 0:47.46
  • So
    23
    Lis
    2019
  • So
    30
    Lis
    2019
    Praha - Radlice

    Jméno RN Disciplína Čas R/D
    BRNA Filip 2008 2) 100 Z 01:26,83 N3
    4) 200 P 03:17,94 3/6
    10) 100 PZ 01:25,50 2/4
    17) 100 P 01:32,60 4/5
    21) 50 M 00:40,75 2/6
    23) 200 PZ 03:09,35 1/1
    MACHÁČEK René Petr 2008 6) 50 VZ 00:34,38 N3
    8) 100 M 01:32,1 3/3
    10) 100 PZ 01:29,0 N12
    15) 100 VZ 01:14,3 2/6
    21) 50 M 00:38,5 4/1
    28) 800 VZ 14:02,5 N9
    PRANTOVÁ Laura 2008 1) 100 Z 01:23,36 2/5
    5) 50 VZ 00:31,57 5/1
    7) 100 M 01:26,60 3/2
    16) 100 VZ 01:10,22 4/4
    22) 50 M 00:36,3 4/1
    26) 400 VZ 05:51,1 N10
    ROUS David 2008 6) 50 VZ 00:32,08 3/4
    8) 100 M 01:29,81 4/2
    10) 100 PZ 01:24,69 3/6
    15) 100 VZ 01:11,71 3/2
    21) 50 M 00:36,24 5/1
    25) 200 VZ 02:40,13 2/6
  • So
    30
    Lis
    2019
    Marienberg

    Teilnehmer Jg. M/F DSV-Id WkNr Strecke Meldezeit
    Angelovic, Petr 2009 M 0 4 50 R 00:51,72
    8 50 F 00:39,39
    17 50 B 01:06,69
    19 100 F 01:29,31
    Chytry, Josef 2010 M 0 4 50 R 01:03,59
    8 50 F 00:50,83
    17 50 B 01:04,40
    19 100 F 02:05,50
    Elis, Jan 2010 M 0 4 50 R 00:56,14
    8 50 F 00:50,48
    17 50 B 01:07,00
    19 100 F 01:56,70
    Elis, Josef 2010 M 0 4 50 R 01:03,60
    8 50 F 00:45,49
    17 50 B 01:03,00
    19 100 F 01:50,10
    Hasova, Dana 2009 W 0 3 50 R 00:52,16
    7 50 F 00:47,44
    16 50 B 00:59,31
    18 100 F 01:45,27
    Hrubesova, Klara 2008 W 0 1 100 S 01:55,60
    9 100 L 01:41,40
    12 50 S 00:48,09
    18 100 F 01:30,24
    Kulenka, Alexandr 2008 M 0 4 50 R 00:41,61
    6 100 B 01:44,20
    15 100 R 01:28,40
    17 50 B 00:50,42
    Machacek, René 2008 M 0 2 100 S 01:41,50
    8 50 F 00:34,38
    13 50 S 00:38,49
    19 100 F 01:14,30
    Muhlfeld, Simon 2008 M 0 2 100 S 01:00,60
    6 100 B 00:53,61
    13 50 S 01:32,60
    19 100 F 02:08,10
    Neknezova, Aneta 2008 W 0 3 50 R 01:59,00
    7 50 F 00:40,92
    12 50 S 01:44,60
    18 100 F 01:34,70
    Palowski, Marek 2010 M 0 4 50 R 01:03,00
    8 50 F 00:54,90
    17 50 B 01:11,70
    19 100 F 02:02,30
    Posta, Jakub 2008 M 0 6 100 B 01:44,80
    8 50 F 01:55,40
    17 50 B 00:47,19
    19 100 F 01:30,70
    Prochazka, Jiri 2010 M 0 4 50 R 00:56,80
    8 50 F 00:47,38
    17 50 B 01:09,30
    19 100 F 01:57,40
    Rucky, Andre Tomas 2009 M 0 4 50 R 00:51,35
    6 100 B 02:05,40
    17 50 B 00:54,01
    19 100 F 01:48,40
    Schlauchova, Karolina 2008 W 0 3 50 R 00:48,51
    7 50 F 00:40,59
    16 50 B 01:01,60
    18 100 F 01:34,60
    Svab, Pavel 2010 M 0 6 100 B 01:53,70
    10 100 L 01:47,30
    15 100 R 01:38,70
    17 50 B 00:50,67
    Trojkova, Kristyna 2010 W 0 3 50 R 00:56,10
    7 50 F 00:46,80
    16 50 B 01:07,10
    18 100 F 01:48,50
    Vazanska, Aneta 2008 W 0 5 100 B 01:38,70
    9 100 L 01:29,40
    14 100 R 01:29,90
    16 50 B 00:45,57
    1. Mannschaft 2008 X 11 4x50 F 02:35,00
    2. Mannschaft 2009 X 11 4x50 F 02:28,00
  • So
    30
    Lis
    2019
  • So
    07
    Pro
    2019
  • So
    07
    Pro
    2019
  • So
    07
    Pro
    2019
    Mladá Boleslav

     

  • Čt
    12
    Pro
    2019