Informace k závodům

Závod: – Klubové závody ZRUŠENY Schůzka:
Odjezd: Příjezd:
Doprava: –  Doplňující info:

Přijatí plavci

Archiv rubriky: Aktuality

Informace k aktuálnímu stavu vládních omezení


Z důvodu nového vládního nařízení ze dne 8.10.2020 se uzavírají fitness centra, vnitřní bazény a posilovny, a to už od půlnoci ze čtvrtka 8.10. na pátek 9.10.2020.
Plavecký klub ruší kompletně svou činnost do odvolání.

Přejeme všem brzký návrat do normálu.

Zbyněk Vodák
Předseda klubu

Litvínovský pohár – 17. ročník


Prosíme věnujte pozornost následujícím informacím:

17. ročník Litvínovského poháru plánovaný na 10.10.2020 je oficiálně zrušen.

Ve stejný termín tedy 10.10.2020 bude Litvínovský pohár nahrazen klubovými závody.

Plavecký klub

 

Informace k aktuálnímu stavu vládních omezení.


Tréninky:
Tréninky všech plaveckých družstev se konají beze změny dle stávajícího harmonogramu.
Při jakékoliv změně budete informováni.

Plavecké závody:
Informace k plaveckým závodům pořádaných Plaveckým klubem Litvínov dne 10.10.2020 Vás budeme ještě informovat dle aktuální situace ohledně vládních omezení.

 Plavecký klub

Nábor nových plavců


Přijď plavat mezi nás!!

Plavecký klub Litvínov, z.s. pořádá nábor:

Delfínkové plavání: ročníky 2015, 2016

– výukové hodiny út a čt 16-17 hodin
1. kurz začíná 6.10.-17.12.2020 (20 lekcí)

Bližší informace: Michaela Fiedlerová, tel.: +420 739 224 709, email: plavcisam@seznam.cz

Přípravka: ročník 2013 a 2014, šikovné 2012

– děti by již měly umět plavat

Termíny pro nábor přípravky:

21. 9. 2020 pondělí, 16-17 hodin

24. 9. 2020 čtvrtek, 17-18 hodin

1. 10. 2020 čtvrtek  17-18 hodin – začíná trénink pro všechny

S sebou plavky, ručník, pantofle, plavecké brýle a dívky plaveckou čepici.

Bližší informace: Michaela Prantová, tel.:+420 728 702 203, email: michaela.s@seznam.cz

Plavecký klub

Přestupy pro rok 2020 – 2021

Přestup z delfínků do přípravky:

Belšánová Lucie, 2013
Beneš Lukáš, 2013
Gergel Adam, 2014
Immer Šimon, 2014
Kačala Šimon, 2013
Koman Vojtěch, 2014

V přípravce zůstávají:​

Bělinová Alena, 2012
Hubáček Marek, 2013
Kejřová Lucie, 2012
Šída Dominik, 2013
Štolba Šimon, 2012
Vinohradník Teo, 2012
Vojtulovič Filip, 2013

Z Přípravky do družstva C:​

Racíková H.
Syka J.

Zdokonalovací kurz – kontakt pí. Fiedlerová:​

Sára David
Kubita Petr
Lamač František
Löwy René