Informace k závodům

Závod: Velká cena Chomutova – 37. ročník Schůzka: 16.9.2020 od 18:00
Odjezd: – sraz v Chomutově – v pátek 14:10 a v sobotu 7:20 Příjezd: – v Chomutově kolem 19:00
Doprava: – vlastní Doplňující info:

Přijatí plavci
Jméno RN Disciplína Čas R/D
ADAMEC Petr 2007 1) 400 VZ 04:35,66 4/3
3) 50 M 00:32,67 3/4
9) 50 VZ 00:27,83 9/2
15) 100 Z 01:12,12 6/8
17) 100 PZ 01:13,55 3/4
21) 100 VZ 01:00,34 9/1
23) 200 VZ 02:09,42 6/5
25) 100 M 01:12,25 4/6
27) 200 Z 02:31,61 4/2
ANDRLOVÁ Adéla 2009 6) 50 Z 00:38,15 3/3
8) 50 P 00:45,28 2/4
10) 50 VZ 00:33,89 3/7
16) 100 Z 01:23,47 2/1
18) 100 PZ 01:28,21 N
22) 100 VZ 01:18,87 N
24) 200 VZ 03:02,51 N
28) 200 Z 03:02,24 1/5
30) 100 P 01:41,20 N
BRETTSCHNEIDER Adam 2004 7) 50 P 00:39,50 4/4
9) 50 VZ 00:29,53 5/5
11) 200 PZ 02:44,84 3/4
17) 100 PZ 01:16,84 N
19) 200 P 03:00,61 3/8
21) 100 VZ 01:07,25 N
23) 200 VZ 02:32,47 N
25) 100 M 01:23,34 N
29) 100 P 01:25,73 N
BRNA Filip 2008 9) 50 VZ 00:33,45 1/3
11) 200 PZ 03:09,35 1/6
15) 100 Z 01:26,83 2/1
19) 200 P 03:17,54 1/4
21) 100 VZ 01:18,75 1/2
23) 200 VZ 02:53,53 2/6
25) 100 M 01:38,95 1/7
29) 100 P 01:31,46 3/8
CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 8) 50 P 00:43,07 4/2
10) 50 VZ 00:32,48 5/3
12) 200 PZ 03:03,39 1/5
18) 100 PZ 01:22,02 N
20) 200 P 03:19,40 N
22) 100 VZ 01:13,38 N
24) 200 VZ 02:39,56 N
26) 100 M 01:27,70 N
30) 100 P 01:31,98 2/4
DOLNIAK Martin 2006 3) 50 M 00:34,61 2/8
5) 50 Z 00:34,79 6/1
11) 200 PZ 02:35,18 5/3
13) 200 M 02:46,10 2/4
15) 100 Z 01:11,44 6/7
21) 100 VZ 01:04,08 6/8
25) 100 M 01:16,43 2/5
27) 200 Z 02:32,21 4/8
31) 400 PZ 05:29,31 1/6
KŘÍŽ Robert 2005 7) 50 P 00:38,24 5/5
9) 50 VZ 00:29,54 5/3
11) 200 PZ 02:53,95 2/3
23) 200 VZ 02:31,66 N
25) 100 M 01:26,27 N
29) 100 P 01:23,00 N
LETALÍKOVÁ Alexandra 2003 6) 50 Z 00:33,13 9/2
8) 50 P 00:34,09 8/5
12) 200 PZ 02:37,09 10/8
16) 100 Z 01:12,46 8/6
18) 100 PZ 01:10,72 8/4
20) 200 P 02:49,59 6/7
28) 200 Z 02:51,52 N
30) 100 P 01:16,19 7/6
32) 400 PZ 05:45,45 N
MACHÁČEK René Petr 2008 3) 50 M 00:35,81 N
5) 50 Z 00:41,54 2/4
9) 50 VZ 00:32,40 2/1
13) 200 M 03:35,17 1/7
17) 100 PZ 01:29,04 1/4
21) 100 VZ 01:12,99 2/3
23) 200 VZ 02:58,21 1/2
25) 100 M 01:27,78 2/2
29) 100 P 01:54,83 N
PRANTOVÁ Laura 2008 4) 50 M 00:35,25 4/8
10) 50 VZ 00:30,97 9/6
12) 200 PZ 03:04,03 1/6
14) 200 M 03:22,45 1/1
16) 100 Z 01:20,55 3/8
22) 100 VZ 01:08,68 5/7
24) 200 VZ 02:36,12 3/8
26) 100 M 01:22,05 2/5
28) 200 Z 03:07,60 1/8
ROUS David 2008 1) 400 VZ 05:45,46 2/2
9) 50 VZ 00:32,08 2/2
11) 200 PZ 03:01,97 2/8
13) 200 M 03:33,60 1/2
15) 100 Z 01:23,36 2/3
21) 100 VZ 01:11,71 3/7
23) 200 VZ 02:40,13 3/2
25) 100 M 01:29,40 2/7
27) 200 Z 03:00,16 2/7
VÁŽANSKÁ Aneta 2008 8) 50 P 00:43,48 3/5
10) 50 VZ 00:35,41 1/2
12) 200 PZ 03:11,70 N
16) 100 Z 01:29,98 N
20) 200 P 03:25,38 2/8
22) 100 VZ 01:20,98 N
26) 100 M 01:48,62 N
28) 200 Z 03:20,40 N
30) 100 P 01:36,5 1/5

Archiv rubriky: Aktuality

Pozvánka na Litvínovský pohár – 16.ročník


V sobotu 12.10.2019 se budou konat v Plaveckém bazénu Litvínov tradiční plavecké závody „Litvínovský pohár“ již ve svém 16. ročníku.

Chtěli bychom Vás všechny tímto srdečně pozvat na tyto závody, kde se představí závodníci našeho plaveckého klubu.

Jako každý rok, bychom tímto chtěli poprosit rodiče našich plavců o pomoc v přípravě malého pohoštění z domácí kuchyně. Sladké či slané, záleží čistě na Vaší fantazii.

V den konání plaveckých závodů bude Plavecký bazén Litvínov pro veřejnost uzavřen.

Informace pro nově příchozí plavce do družstva „C“


Začátek sezóny:

9.9.2019

Tréninkový harmonogram do 7.10.2019:

po, út, st, čt – od 17:00 – 18:00 (v 16:45 do šaten)

Tréninkový harmonogram od 7.10.2019:

po, út, st, čt – od 16:00 – 18:00 (v 15:45 do šaten)

Informativní schůze pro rodiče celého družstva „C“:

18.09.2019 ve středu od 18:00

Začátek sezony 2019 – 2020


Družstvo A : 2.9.2019 ve stejných časech jako minulou sezónu

Družstvo B : 2.9.2019 ve stejných časech jako minulou sezónu

Družstvo C : 2.9.2019 ve stejných časech jako minulou sezónu

Družstvo D : 9.9.2019 od 17:00 do 18:00

Přípravka : 30.9.2019 od 16:00 do 17:00

Přejeme všem závodním plavcům nové osobní rekordy, hodně umístění na stupni vítězů a úspěšnou celou sezónu.

Přestup – Delfínci do Přípravky


Přestup dětí z delfínkového plavání do přípravky:

Jiří Syka, Teo Vinohradník, David Sára, Nela Uhlíková, Edita Soukupová, Lucie Belšánová, Mája Kordíková,
Adéla Praská, Markéta Kejřová, Lucie Kejřová, Hana Racíková, Dominik Šida

dále pokračují v přípravce:
Jakoub Kovařík,  Alena Bělinová

Přejeme za plavecký klub mnoho úspěchů v dalším plavání.