Důležité informace

Další suchoška s Markétou bude až po Velikonocích 26.04.2019. Nezapomeňte švihadla.. Děkuji Kurz delfínkového plavání má od března 2019 zcela naplněnou kapacitu!!!

!!! Prosím pozor !!!  Zkontrolujte si prosím platnost zdravotních prohlídek. Doba platnosti je nově uvedena v sekci
„Závodní družstva“ A BCD vždy u konkrétního plavce. Červeně jsou označeny data, u kterých vyprší platnost do 30.06.2019.
Obnovu lékařské prohlídky je možné objednat u sportovního lékaře v Ústí n. L. (odkaz ZDE)

Informace k závodům

Závody: Memoriál Jaroslava Jezbery, Chomutov Odjezd:
Doprava: Příjezd:
info: schůzka bude ve středu 24.04.2019 od 18:00 v bazénu
Přijatí plavci

Adamec Petr                – 180,-

Andrlová Adéla            – 360,-

Bergmanová Adéla      – 360,-

Bergmanová Eliška      – 360,-

Brna Filip                      – 180,-

Běhounek Ondřej         – 360,-

Chmelařová Michaela  – 360,-

Dolniak Martin              – 180,-

Haasová Dana             – 300,-

Hrubešová Klára          – 300,-

Immer Kryštof              – 180,-

Kliková Tereza             – 180,-

Kunkela Alexandr        – 180,-

Kříž Robert                  – 360,-

Macháček René Petr   – 360,-

Neknězová Aneta        – 300,-

Němec Nikolas            – 180,-

Pošta Jakub                – 360,-

Prantová Laura           – 180,-

Procházka Jiří             – 180,-

Rejlková Iveta             – 360,-

Rejman Ondřej           – 180,-

Rous David                 – 180,-

Schlauchová               – 120,-

Tichá Natálie               – 300,-

Toušková Lucie           – 360,-

Trojková Kristýna        – 180,-

Vážanská Aneta         – 180,-

Špitálský Jan              – 360,-

Šváb Pavel                 – 240,-

Družstvo „D“


Trenérské obsazení:

Zbyněk Vodák
Wohl Ondřej

Plavecké obsazení:

Elis Jan
Elis Josef
Gažůr Šimon
Hloušek Viktor Jan
Chytrý Josef
Immer Kryštof
Makovička Matyáš
Malíček Tomáš
Němec Nikolas
Procházka Jiří
Rejman Ondřej
Schlauchová Karolína
Smejkalová Sofie
Tomčík Matyáš, zdravotní prohlídka do 27.04.2019
Trojková Kristýna

 

Tréninkový harmonogram:

pondělí: 17:00 – 18:00
úterý: 17:00 – 18:00
středa: 17:00 – 18:00
čtvrtek: –
pátek: –