Informace k závodům

Závod: MČR družstev – 1. kolo – Ústecký kraj 2020 Schůzka: 22.1.2020 od 18:00
Odjezd: Příjezd:
Doprava: auta Doplňující info:

Přijatí plavci

ADAMEC Petr 2007 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 4 100 K 1:00.71
25.01.2020 10 400 O 5:56.33
25.01.2020 20 200 Z 2:46.70 ručně zadán
25.01.2020 28 400 K 4:35.66

ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 7 100 Z 1:25.34
25.01.2020 11 400 K 6:10.00 ručně zadán
25.01.2020 15 200 K 3:44.00
25.01.2020 19 200 Z 3:10.00 ručně zadán

BRETTSCHNEIDER Adam 2004 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 12 1500 K 20:28.40
25.01.2020 22 50 K :29.67
25.01.2020 26 200 O 2:42.96

BRNA Filip 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 2 200 P 3:17.94
25.01.2020 18 100 P 1:32.60
25.01.2020 26 200 O 3:09.35

CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 11 400 K 5:38.00 ručně zadán
25.01.2020 17 100 P 1:32.36
25.01.2020 27 800 K 12:25.87

DOLNIAK Martin 2006 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 6 200 M 2:53.22
25.01.2020 10 400 O 5:57.00 ručně zadán
25.01.2020 20 200 Z 2:32.21
25.01.2020 24 100 M 1:20.55

KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 4 100 K 1:21.65
25.01.2020 8 100 Z 1:28.47
25.01.2020 16 200 K 2:59.53

KŘÍŽ Robert 2005 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 2 200 P 3:00.43
25.01.2020 12 1500 K 21:00.00 ručně zadán
25.01.2020 18 100 P 1:23.00

LETALÍKOVÁ Alexandra 2003 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 1 200 P 2:49.59
25.01.2020 5 200 M 2:45.00 ručně zadán
25.01.2020 17 100 P 1:16.19
25.01.2020 23 100 M 1:14.77

MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 8 100 Z 1:32.18
25.01.2020 16 200 K 2:58.21
25.01.2020 22 50 K :34.38

PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 3 100 K 1:10.22
25.01.2020 5 200 M 3:11.00 ručně zadán
25.01.2020 15 200 K 3:03.43
25.01.2020 27 800 K 13:02.93

ROUS David 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 6 200 M 3:21.00 ručně zadán
25.01.2020 24 100 M 1:29.40
25.01.2020 28 400 K 6:00.33

TOUŠKOVÁ Lucie 2005 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 3 100 K 1:06.43
25.01.2020 9 400 O 5:55.00 ručně zadán
25.01.2020 21 50 K :30.42
25.01.2020 23 100 M 1:18.16

VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 1 200 P 3:25.38
25.01.2020 21 50 K :35.78
25.01.2020 25 200 O 3:30.00 ručně zadán

WOHLOVÁ Adéla 2004 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 7 100 Z 1:12.22
25.01.2020 9 400 O 6:01.00 ručně zadán
25.01.2020 19 200 Z 2:36.97
25.01.2020 25 200 O 2:46.00 ručně zadán

Bowling 2019 – rozlosování


ROZPIS 16:00 – 17:00 hodin 
DRÁHA – č. 1 s man..
DRÁHA – č. 2 s man..
DRÁHA – č. 3 bez man..
DRÁHA č. 4 bez man..
DRÁHA č. 5 bez man..
DRÁHA č. 6 bez man..
1. Angelovič Péťa
1. Procházka Jirka
1. Fiedler Vojta
1. Soukupová Gábina
1. Dolniak Martin
1. Adamcová Eva
2. Chmelařová Míša
2. Danihelka Pepa
2. Bergmanová Eliška
2. Soukup Míra ml.
2. Toušková Lucka
2. Kadlec Pavel
3. Běhounek Ondra
3. Elis Honza
3. Adamec Péťa
3. Fiedlerová Míša
3.Brettschneider Adam
3. Běhounková Mirka
4. Froňková Maruška
4. Elis Pepa
4. Vážanská Nela
4. Brettschneider Pavel
4. Letaliková Saša
4. Stejskal Lukáš
5. Šváb Pavlík
5. Černý Kuba
5. Němcová Eliška
5. Doležalová Maruška
5. Danihelková Lenka ml.
5. Danihelková Lenka
6.
6.
6. Kokšálová Míša
6. Fryčková Mirka
6. Novák Adam
6. Dietrich Kuba
7.
7.
7. Procházková Alena
7. Fryček Láďa
7.
7.
ROZPIS 17:00 – 18:00 hodin 
DRÁHA – č. 1 s man..
DRÁHA – č. 2 s man..
DRÁHA – č. 3 bez man..
DRÁHA č. 4 bez man..
DRÁHA č. 5 bez man..
DRÁHA č. 6 bez man..
1. Rous David
1. Prantová Laura
1. Dvořáčková Markéta
1. Angelovič Petr
1. Prantová Míša
1. Macháček Jiří
2. Bergmanová Adéla
2. Brna Filip
2. Bergman Vašek
2. Angelovičová Marcela
2. Prant Martin
2. Vážanská Hanka
3. Macháček Renda
3. Němcová Natálka
3. Němcová Dana
3. Pošta Martin
3. Rousová Šárka
3. Procházka Jirka
4. Andrlová Adélka
4. Kunkela Saša
4. Gallo Ondra
4. Poštová Lenka
4. Rous Marcel
4. Schmidtová Jana
5. Pošta Kuba
5. Vážanská Anetka
5. Šelerová Petra
5. Brna Míra
5. Elisová Marie
5. Černý Luboš
6.
6.
6. Chmelař Jarda
6. Brnová Jana
6. Elis Milan
6. Andrle Petr
7.
7.
7.
7.
7.
7.

PS: případné dotazy ohledně rozlosování prosím na Květu.

Updated: 18. 12. 2019 — 21:16