Informace k závodům

Závod: MČR družstev – 1. kolo – Ústecký kraj 2020 Schůzka: 22.1.2020 od 18:00
Odjezd: Příjezd:
Doprava: auta Doplňující info:

Přijatí plavci

ADAMEC Petr 2007 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 4 100 K 1:00.71
25.01.2020 10 400 O 5:56.33
25.01.2020 20 200 Z 2:46.70 ručně zadán
25.01.2020 28 400 K 4:35.66

ANDRLOVÁ Adéla 2009 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 7 100 Z 1:25.34
25.01.2020 11 400 K 6:10.00 ručně zadán
25.01.2020 15 200 K 3:44.00
25.01.2020 19 200 Z 3:10.00 ručně zadán

BRETTSCHNEIDER Adam 2004 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 12 1500 K 20:28.40
25.01.2020 22 50 K :29.67
25.01.2020 26 200 O 2:42.96

BRNA Filip 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 2 200 P 3:17.94
25.01.2020 18 100 P 1:32.60
25.01.2020 26 200 O 3:09.35

CHMELAŘOVÁ Michaela 2007 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 11 400 K 5:38.00 ručně zadán
25.01.2020 17 100 P 1:32.36
25.01.2020 27 800 K 12:25.87

DOLNIAK Martin 2006 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 6 200 M 2:53.22
25.01.2020 10 400 O 5:57.00 ručně zadán
25.01.2020 20 200 Z 2:32.21
25.01.2020 24 100 M 1:20.55

KUNKELA Alexandr 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 4 100 K 1:21.65
25.01.2020 8 100 Z 1:28.47
25.01.2020 16 200 K 2:59.53

KŘÍŽ Robert 2005 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 2 200 P 3:00.43
25.01.2020 12 1500 K 21:00.00 ručně zadán
25.01.2020 18 100 P 1:23.00

LETALÍKOVÁ Alexandra 2003 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 1 200 P 2:49.59
25.01.2020 5 200 M 2:45.00 ručně zadán
25.01.2020 17 100 P 1:16.19
25.01.2020 23 100 M 1:14.77

MACHÁČEK René Petr 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 8 100 Z 1:32.18
25.01.2020 16 200 K 2:58.21
25.01.2020 22 50 K :34.38

PRANTOVÁ Laura 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 3 100 K 1:10.22
25.01.2020 5 200 M 3:11.00 ručně zadán
25.01.2020 15 200 K 3:03.43
25.01.2020 27 800 K 13:02.93

ROUS David 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 6 200 M 3:21.00 ručně zadán
25.01.2020 24 100 M 1:29.40
25.01.2020 28 400 K 6:00.33

TOUŠKOVÁ Lucie 2005 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 3 100 K 1:06.43
25.01.2020 9 400 O 5:55.00 ručně zadán
25.01.2020 21 50 K :30.42
25.01.2020 23 100 M 1:18.16

VÁŽANSKÁ Aneta 2008 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 1 200 P 3:25.38
25.01.2020 21 50 K :35.78
25.01.2020 25 200 O 3:30.00 ručně zadán

WOHLOVÁ Adéla 2004 PKLtv

Datum Disciplína Kvalifikační čas
25.01.2020 7 100 Z 1:12.22
25.01.2020 9 400 O 6:01.00 ručně zadán
25.01.2020 19 200 Z 2:36.97
25.01.2020 25 200 O 2:46.00 ručně zadán

Archiv rubriky: Aktuality

Tréninky o podzimních prázdninách pro družstva A a B


Upřesnění tréninků o podzimních prázdninách pro závodní družstva A a B.

pátek 25.10.2019 – 5:30 – 7:30 – ranní trénink

sobota 26.10.2019 – 10:30 – 12:00 / účast dobrovolná /

pondělí 28.10.2019 – volno

úterý 29.10.2019 – 8:45 – 10:00 / účast povinná pro plavce, kteří neodcestovali na prázdniny /

středa 30.10.2019 – 8:45 – 10:00 / účast povinná pro plavce, kteří neodcestovali na prázdniny /

čtvrtek 31.10.2019 – 16:00 – 18:00 / běžný trénink /

Pozvánka na Litvínovský pohár – 16.ročník


V sobotu 12.10.2019 se budou konat v Plaveckém bazénu Litvínov tradiční plavecké závody „Litvínovský pohár“ již ve svém 16. ročníku.

Chtěli bychom Vás všechny tímto srdečně pozvat na tyto závody, kde se představí závodníci našeho plaveckého klubu.

Jako každý rok, bychom tímto chtěli poprosit rodiče našich plavců o pomoc v přípravě malého pohoštění z domácí kuchyně. Sladké či slané, záleží čistě na Vaší fantazii.

V den konání plaveckých závodů bude Plavecký bazén Litvínov pro veřejnost uzavřen.

Informace pro nově příchozí plavce do družstva „C“


Začátek sezóny:

9.9.2019

Tréninkový harmonogram do 7.10.2019:

po, út, st, čt – od 17:00 – 18:00 (v 16:45 do šaten)

Tréninkový harmonogram od 7.10.2019:

po, út, st, čt – od 16:00 – 18:00 (v 15:45 do šaten)

Informativní schůze pro rodiče celého družstva „C“:

18.09.2019 ve středu od 18:00

Začátek sezony 2019 – 2020


Družstvo A : 2.9.2019 ve stejných časech jako minulou sezónu

Družstvo B : 2.9.2019 ve stejných časech jako minulou sezónu

Družstvo C : 2.9.2019 ve stejných časech jako minulou sezónu

Družstvo D : 9.9.2019 od 17:00 do 18:00

Přípravka : 30.9.2019 od 16:00 do 17:00

Přejeme všem závodním plavcům nové osobní rekordy, hodně umístění na stupni vítězů a úspěšnou celou sezónu.